Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενας απλος, σκεπτομενος ανθρωπος

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ενας απλος, σκεπτομενος ανθρωπος

    Ενας απλος, σκεπτομενος ανθρωπος

    Αυτα ειναι τα απλα αλλα μεγαλειωδη λογια του DJSolid μπρος στο απειρο εργο τεχνης που απεικονιζει αριστοτεχνικα στο νεο και θρυλικο avatar του :



    Σαν ιδρυτης του απολυτου Fan Club, Solidmania, οριζω ως ημερομηνια ΣΚΕΨΗΣ και ΑΠΟΨΗΣ ή αλλιως Al Capone τις 14/10 .

    Εαν θελετε κι εσεις να γινετε μερος αυτης της.. συνηθειας που εγινε λατρεια απλα προσπαθηστε, δε μπορειτε να πλησιασετε ετσι κι αλλιως, να εξομοιωσετε τον τροπο που ο Solid προσεγγιζει τη ζωη μεσα απτην απεικονιση του σε μια ποταπη φωτο που ομως της διδει αξια.

    Με αλλα λογια ακολουθηστε το δρομο που χαραξε, την ταση που δημιουργησε και βαλτε σαν αβαταρ κατι παρομοιο.

    Εχει αρχισει ηδη συζητηση στο γραφειο τυπου :
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)




  • #2
    Παιδιά είστε απίστευτοι! Πείτε μου πως μπορώ να αρνηθώ την πρότασή σας διαβάζοντας posts σαν του Scatty και του Ferry;;;
    Τιμή μου!
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • #3
      Aπο το αλλο θεμα:


      εισαι ολογυμνος στη φωτο? τσιτσιδος?
      ΡΕ τι να πω και γω,που ξυπναω και τον βλεπω γυμνο με τον μικρο Κωστακη φατσα φορα;(θα ελεγα πσωλη αλλα με κυνηγαει ο Titus).


























      Κοιταξτε μουρη:



















      Ιδιος ο τραγουδιστης των ανωριμων:




















      Εδω ειχε πιει τοσο πολυ που εκανε ο,τι να ναι.Εγω εννοειται δεν εχασα την ευκαιρια.




      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • #4
        Ο Azrael χαλάει την πιάτσα και προσπαθεί να ρίξει λάσπη. Θα τον αφήσουμε έτσι;
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #5
          Φυσικα και δεν μπορουμε να τον αφησουμε ετσι... Μονο αν βαλει το σωστο avatar....

          Comment


          • #6
            Μετα απο αυτα θα αλλαξω το avatar μου μετα απο τοσα χρονια...

            Comment


            • #7
              Έτσι αγαπητοί εν DjSolid αδερφοί! Είμαστε όλοι απλοί, πλην όμως, ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΙ άνθρωποι! Σκεφτόμαστε, προβληματιζόμαστε, απορούμε και δεν ντρεπόμαστε να το δείξουμε! Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο DjSolid

              (έβγαλα 60 φωτογραφίες για να πετύχω την πιο πιστή πόζα. Άξιζε τον κόπο πιστεύω)

              Comment


              • #8
                Τιμή μου να έχω τέτοιο avatar...Διότι τι θα είμασταν δίχως προβληματισμούς και σκέψεις?

                Έκανα επιτέλους και join στο fanclub αν και το έλεγα καιρό τώρα.


                Comment


                • #9
                  αξια μια φωτο μηχανης = 100 ευρω
                  αξια μιας φωτο = 10 ευρω
                  αξια να κανεις μια φωτο αλα Solid = ανεκτιμητη

                  Azrael οσο πιο πολλα αποκαλυπτεις τοσο μας πορωνεις. Ακομα και η καμπυλη της κοιλιας του ειναι αγγελικα πλασμενη
                  " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                  Authenticity sir, authenticity. "

                  Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                  Comment


                  • #10
                    Ωχ τι βλέπω εδώ, όλοι πήρανε φόρα. Αύριο θα κάνω κι εγώ εμφάνιση :xp: .

                    Comment


                    • #11
                      Οφείλουμε να κάνουμε μια έκθεση με θέμα "DJ Solid: Η σκέψη συναντά την χέστρα" ώστε να μάθει και άλλος κόσμος τις ιδέες,τα λόγια και τα έργα αυτού του,Θου Κύριε,δεύτερου λυτρωτή του ανθρώπινου γένους.

                      DJ θα σε ακολουθούμε πάντοτε πιστά και ταπεινά


                      Comment


                      • #12
                        Είστε θεοί. Κάποιος πρέπει να φτιάξει εκκλησάκια για προσκύνηση του κάθε έναν σας και ένα τεράστιο ναό για τον Solid.

                        Έχω λιώσει....
                        Insert Coin

                        Comment


                        • #13
                          Εχει ανατιναχθει το IQ μου...
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • #14
                            Twra pou eimai kai egw pleon sthn kathgoria tou skeptomeno anthrwpou, niwthw kai to diko mou IQ na afksanetai
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • #15
                              oh well...
                              Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
                              ---------------------
                              animEΛ_ΛΑΣ

                              Comment

                              Working...
                              X