Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εκλαψα κι εγω στον Τιτανικο

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Πω πω, με πηγαίνετε πολύ πίσω...Τρίτη Γυμνασίου στον κινηματογράφο...Ήμουν κι ερωτευμένος Τίτος εκείνο τον καιρό...

    Συγκινήθηκα, νομίζω βούρκωσα σε κανά δυο φάσεις, αλλά δεν έκλαψα. Περισσότερο κοίταγα το αίσθημα που καθόταν κανά δυο καθίσματα παραδίπλα κι άφηνε το δάκρυ να τρέχει κορόμηλο για το φλώρο.

    Πλάκα πλάκα καλή ταινία αλλά δεν αντέχεται σερί αδερφάκι μου...
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #32
      Όχι η ταίνια δεν κατάφερε να με κάνει να κλάψω! Κλαίνε ορέ τα παλικάρια!!!
      Βέβαια παραδέχομαι ότι η μόνη ταίνια που με έκανε να δακρύσω, τονίζω το δακρύσω ήταν το Braveheart!
      sigpic

      Comment


      • #33
        Ε ρε Grave of the Fireflies που σας χρειάζεται. Εκεί να δεις κλάμα όχι αστεία.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • #34
          +1 , i cried...
          Deus Misereatur...
          Gloria filiorum patres i.e.m.e
          Viva los Vatos Locos

          ---------------------
          UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

          Comment


          • #35
            Originally posted by miyamoto View Post
            +1 , i cried...
            Μπας και είσαι καμία γυναικούλα...
            sigpic

            Comment


            • #36
              Δεν εχω καθήσει ποτέ να την δώ την ταινία για τον απλούστατο λόγο οτι ξέρω τι γίνεται στο τέλος!

              Spoiler Alert!
               
              O τιτανικός βυθίζεται!!


              Επίσης να ξέρεται οτι ο leo δεν πεθαίνει αλλά την γλυτώνει κλείσμενος σε ένα ψυγειο του πλοιου που επιπλέει, ξεβράζεται σε μια παραλία με μπαφιδια και τελικά μπλέκεται σε κάτι Συμμορίες της Νεας Υορκης.
              I attack sharks
              when i smell them bleed
              I dont go swimming
              water just wants to be around me.

              Comment


              • #37
                Plaka plaka, twra pou einai kai meres, kserete pou dakrysa megalos?

                Sto: Ti ekanes ston polemo thanash? me ton Veggo, hksere na se pianei o anthrwpos.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • #38
                  Οντως δε πεθαινει, αφου υπαρχει και το sequel.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #39
                    Τι ειναι αυτο το βιντεακι?Φεικ να φανταστω?

                    Η Αληθεια ειναι οτι το 1997 που την ειδα εκλαψα!Τωρα οχι αλλα και παλι με πιανει μια μελαγχολια οταν την βλεπω.

                    Βλεποντας αυτο το βιντεακι θυμηθηκα τον Γουολ Ντισνει ο οποιος ειναι κατεψυγμενος!Τρελη μαλακια να σκας μυτη σε ενα κοσμο 30χρονια μετα απο τον δικο σου!

                    Comment


                    • #40
                      Τις 2-3 πρώτες φορές δεν έκλαψα,μετέπειτα φορές ένιωσα κάποια ρίγη αλλά ως εκεί.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #41
                        Οταν ειδα την ταινια(1η γυμνασιου ημουν οταν βγηκε)δεν εκλαψα.Οχι επειδη ημουν αντρακλας αλλα επειδη θεωρουσα οτι αν κλαψω,θα γινομουν ρεζιλι( βλ. Tannosuke 12 χρονια μετα )κι ετσι κρατηθηκα.Προχθες που το εδειξε,καθισαμε με την κοπελα μου και το ειδαμε και δεν εκλαψε ουτε εκεινη που απ'οτι μου ειπε,οταν το ειδε τοτε,ειχε πλανταξει στο κλαμα.

                        Οταν ειχε βγει η ταινια,ημασταν παιδια.Ξεκολλατε.Δεν ειναι κακο να παραδεχτουμε οτι ειχαμε συγκινηθει με την ταινια και κλαψαμε.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Pritt View Post
                          Οταν ειχε βγει η ταινια,ημασταν παιδια.Ξεκολλατε.Δεν ειναι κακο να παραδεχτουμε οτι ειχαμε συγκινηθει με την ταινια και κλαψαμε.
                          Εγώ πάντως όταν ήμουν μικρός δεν έκλαιγα με τίποτα με τέχνη, ενώ τώρα αυτό έχει αλλάξει. Δεν είναι μόνο θέμα ευαισθησίας, είναι και κατά πόσο μπορείς να μπεις στο πνεύμα μιας ταινίας, καθώς και πως την αντιμετωπίζεις.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • #43
                            μα τον μεγαλοδυναμο Solid!

                            για μια στιγμη νομιζα οτι ο Cursed ηταν ο Padre αυτοπροσωπως. Κι αρχισα να διδω θεικη υποσταση στις λεξεις του αλλα οκ, φανηκε αμεσα η απατεωνια.


                            Αυτα ειναι, πλησιαζουμε! Πλεον δε νιωθω καμια ντροπη! Εκλαψα! Ναι! Εκλαψα!

                            Aφιερωμενο στις αντρικες ορμονες που ρυθμισαν τη ροη των δακρυων καποιων σκληροτραχηλων. Με lyrics για να τραγουδανε μαζι με το βιντεο :

                            Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                            Authenticity sir, authenticity. "

                            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                            Comment


                            • #44
                              guys μην μου το παιζετε και πολυυυυ αντρες ολοι εκλαψαν σαυτη την ταινια....η τουλαχιστον εσταξαν κατι ζουμια........
                              http://www.youtube.com/watch?v=5ahsr...eature=related

                              Comment


                              • #45
                                guys μην μου το παιζετε και πολυυυυ αντρες ολοι εκλαψαν σαυτη την ταινια....η τουλαχιστον εσταξαν κατι ζουμια........

                                SO not true!!!
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X