Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ντρέπομαι.... Κι όμως το κανω...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ακουγεται αστειο αλλα οκ ειναι σαν να λεμε game εκδοση του Magic the Gathering. Ειχες ενα deck στην αρχη κι οσο νοικαγες αντιπαλους επαιρνες καλυτερες καρτες.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #17
      Καταρχάς ενα σχετικό countdown

      Top 10 Guilty pleasures
      http://www.gametrailers.com/video/to...ountdown/58492

      Επι του θέματος τώρα ομολογώ οτι ακόμα και εγώ ολόκληρος Goty () εχω κάνει τα λάθη μου!(ουδεις ασφαλτος ) ενα εκ των οποίων άκουγε στο όνομα Singstar! ε ναι λοιπόν το έχω παίξει και μου άρεσε και οχι μόνο αυτό αλλά έχω τραγουδήσει και όλα τα φλωροτράγουδα που είχε μέσα (νταξει όχι ολα, υπερβάλλω, να ενα που είχε των φλώρων τον motorhead δεν το είχα τραγουδησει)!

      I am never gonna dance again
      guilty feet have got no rhythm
      though its easy to εε... αχεμ!

      Εdit: So i never gonna dance again
      the way i dance with youuuuuuuuuuuu
      I attack sharks
      when i smell them bleed
      I dont go swimming
      water just wants to be around me.

      Comment


      • #18
        Κάποτε είχα πορωθεί με το Eye Toy και την επόμενη μέρα πονούσαν τα χέρια μου.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Raphael View Post
          Κάποτε είχα πορωθεί με το Eye Toy και την επόμενη μέρα πονούσαν τα χέρια μου.
          Το μετάνοιωσες, τέκνον μου ? Μετανόησε εις το Έλεος Του Κύριου...
          sigpic

          Comment


          • #20
            LoL, το singstar το εχω και εγω και δε ντρεπομαι που το επαιξα ισα ισα ειχα φαει και κολλημα και οντως ειχα τραγουδησει ολα τα κομματια με κορυφαια μου στιγμη αυτη που παριστανα τη jamelia (Pilgrim δε ξερω αν σε παρηγορει).

            Στο θεμα, ντρεπομαι λιγο ισως για το viva pinata party animals κυριως επειδη το γουσταρα για οσο κρατησε...ειδικα η ελληνικη μεταγλωττιση εδινε και επαιρνε. Το παιχνιδι ειχε αγοραστει σε μια προσφορα απο το πλαισιο που το εδιναν μαζι με το ice age παντως (δικαιολογουμε ετσι δεν ειναι?).

            Comment


            • #21
              Παμε μια ακομα:

              Ναι το παραδεχομαι: το LocoRocco μου αρεσει ποιο πολυ απο ολα τα παιχνιδια που εχω στο PSP (Exit, Tekken, GTA stories,Mega Drive Collection,Killzone Liberation, FF Tactics,WipeOut Pure) γιατι ειναι τελειως χαζοχαρουμενο αλλα και φρεσκο στον χειρισμο. Και φυσικα τα τραγουδακια με το μαυρο LoccoRocco ειναι απολυτως επικα!!!!
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • #22
                kala kaneis kai ntrepesai.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • #23
                  Α, ναι, LocoRoco και Patapon. Οι δύο μεγαλύτερες αγάπες μου στο PSP.

                  Comment


                  • #24
                    Eιδικά το LocoRoco, επανάληψη στο full, ποικιλία 0.

                    Comment


                    • #25
                      Μπορεί κάποιος να κάνει review αυτά τα 2 παιχνίδια; Και τα 2 Exit; Ευχαριστώ πολύ.
                      Insert Coin

                      Comment


                      • #26
                        Λυσσαξες με τα review... Παιχνιδια του 10 ειναι και τα τεσσερα!!!!
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • #27
                          Εμπεριστατωμένη άποψη. Δεν ζήτησα βαθμολογία, ζήτησα review, δηλαδή ανάλυση και κριτική. Επίσης το ότι το ζητάω δεν παέι να πεί ότι θα γίνει κιόλας.
                          Insert Coin

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by DjSolid View Post
                            Λυσσαξες με τα review... Παιχνιδια του 10 ειναι και τα τεσσερα!!!!
                            Μακαρι να βγαιναν ετσι απλα παιχνιδια του 10.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #29
                              Ακυρο. 11!

                              Οκ, αν ξεκολλησω απο το Torchlight μπορει να τα κανω ενα review...

                              Also, LOOSEN UP GOD DAMN IT!!!!! I KIIIIIIIIIIIIIIIILL YOUUUUUUUUUUU!!!!!!!
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • #30
                                Έχω τερματίσει το Barbie Super Model για DOS...
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X