Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Mario Sisters (AKA Giana Sisters)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Aπίστευτο φαίνεται το παιχνιδάκι.Όσο βλέπω βιντεάκια τόσο με κερδίζει.ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ αισθητική και μουσική.Γουστάρω πάρα πολύ τα 2d platform και αφού είναι τόσο καλό όσο λες phantom θα το έχω στα υπόψιν για να το τσιμπήσω για κανένα price drop.Μια ερώτηση.Από μυστικά/unlockables/μυστικές πίστες πως πάει;Έχει πράγμα για να βρει κανείς;


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • #17
      Amiga, is alive.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #18
        Για να ξεκλειδώσεις νέες πίστες δεν ξέρω, απ' ό,τι ξέρω δεν βγάζεις άλλες. Το παιχνίδι παρεμπιπτόντως έχει 20 πίστες και 3 bosses, τα οποία περιλαμβάνουν κι αυτά από μία πίστα, επομένως υπολόγιζε 23. Το θέμα είναι πως αυτές κρύβουν ορισμένα μυστικά που αν πας την πρώτη φορά πιθανότατα να μην τα βρεις, πρέπει να ασχοληθείς με την καθεμία, πράγμα που παίρνει αρκετό χρόνο αν φανταστείς πως το επίπεδο της καθεμίας αυξάνεται τόσο σε διάρκεια όσο και σε σε advanced μηχανισμούς.

        Ενδεικτικά δες αυτό το βιντεάκι που έβγαλαν οι δημιουργοί. Θα διακρίνεις πως σε ορισμένα σημεία π.χ. στο 01:43 και στο 02:50 υπάρχουν κρυφά μέρη τα οποία σε οδηγούν σε μικρούς και μεγάλους κρυστάλλους. Κάθε κόσμος έχει αρκετούς μεγάλους κρυστάλλους, άλλοτε φανερούς, άλλοτε κρυφούς, και σου ξεκλειδώνουν εικόνες στην Gallery.


        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • #19
          Μου ήρθε σήμερα το download link.

          Είναι το μοναδικό Kickstarter project που έχω χρηματοδοτήσει (όχι ότι δεν ήθελα να στηρίξω κι άλλα, απλά δεν παίζουν χρήματα lol), καθώς έβλεπα ότι δυσκολευόταν υπερβολικά να φτάσει τον στόχο και θα ήταν κρίμα αν δε τα κατάφερνε.

          Αύριο θα το τσεκάρω.

          Originally posted by Phantom Duck View Post
          Η μουσική επίσης είναι για σεμινάρια.
          Chris Hulsbeck λέμε.

          Ο τύπος που, μεταξύ άλλων, είχε κάνει τη μουσική στα Turrican.

          Nuff said.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • #20
            Ευχαριστώ phantom για την απάντηση.

            Άκουσα το soundtrack του παιχνιδιού και με έχει ενθουσιάσει πραγματικά...Απίστευτο πραγματικά.Δεν χορταίνω να το ακούω.Πολύ ενδιαφέρων φαίνεται και ο μηχανισμός που αλλάζεις το περιβάλλον.Τι να πω,μπράβο στην ομάδα ανάπτυξης που με τόσο μικρό budget έφτιαξε τόσο καλό τίτλο.

            Πάντως δεν έχουμε πάρει και λίγα φοβερά 2d platform τα τελευταία χρόνια..


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • #21
              Άκουσα θα βγει και στο XBL.
              Carpe diem

              Comment

              Working...
              X