Announcement

Collapse
No announcement yet.

[Feature] Δεν wiiμιομαστε?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    time machine or Animus 2.0?

    Comment


    • #32
      Time Machine

      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #33
        Εμ... Έχει ξεφύγει η κατάσταση, μήπως να επανέλθουμε λίγο;
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • #34
          Γιατί δεν μπορώ να δω το βίντεο;

          This video is not available in your country due to copyright restrictions.
          Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
          ---------------------
          animEΛ_ΛΑΣ

          Comment


          • #35
            Γιατί ο Somari ταξίδεψε πίσω στον χρόνο και δεν υπάρχει πια για να το ανεβάσει στο Youtube.
            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

            Comment


            • #36
              To ολο θεμα κατανοηθηκε σωστα απο τον Νικολαρα τον Ορμιον και τον Σκατμαν


              Ενώ οι υπόλοιποι είναι ηλίθιοι.

              Comment


              • #37
                Παιδιά χωρίς καμία δόση ειρωνιάς απλά έψαχνα μια δικαιολογία για να ποστάρω το παρακάτω video για να εκφράσω τα συναισθήματα μου για αυτό το thread όσο το διαβάζω.

                [YOUTUBEHD]4pXfHLUlZf4[/YOUTUBEHD]

                Comment


                • #38
                  Εσυ δεν ελεγες πως δε μπηκες για να μεινεις?...

                  Οχι πως εχω προβλημα να μεινεις αλλα γιατι δεν ειπες πως ηρθες για να μείνεις?

                  Επισης με το να ασκεις συνεχως κριτικη εισαι σα gay πανελιστας που εχει αποψη για ολους και για ολα ενω ειναι ανικανος ο ιδιος να δημιουργησει το οτιδηποτε.

                  Comment


                  • #39
                    Ας πω και εγω την γνώμη μου!
                    Κάθε φορά που βλέπω το Jizz In My Pants ρίχνω τρελό γέλιο. Απλά γαμάτο.
                    I attack sharks
                    when i smell them bleed
                    I dont go swimming
                    water just wants to be around me.

                    Comment


                    • #40
                      Κοίταξε, είναι ωραίο τραγούδι.

                      Comment


                      • #41
                        Γιατι υπαρχει η ταση τελευταια να wii-μαμε threads? Αστειο?
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment


                        • #42
                          τι αβαταρ ειναι αυτο γαμω, δε σε πιανω απο πουθενα
                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment


                          • #43
                            Καλά ρε παίδες,έχω μια απορία.Κανείς δεν κατάλαβε πως ο Λούφυ μέσα από ένα χαβαλετζίδικο κείμενο άσκησε και μια Α' κριτική πάνω στην πολιτική της Νίντυ;Εγώ το συγκεκριμένο άρθρο το είδα πολύ χαβαλεδιάρικο.Όποιοι πειράχτηκαν και παρεξηγήθηκαν,τι να πω...;
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #44
                              Μετά την Ninty που για χιλιοστή φορά έχει περάσει από δικαστήριο εδώ μέσα θα πρέπει να φτιάξουμε ένα θέμα με τον τίτλο: πόσο κρατιούνται στην ζωή οι κονσόλες της Sega;
                              Να πέφτουν τα στοιχήματα παρακαλώ.1 χρόνο;Μισό χρόνο;2 έτη; Δεν ξέρω,δεν απαντώ.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Tim View Post
                                Μετά την Ninty που για χιλιοστή φορά έχει περάσει από δικαστήριο εδώ μέσα θα πρέπει να φτιάξουμε ένα θέμα με τον τίτλο: πόσο κρατιούνται στην ζωή οι κονσόλες της Sega;
                                Να πέφτουν τα στοιχήματα παρακαλώ.1 χρόνο;Μισό χρόνο;2 έτη; Δεν ξέρω,δεν απαντώ.
                                lol @ Tim , look @ the puzzle in my sig...
                                Deus Misereatur...
                                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                                Viva los Vatos Locos

                                ---------------------
                                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                                Comment

                                Working...
                                X