Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προσθήκη νέας κατηγορίας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το σκέφτηκα κι αυτό, άλλα μου φάνηκε ότι γίνεται πιο δυσκίνητο το search. Αν κάποιος πχ θέλει να βρει το Motorstorm, δε θα ψάχνει μέσα σε όλα τα games του PS3, αλλά μόνο στα exclusives, κι αντίστροφα βέβαια.

    Νομίζω ότι με αυτόν το τρόπο «μειώνονται οι αποστάσεις» και ξεχασμένα threads επιστρέφουν πιο εύκολα στο προσκήνιο. Γενικά μου φάνηκε πιο πρακτικό, αλλά άμα θέλετε το αλλάζουμε.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • Ναι αλλα τι γινεται αν καποιος θελει να δει οτιδηποτε ειναι διαθεσιμο στο PS3.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Δε νομίζω ότι είναι τόσο δύσκολο να ψάξει στο Games ή, για μεγαλύτερη ευκολία, στο Multiplaform. Αν τα βάλουμε όλα μαζί θα αυξηθεί πολύ ο αριθμός των επιλογών, ακόμα και για τα Tags. Θεωρώ ότι κάτι τέτοιο ακυρώνει τη χρήση τους. Βέβαια, μπορούμε πάντα να φτιάξουμε κι ένα Tag All PS3 Games ξέρω γω, αλλά δε νομίζω ότι έχει τόσο νόημα, θα είναι πολλές οι σελίδες ακόμα και για Tag Search. Τι να πω, δε θα το κρίνω μόνος μου αυτό, ας πούνε και οι υπόλοιποι τι τους βολεύει.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • Πιστεύω πως δεν θα έπρεπε να πέσει τόση σκέψη πάνω στα tags, θέλω να πω δεν είναι τόσο πρωτεύον.

          Comment


          • To tag cloud πότε θα μπει;

            Comment


            • Κι όμως παιδιά, ανεξαρτήτως του αν θα αλλάξει η δομή ή όχι, τα Tags πρέπει να χρησιμοποιούνται όσο το δυνατόν πιο καλά γίνεται. Ένα σωστά δομημένο σύστημα Tag βοηθά ανεξαρτήτως δομής. Επίσης, όπως είπα και στον Ραμπίδη από κοντά, θεωρώ τελικά ότι καλό θα ήταν να μπει παράλληλα και η δική του Tag δομή.

              Επίσης, δε ξέρω αν είναι δυνατών να προστεθεί μια μπάρα στη κεντρική σελίδα, ή στο Multiplatform Games, η οποία να αναγράφει τα πολύ βασικά Game Tags, νομίζω θα βοηθούσε πολύ.

              Τέλος, δοκίμασε κάνεις το νέο σύστημα Tags; Πείτε αν σας βολεύει ή αν θέλετε να αλλάξει κάτι κι αν ναι τι.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment

              Working...
              X