Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diablo 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Και ειναι και εντελως free να προσθεσω... Αλλα αν δεν δωσεις το 60ari για console version δε λεει.. :troll:

    Comment


    • Afto einai to neo mou amulet:

      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Ποιος δίνει 60άρια;10 ευρώ και πολύ είναι.
        Carpe diem

        Comment


        • Μαλλον θα εχουμε νεα uber power legendaries στο μελλον..

          Comment


          • Ok cool anamenoume.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • πουλησα και αλλο πραμα, μου εχουνε μεινει αμανατι 5billions αυτη την στιγμη

              ομως δεν φευγει τιποτα σε ευρο atm ,η οδυσσεια ενος d3 πλουσιου, κανονικα αν αγοραζε καποιος τωρα ολο μου το gold θα εβγαζα 1250 ευρω ετσι στο ρελαντι, το κακο ειναι οτι δεν αγοραζει κανεις , πολλοι ειναι στην δικια μου θεση εχουνε τα billions και καθονται, στην ασια εχουνε ξεφυγει πουλανε d3 gold οπως ηταν αναμενομενο σε εξευτελιστικες τιμες

              τελικα σκεφτηκα να κανω τραμπα 1-2 billions σε forum gold στο d2jsp και απο εκει να αγορασω orbs currency στο POE

              τα υπολοιπα ελπιζω με το 1.08 patch να πουληθουν σε ευρω, d3 αν θα ξαναπαιξω μονο στο expansion, γιατι φυσικα οποιος αρχιζει και παιζει poe και νοιωθει λιγο δεν ξαναγυρναει στο d3:troll:

              POE=diablo2 v.2013 ~ final fantasy 7+10 special edition

              Comment




              • υπερβολικο αλλα funny

                Comment


                • Originally posted by Vaynard View Post
                  πουλησα και αλλο πραμα, μου εχουνε μεινει αμανατι 5billions αυτη την στιγμη

                  ομως δεν φευγει τιποτα σε ευρο atm ,η οδυσσεια ενος d3 πλουσιου, κανονικα αν αγοραζε καποιος τωρα ολο μου το gold θα εβγαζα 1250 ευρω ετσι στο ρελαντι, το κακο ειναι οτι δεν αγοραζει κανεις , πολλοι ειναι στην δικια μου θεση εχουνε τα billions και καθονται, στην ασια εχουνε ξεφυγει πουλανε d3 gold οπως ηταν αναμενομενο σε εξευτελιστικες τιμες

                  τελικα σκεφτηκα να κανω τραμπα 1-2 billions σε forum gold στο d2jsp και απο εκει να αγορασω orbs currency στο POE

                  τα υπολοιπα ελπιζω με το 1.08 patch να πουληθουν σε ευρω, d3 αν θα ξαναπαιξω μονο στο expansion, γιατι φυσικα οποιος αρχιζει και παιζει poe και νοιωθει λιγο δεν ξαναγυρναει στο d3:troll:

                  POE=diablo2 v.2013 ~ final fantasy 7+10 special edition
                  Δεν αγοραζει κανεις gold στο rmah, με emeralds γινεται το πραγμα τα αγοραζεις 1.65-1.80 και τα πουλας 32mill οποτε το gold σου βγαινει καπου 70% φτηνοτερο αν θες να αγορασεις.

                  Πολυ πολυ χλωμο να το πουλησεις σε 0.25/mill, δεν αποκλειεται με μεγαλες αλλαγες στα legendaries/pvp η οτι αλλο να υπαρξει demand στο μελλον αλλα δυσκολα πιστευω, καλυτερα κανε τραμπες με orbs του PoE..

                  Comment


                  • "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Ωραιος, εψαχνα κατι τετοιο.. ;)

                      Επισης για την console version:



                      Με λιγα λογια, offline play αλλα οχι real money AH και δεν θα ειναι απαραιτητα Sony exclusive..

                      Comment


                      • To mono pou thelw einai to dodge button.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Originally posted by i Have no Equal View Post
                          Με λιγα λογια, offline play αλλα οχι real money AH και δεν θα ειναι απαραιτητα Sony exclusive..
                          Ε, μετά την πολύ θερμή υποδοχή που είχαν τα δύο πρώτα features στο PC, είπαν να μην ξανακάνουν τα ίδια μπας και κερδίσουν κανά πελάτη. Προβλέπω η έκδοση για κονσόλες να είναι μεγάλη εμπορική αποτυχία.

                          Path of Exile λέμε, αν και δε βλέπω κανέναν σας μέσα και νιώθω μοναξιές. Άντε και είμαι μια ανάσα από το Merciless!!!
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Το RMAH δεν ηταν ασχημη ιδεα, το να εισαι always online με το lag και τα disconnect που συμβαινουν ηταν το χειροτερο.. Και εγω πιστευω οτι δεν θα κανει ουτε στο ελαχιστο τις πωλησεις του PC οι οποιες οπως φαινεται απο το feedback των fans εγιναν λογο του ονοματος Diablo.

                            Εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ κανω κανενα run χαλαρο ακομα γιατι δεν εχω πολυ χρονο για την hardcoria path of exile. Aν και αναγνωριζω οτι εχει καλυτερους μηχανισμους και πολυ περισσοτερο πραμα να ασχοληθεις..

                            Comment


                            • wraia tha kanoume kai just frame evade rolls sto ps3, toulaxiston tha kikloforisei sto fisiko tou perivallon to game meta ton 1xrono beta sto pc, ola itane kanonismena kanane tin baza apo tis pwlhseis me tin avanta pou eixe apo to name kai mono, vgalane kai oti vgalane apo to rmah opote ti emeine? oi consoles (se alla nea ksanaepese gg echoing fury kai paizei na paei 2000+ euro kai auto tin stigmi malista pou oi devs sto teleutaio Q/A eipane oti se epomena patch iparxei to potential na peftoune ola ta legendaries se ilvl63 an proerxontai apo ilvl63 monsters)

                              fagane tin tapa apo tin GGG me to poe kai xasane polla atoma giati agapaei o theos ton klefth (casual) agapaei kai ton noikokurh (hardcore)

                              (sto tamio tis blizz kai katepektash tis activision bainoune olo kai perissotera lefta omws oti kai na leme, sto epomeno megalo update pali edw tha eimaste, travate mas kai as klaime)

                              Comment


                              • Δεν ξέρω. Το Torchlight τα πήγε καλά στο 360 αλλά είχε έρθει με πολύ θετική δημοσιότητα και με ένα εξαιρετικό port. Το Diablo 3 έχει ακούσει τα εξ αμάξης και το όνομα δεν είχε ποτέ το γκελ που είχε στα PC, εδώ υπάρχει κόσμος που δεν ξέρει τι είδος είναι.

                                Πραγματικά εύχομαι να πατώσει, μπας και αρχίσει και βάλει μυαλό αυτή η εταιρία. Και το Heart of the Swarm που βγήκε τώρα είναι απελπιστικά λίγο και με φόλα campaign.
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X