Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 丹野 View Post
    Δε νομίζω να είναι και κάποιο λάθος ή να το παρατραβάνε. Μάλλον θέλουν με το story mode να δείξουν ΠΩΣ και ΤΙ έπαθαν οι χαρακτήρες που ξέρουμε ως σήμερα, π.χ. πώς έγιναν έτσι τα χέρια του Jax; Πώς ήρθε ο πόλεμος αυτός στην Γη; κ.α. ;)
    Ναι όμως είναι κάπως cheap κάποιες εξελίξεις. Το τελειωσα. Κανένα online παίζεις?

    Comment


    • Originally posted by Aion View Post
      Άρχισα το Mortal Kombat 9. Παίζω τώρα το story mode. Ok συμπαθητικά ξεκίνησε αλλα πολύ το παρατραβάνε νομίζω, σαν συνηθισμένη action ταινία του hollywood έχει καταντήσει. Όμως ok, δεν παίζεις τέτοιο game τόσο για την ιστορία του, όσο for childhood's sake.
      εχεις δει την πρωτη ταινια; εγω πιστευω πως το story mode ηταν σχεδον πατικοτούρα
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Originally posted by Aion View Post
        Ναι όμως είναι κάπως cheap κάποιες εξελίξεις. Το τελειωσα. Κανένα online παίζεις?
        Μπα, μετά από τις μαλακίες που έγιναν με τους servers, δεν παίζω εκεί online. Τώρα δεν ξέρω τι παίζει. Όταν πρωτομπήκα στο Online, παρουσιάστηκαν προβλήματα τόσο στο να βρεις αντίπαλους, όσο και στο να βρεις πίστες για να πας να παίξεις εναντίον τους.

        PS3 μεριά, εννοώ. Για XBOX δεν ξέρω τι παίζει.
        sigpic

        Comment


        • Αν και καθυστερημένα, Devil May Cry 4. Περισσότερα στο αντίστοιχο thread. Τι DMC: DMC τώρα και βλακείες, εδώ έχουμε ΤΟΝ Dante

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • Έτσι,πες τα.Κράζουνε το 4 όλοι και δεν καταλαβαίνω γιατί.
            Carpe diem

            Comment


            • αρχισα το ni no kuni σημερα, δεν υπαρχει αντιστοιχο thread omg!

              ο overworld ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ

              Comment


              • Άρχισα και εγώ το DmC τελικά. Μιας και δεν μπόρεσα να ασχοληθώ με το 3, είπα να αφήσω την συγκεκριμένη σειρά για την ώρα και να αρχίσω με αυτό εδώ που είναι σαν νέα σειρά και βγήκε τώρα. Έπαιξα το πρώτο chapter, εφκολουτσικο θα έλεγα, αν και το παίζω στο πιο δύσκολο mode.

                Btw, ξέρει κανεις πως γίνετε να παίρνω τα achievements του PC στο XBOX 360, μιας και το παιχνίδι έχει βγει και στα δυο μηχανήματα?
                Originally posted by Somari View Post
                εχεις δει την πρωτη ταινια; εγω πιστευω πως το story mode ηταν σχεδον πατικοτούρα
                Και εμενα μου θύμισε την συγκεκριμένη ταινία σε κάποια σημεία. Όμως αυτό μου άρεσε περισσότερο. Τουλάχιστον σε αυτό δεν δείχνει έναν Reptile να σκοτώνει στο ξύλο έναν αντιπαθητικό Liu Kang (στην συγκεκριμένη ταινία) ο οποιος στην συνεχεια να σηκώνεται μια χαρά και με 2-3 κλοτσιές να τον ξαποστέλνει και να τον πατάει σαν σκουλήκι.

                Comment


                • Originally posted by Aion View Post
                  Btw, ξέρει κανεις πως γίνετε να παίρνω τα achievements του PC στο XBOX 360, μιας και το παιχνίδι έχει βγει και στα δυο μηχανήματα?
                  Τι να κάνεις;

                  Comment


                  • Κάποια παιχνίδια που κυκλοφορούν και για XBOX 360 και για PC, όταν τα παίζεις στο PC τα achievements εμφανίζονται και στο profile σου στο XBOX Live.

                    Comment


                    • Originally posted by Aion View Post
                      Κάποια παιχνίδια που κυκλοφορούν και για XBOX 360 και για PC, όταν τα παίζεις στο PC τα achievements εμφανίζονται και στο profile σου στο XBOX Live.
                      Πρέπει να είναι Games for Windows Live.Τα Capcom παιχνίδια από το DmC και μετά είναι steamworks.Οπότε ατύχησες.

                      Comment


                      • Ξεκίνησα Final Fantasy V Advance με Emulator στο PSP. Το έχω αυθεντικό για ps1 αλλά με λίγο ψάξιμο είδα ότι η Advance είναι η καλύτερη έκδοση οπότε λέω ας το πιάσω εκεί.

                        Comment


                        • Kala ekanes, einai ontws h kalyterh ekdosh.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Εγώ επειδή βαριέμαι(φοβάμαι) το δεύτερο dlc του LOS,είπα να το αφήσω για λίγο και ξεκίνησα Hitman Absolution.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Epaiksa merikes wres FFXIII-2

                              Wraies oi epiloges dialogwn, wraies oi maxes.
                              Apo to crystarium den katalavainw xristo ti skills pernw kai gia poio class.
                              H Serah einai aparadekth, den efxaristiemai katholou to paixnidi kai me enoxlei afantasta to oti eimai kollhmenos me aftous tous 2 xarakthres.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Άρχισα και το Broken Sword: Director's Cut στο Android μου. Δεν ξέρω αλλα με το που αρχίζει νιώθεις παράξενα. Έχει αυτή την ξεχωριστή αίσθηση του που σε ενθουσιάζει, και νιώθεις και familiar. Τα controls φαίνονται φιλικά. Έπαιξα λίγο και το έκλεισα, ο κοινός ερρίφθη.

                                Να ρωτήσω. Το κατέβασα από το Play Store τον androids πληρώνοντας, και έγινε install. Σε πιο location όμως γίνετε save το file? Μπορώ να το έχω αποθηκευμένο κάπου ή μονο από Play Store μπορώ να το κατεβάζω και να το κάνω install οποτε το χρειάζομαι?

                                Comment

                                Working...
                                X