Announcement

Collapse
No announcement yet.

Υakuza 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Υakuza 3

    Eικονες.
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=335142






    Τελικα δεν ειναι αυτο το Yakuza 3.Aς το διορθωσει καποιος Mod

  • #2
    file hideo ego akoma perimeno na erthi to yakuza 2 sto ps2 pal.auto pote vgeni?

    Comment


    • #3
      http://www.play.com/Search.aspx?searchtype...h&go.x=0&go.y=0

      Αν ισχύει...

      Comment


      • #4
        thank you file evans 20 evro mono tha to paro sigoura

        Comment


        • #5
          Report: Yakuza 3 is Coming West

          Citing unnamed sources "close to the project," 1Up reports that localization on Yakuza 3 is underway and the PlayStation 3 exclusive will be released in U.S. and European markets. 1Up points out that Sega announced Yakuza 2 for the American market at 2007's Tokyo Game Show, implying that more news about Yakuza 3 could be coming at this year's show.
          And if not, then we'll at least hear news about Yakuza 4 at TGS.
          Citing unnamed sources "close to the project," 1Up reports that localization on Yakuza 3 is underway and the PlayStation 3 exclusive will be released in U.S. and European markets.


          Μακάρι να βγει όντως στη Δύση. Δεν έχω παίξει τα δύο προηγούμενα παιχνίδια αλλά σίγουρα θα ασχοληθώ μαζί τους στο άμεσο μέλλον. Όπως και να το κάνουμε από τα videos φάνηκε τέλειο και θα ήθελα να υπάρχει ένας ακόμα καλός τίτλος στα μέρη μας.

          Comment


          • #6
            Yakuza 3 heads west in March 2010
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ramparter
              Καιρος ηταν

              Comment


              • #8
                OK, βάζω στο πρόγραμμα τα Yakuza 1 και 2.

                WTF τι θα πρωτοπαίξουμε το Μάρτιο (εντάξει, το ΧΙΙΙ προφανώς, καταλαβαίνετε τι εννοώ ).

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Evans
                  OK, βάζω στο πρόγραμμα τα Yakuza 1 και 2.

                  WTF τι θα πρωτοπαίξουμε το Μάριο (εντάξει, το ΧΙΙΙ προφανώς, καταλαβαίνετε τι εννοώ ).

                  Ναι ναι ο φετινος μαρτιος θα ειναι super :xp:

                  Edit: Δεν επρεπε να το κανεις edit ρε.Μετραγε πιο πολυ πριν :xp:

                  Comment


                  • #10
                    Μόνο το πρώτο έχω παίξει, το οποίο και σε γενικές γραμμές ήταν καλό και μου άρεσε αρκετά. Αν δεν υπήρχαν κάποια πολύ ενοχλητικά προβληματάκια θα μιλάγαμε για εξαιρετικό Action/Adventure. Σχεδόν όλοι πάντως συμφωνούν ότι η σειρά εξελίσσεται τίτλο με τίτλο, για να δούμε.

                    Πάμε μωρή SEGA.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
                      Ναι ναι ο φετινος μαρτιος θα ειναι super :xp:

                      Edit: Δεν επρεπε να το κανεις edit ρε.Μετραγε πιο πολυ πριν :xp:
                      Σου χάλασα το λογοπαίγνιο ε; :xp:

                      Comment


                      • #12
                        No prob σε εχω κανει quote μουαχαχα

                        Για τα Yakuza τωρα (του ps2 που εχω παιξει) εγω εχω να πω οτι ειναι αρκετα καλα games και τα απολαυσα πραγματικα.Αυτο που πρεπει να τονισω ομως ειναι οτι (imo) ουτε sandbox games ειναι (ο χαρακτηρισμος "Ιαπωνικο GTA" ειναι fail) ουτε καμια σχεση με Shenmue εχει στην πραγματικοτητα.
                        Και σε καμια περιπτωση δεν ειναι συνεχιστης του Shenmue.
                        Το Shenmue ηταν ενα ιδιοτυπο επαναστατικο θα ελεγα για ην εποχη Adventure (μαζι με διαφορα στοιχεια απο διαφορα genres ) ενω το Yakuza ειναι κατι σαν open world beat em up.

                        Και τα λεω ολα αυτα για να μην παει να ασχοληθει καποιος εχοντας στο μυαλο του πραγματα που δεν εχουν σχεση με τα παιχνιδια.

                        Για το Yakuza 3 τωρα εχω καλη αισθηση απο αυτα που εχω δει αλλα και γιατι οπως ειπε και ο loggo πιο πανω η σειρα εξελισσεται τιτλο με τιτλο.



                        Comment


                        • #13
                          Εμένα αυτό που με έκανε να θέλω να ασχοληθώ με τη σειρά είναι ένα μεγάλο trailer του 3, στο οποίο είδα πάρα πολύ ωραία στοιχεία και αισθητική που θυμίζει Takeshi Kitano (τύπου Brothers και Πυροτεχνηματα). Δεν ήθελα και πολύ για να ψηθώ. Κάποια μέρα (σύντομα ελπίζω) θα βγάλω ξανά το PS2 και θα ξεκινήσω το 1. Μας καταστρέφει το PS3, Μάρτιο θα έχουμε FF XIII, God of War 3, Yakuza 3 και Heavy Rain. Άδικο.

                          Comment


                          • #14
                            Αδικο δεν ειναι οτι εσυ θα εχεις τοσα παιχνιδια να παιξεις τον μαρτιο.
                            Αδικο ειναι οτι το μαρτιο που θα βγουν ολα αυτα εγω θα ειμαι στρατο :xp:


                            Edit:
                            Έλα ρε μην ψαρώνεις, στείλε μου το κινητό σου να σου λέω εντυπώσεις .
                            Ναι γελα Evans γιατι εγω θα κλαιω :xp:

                            Comment


                            • #15
                              Έλα ρε μην ψαρώνεις, στείλε μου το κινητό σου να σου λέω εντυπώσεις .

                              Comment

                              Working...
                              X