Announcement

Collapse
No announcement yet.

Heavy Rain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bartman View Post
    Φίλε Big Boss , για να έχεις πρόσβαση στο precint 52 κάνεις acc. στο εδώ και αφού το φτιάξεις πας πάλι εδω http://www.precinct52.com/case1117_briefing , βάζεις τα στοιχεία και μετά προχωράς.
    Διαλέγεις τα στοιχεία που δίνει το link που παρέθεσες :

    Και είσαι κομπλέ

    Αν δεν μπορείς να πατήσεις τα στοιχεία όπως συνέβη και με τον Evans μπες msn να σε help
    Το link δεν λειτουργεί, εκεί που λες για το φτιάξιμο του account...

    edit

    lol τώρα λειτούργησε
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Originally posted by BigBOSS View Post
      Το link δεν λειτουργεί, εκεί που λες για το φτιάξιμο του account...
      edit
      lol τώρα λειτούργησε

      Σε εμενα γιατι δε λειτουργαει(sic)

      Τεσπα ισως ειναι καλυτερα ετσι, ετσι και αλλιως την δευτερα μπαινω στρατο

      Comment


      • Kαι σε μένα αρχικά δεν λειτουργούσε το link, μετά από 5-6 προσπάθειες μπήκε. Από την άλλη όμως αυτή τη στιγμή, το άλλο το site (το precinct52.com) έχει πέσει λέει για κάποια ώρα λόγω υπερβολικής κίνησης!

        Bart πες μας καμιά εντύπωση, πως σου φάνηκε το Heavy Rain;
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • To έβαλα κι εγώ να κατεβαίνει (κοντά 2GB είναι). Άντε συνεχίζω διάβασμα και μετά... χιχιχι .

          Comment


          • Οκ έκανα το account, μου έχει εμφανίσει ένα avatar από το Home με έναν κωδικό κάτω, με κεφαλαία αγγλικά γράμματα και αριθμούς.Αυτός ο κωδικός που μπαίνει;
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • Οχι, πρέπει να ανοίξεις το προηγούμενο site και να κάνεις όλη τη δουλειά που ανέφερε ο bart. Αν δε σου ανοίγει ή σου κολλάει, μίλα μου στο MSN (είμαι appear offline, για αυτό δε φαίνομαι).

              Comment


              • Ο έλεγχος δεν την παλεύει, τα είχα διαβάσει αλλά... Τι να πω . Τέλος πάντων, το hype έπεσε σχεδόν κατακόρυφα, τα γραφικά δε μου άφησαν και την καλύτερη εντύπωση, ενώ τα QTEs είναι πλέον πολύ κλασικά. Τέλος πάντων, day one θα αγοραστεί, αυτό δεν αλλάζει, το demo όμως δε με ενθουσίασε. Ίσως πρέπει να υπάρξει και ένα υπόβαθρο για να μπεις στο κλίμα του παιχνιδιού, τώρα έπαιξα 2 σκηνές άσχετες τελείως μεταξύ τους, που απλώς σε έβαζαν στο κλίμα του παιχνιδιού και μάθαινες τον έλεγχο.

                Τσάμπα όλη η τρέλα να το κατεβάσουμε .

                ΥΓ: Προχωράς με το R2 και αλλάζεις την κατεύθυνση με το αριστερό αναλογικό. Πώς σας ακούγεται ;

                Comment


                • Α, μαλακία δηλαδή το Heavy Rain. Ωραία, μείον ένα.

                  Comment


                  • Δηλαδη τι ηθελες απο το το demo του Heavy Rain, μιλαμε για story driven game. Για εμενα δεν εχει νοημα το Demo, απορω γιατι το εβγαλαν.



                    ΥΓ: Προχωράς με το R2 και αλλάζεις την κατεύθυνση με το αριστερό αναλογικό. Πώς σας ακούγεται ;
                    Δεν μου κανει εντυπωση αυτο που λες. Και το Fahrenheit ετσι ηταν αν δεν κανω λαθς(και δεν ειχα προβλημα), αν θυμαμαι καλα και εκει επρεπε να πατησεις γκαζι για να ξεκινησει ο χαρακτηρας :xp:

                    Comment


                    • Evans απαντα λιγο σε αυτο.

                      Τον χαρακτηρα τον χειριζεσαι εσυ κανονικα;Δλδ πας οπου θες περπατας ψαχνεις κτλ;

                      Τα γραφικα γιατι το λες αυτο;Φαινονται απιστευτα. Ρε μλκ ισως φταιει το αλλο, σε ειχα προειδοποιησει, τυφλωνει.


                      Τωρα το game εχει παρει τα καλυτερα reviews ως τωρα, πως θα το κρινεις απο ενα ντεμο. Εδω λενε πως δυο playthroughs δεν ειναι ποτε ιδια.Συμφωνω και γω πως ντεμο σε τετοιο game δε κολλαει.


                      Anyway, εγω θα προτιμουσα alan wake παρα αυτο παντως.Θελω ενα αλα silent hill horror γαμω....
                      Ground_Zero:

                      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                      Comment


                      • Τον χαρακτηρα τον χειριζεσαι εσυ κανονικα;Δλδ πας οπου θες περπατας ψαχνεις κτλ;
                        Τι αν τον χειριζεσαι εσυ κανονικα ; δεν ειναι point & click

                        Λογικα θα ειναι σαν το Fahrenheit. Δηλαδη το R2 ειναι το "γκαζι" και ο αριστερος αναλογικος μοχλος το "τιμονι".

                        Comment


                        • Που κολλαει το Gran Turismo τωρα
                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment


                          • Ρε παιδιά, το είπα και παραπάνω, δεν έχεις ένα κίνητρο στο demo, για αυτό και δε με ενθουσίασε. Πωπω, κι εγώ PS3 fanboy είμαι, όλοι στην ίδια οικογένεια ανήκουμε, όχι εσωτερικές διαμάχες .

                            Comment


                            • Originally posted by Azrael View Post
                              Συμφωνω και γω πως ντεμο σε τετοιο game δε κολλαει..
                              Eντάξει πάλι κάτι έχει να δεις, γραφικά, χειρισμός....όπως και να χει κι εγώ το κατεβάζω, βρίσκεται στο 70%, οπότε αύριο πρωί να περιμένετε εντυπώσεις και από εμένα.

                              Συμφωνώ με solid snake, πως ένα απλό demo δεν αντιπροσωπεύει ούτε το 10% αυτού που θα δει κάποιος σε ένα story driven game.

                              Eπίσης ευχαριστώ και απο εδώ μέσα τον Evans, που ουσιαστικά ήταν σαν αυτός να βρήκε το demo για μένα, με κάτι κομπίνες
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • Αν το παμε αναδρομικά, τα ευχαριστώ καταλήγουν στον bartman . God bless t3h kid.

                                Comment

                                Working...
                                X