Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Λοιπόν, θέλει laptop hdd + διάβασμα και μοντάρισμα, στα χρήματα δε με βλέπω να κερδίζω κάτι, το θέμα είναι ,ενδιαφέρεσαι να σου δώσω τον 20άρη (elite 20άρι, εκεί να δεις ultrarare ) να μου δώσεις το 120άρι και να βρούμε μια χρηματική διαφορά; εκτός και αν πιστεύεις πως δεν θα μπορέσεις να το δώσεις μετά οπότε οκ...
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • To πιστευω αρκετα πως ενα 20αρι ειναι αχρηστο, οποτε hold small basket (κατα το update the list).
      Επισης μ' αυτα και μ' αυτα αλλαξαμε σελιδα και το βασικο point μου πηγε περιπατο (αργκκ).

      Comment


      • Για κανε καμια προσφορα λεω εγω με και χωρις τον 20αρη να δω αν αξιζει, γιατι αλλου που το βγαλα σε αγγελια ενας μου ζηταει το κουτι και πληρωνει και καλα .
        Αντε να βρω εναν να παρει και το τροφοδοτικο και θα ξενοιασω (ιδιως αν η χρεωση παει με το κιλο).

        Comment


        • Originally posted by Xeno View Post
          (ιδιως αν η χρεωση παει με το κιλο).

          :troll::troll::troll::troll:

          Λοιπόοοοον... μιας και από εξωτερικό πάει γύρω στο 50άρι, σου δίνω 40άρι χωρίς, ή 35άρι με...
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Καλο ακουγεται. Αντε ψησε και τον Ramp να παρει τα απομειναρια μιας και εχει νομιζω το 360 στη δουλεια.. Ετσι θα του λυθουν τα χερια και θα εχει 360DOUBLE απλα μεταφεροντας το σκληρο του μεταξυ σπιτιου και δουλειας για να μπορει να τρωει ανα πασα ωρα και στιγμη arrows in the knee.

            Comment


            • Ωπα κάτσε ρε, όταν έλεγες κουτί δεν εννοούσες την κεντρική μονάδα; Το χαρτόνι εννοούσες; LOL
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Ναι συμβαινουν κι αυτα... Ελα ελα, εδω το καλο 360 χωρις σκληρο και χωρις κουτι, best replacement για το παλιο και βαρετο σας ασπρο 360 (που εχει κιτρινισει πλεον σιγουρα).

                Comment


                • Originally posted by Xeno View Post
                  Ναι συμβαινουν κι αυτα... Ελα ελα, εδω το καλο 360 χωρις σκληρο και χωρις κουτι, best replacement για το παλιο και βαρετο σας ασπρο 360 (που εχει κιτρινισει πλεον σιγουρα).

                  Mη το διαφημίζεις έτσι ρε, άνετα βάζεις και τον 20άρη μέσα (για να συνδέεται με live και να είναι up-to-date τουλάχιστον)
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • "Thn wra pou katevainei, ftanei mexri to 99% kai meta mou vgazei mhnyma 'can't download firewalker pack'."
                    Ξερει κανείς γιατί γίνεται αυτό;Ρωτάω για ένα φιλαράκι,εγώ το κατέβασα κανονικά.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Φθηνα ms points που βρισκω αυτο το καιρο;
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Απλώς να ενημερώσω όσους ήθελαν να είναι και καλά νόμιμοι( εμού συμπεριλαμβανομένου) και κάναμε όταν έγινε διαθέσιμο migrate στο ελληνικό live( και μετά συνειδητοποιήσαμε πως τα περισσότερα xbla games δε λειτουργούσαν όταν τα κάναμε ξανά download και άλλα τραγελαφικά) πως πλέον υπάρχει η δυνατότητα για migrate σε όποιο region θέλει κανείς.( δεν ξέρω πότε το ενεργοποίησαν και πάλι σαν επιλογή, εγώ το έκανα πριν 2 εβδομάδες πρπ) Με συνοπτικές διαδικασίες λοιπόν έκανα πάλι migrate πίσω σε UK και δεν έχω κανένα πρόβλημα με redownloading τίτλων που είχα αγοράσει όσο ήμουν σε greek xbox live( ενώ πλέον μπορώ και πάλι να κατεβάσω τα Sonic 4, Afterburner Climax, Braid και άλλα πόσα που είχα αγοράσει σε Uk account και δεν έπαιζα στο ελληνικό δείτε και αρκετά ποστς πιο πίσω που είχαμε αρκετοί παρόμοιο πρόβλημα) Uk λοιπόν και ηρεμία
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment

                        Working...
                        X