Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μπα, δεν περίμενα τόσο ενθουσιασμό απο σένα για το Resi5. Βέβαια τα κύρια χαρακτηριστικά σου είναι οτι είσαι τεράστιος noobas και μέγα Hype victim οπότε δεν ξέρω αν μπορώ να εμπιστευτώ την κρίση σου.
    Ψηνομαι πάντως για αγορά του resi. Θα βγάλω το dead space στο impossible και μετά βλέπουμε.
    I attack sharks
    when i smell them bleed
    I dont go swimming
    water just wants to be around me.

    Comment


    • Originally posted by songoku View Post

      Το mirrors edge αν και μου αφησε αναμεικτες εντυπωσεις, το ολο concept ειναι πραγματικα ιδιαιτερο απλα εν τελει παιρνεις την εντυπωση οτι δεν ειναι κατι ολοκληρωμενο. Πολυ ωραια συλληψη, μερικες φορες απιστευτα εξυπνο ως προς τις ιδεες του αλλα η ολη δομη μπορω να πω αποτρεπει απο μια fullprice αγορα. Anyway, αξιζει παντως εστω και να το δει καποιος.
      Άξιος....εγώ δεν τα κατάφερα να το πάω και πολύ μακριά μιας και μου προαλούσε τρομερή ζαλάδα αυτή η κάμερα και οι απότομες αλλαγές καθώς τρέχεις ανάμεσα απο πότρες,παράθυρα,σωλήνες ,λούκια και κάδους σκουπιδιών...
      Πέρα απο αυτά όμως αξίζει να το δει κάποιος και να ασχοληθεί λίγο μαζί του γιατι ειναι αρκετα προτοτυπο και εκπέμπει θετική ενεργεια με όλα αυτά τα ανοιχτα και έντονα χρώματα που συνδύαζονται με την chill out μουσικούλα...τώρα που το σκέφτομαι...ίσως του δώσω αλλη μια ευκαιρία.. χεχε...;);)



      Comment


      • Braid...

        Από τις λίγες φορές,αν όχι η πρώτη, που βλέπω ένα videogame τόσο ολοκληρωμένο.


        Comment


        • Originally posted by laharl View Post
          braid...

          Από τις λίγες φορές,αν όχι η πρώτη, που βλέπω ένα videogame τόσο ολοκληρωμένο.

          Αχ αυτές οι υπερβολές...:p
          Carpe diem

          Comment


          • Καθόλου υπερβολές...

            Είναι τόσο άρτιο παιχνίδι,όσο πάρα πολύ λίγα...Τόσο δεμένα τα γραφικά,η μουσική,το σενάριο,το gameplay δεν τα έχω δει σε σχεδόν κανένα παιχνίδι.

            Για εμένα ήταν μια μοναδική εμπειρία,από τις καλύτερες σε videogame επίπεδο


            Comment


            • Altair δικαιωμα σου ειναι να διαφωνεις στην τελικη, αλλα οχι για κατι που δεν εχεις παιξει (εκτος αν κανω λαθος).

              Comment


              • Μα δε διαφωνώ.Δεν δύναμαι να διαφωνώ εφόσον δεν το έχω αγγίξει το παιχνίδι.Απλά μου φαίνεται υπερβολή.That's all.;)
                Carpe diem

                Comment


                • Sorry αλλά γιατί να είναι υπερβολή?

                  Πραγματικά εφόσον δεν το έχεις παίξει δεν μπορεί να ξέρεις για τι διαμάντι μιλάμε οπότε ΤΡΕΧΑ ΠΑΙΞΤΟ


                  Comment


                  • Oντως κι εσυ ετσι κανεις για το Okami ξερω γω, αλλα κανεις δε βγηκε να σου πει το ιδιο.
                    Aραχτε και μη στεκεστε σε ασημαντα θεματα.
                    Χαρειτε ο,τι μπορειτε, διαμορφωστε τη δικη σας γνωμη και ας κλεισουμε καπου εδω αυτη την παρενθεση.

                    Comment


                    • Originally posted by Laharl View Post
                      Sorry αλλά γιατί να είναι υπερβολή?

                      Πραγματικά εφόσον δεν το έχεις παίξει δεν μπορεί να ξέρεις για τι διαμάντι μιλάμε οπότε ΤΡΕΧΑ ΠΑΙΞΤΟ
                      Ίσως γιατί ζηλεύω που δεν το έχω παίξει κι εγώ ακόμα.Λέω στον εαυτό μου πως απλά υπερβάλετε γιατί με hypάρετε άσχημα και στο live δεν έχω μπει ακόμα.:fail:
                      Δεν υπάρχει ακόμα τέτοιο emoticon
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Altair αν ο Laharl υπερβάλει, εγώ, που θεωρώ το Braid το καλύτερο παιχνίδι που έχω παίξει, τι κάνω;

                        Comment


                        • Εσύ κούκλε μου είσαι Περίπτωση (με τη θετική έννοια φυσικά;)) δεν πιάνεσαι.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • AΙΣΧΟΣ !!! Μολις τελιωσα το Halo wars! μολις 15 επιπεδα! τιποτα! τεταρτη το πειρα και σημερα τελιωσε... πολυ απιστευτο το παιχνιδι αλλα για τελιωσε ρε γαμωτο? τι θα παιζω το weekend?

                            Comment


                            • Originally posted by Strawhat Nikos View Post
                              AΙΣΧΟΣ !!! Μολις τελιωσα το Halo wars! μολις 15 επιπεδα! τιποτα! τεταρτη το πειρα και σημερα τελιωσε... πολυ απιστευτο το παιχνιδι αλλα για τελιωσε ρε γαμωτο? τι θα παιζω το weekend?
                              Halo Wars online;


                              Comment


                              • το δοκιμασα και το online, δεν εχει lag αλλα ηθελα λιγο campaign ακομα ηταν απιστευτα απιστευτο!

                                Comment

                                Working...
                                X