Announcement

Collapse
No announcement yet.

How I Met Your Mother !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Πάντως αν χρησιμοποιεί τα inside jokes στον βαθμό που το έκανε το Friends, τότε είναι λογικό να γίνεται καλύτερο στη συνέχεια όσο γνωρίζεις τους χαρακτήρες ως προσωπικότητες. Όταν πριν 5 χρόνια έβλεπα Friends στο Star, μαλακία το ανέβαζα, μαλακία το κατέβαζα, γιατί απλά δε μπορούσα να καταλάβω ένα σορό ατάκες που πέταγαν και μου φαίνονταν τελείως ηλίθιες, βέβαια σημαντικό ρόλο έπαιζε και το ότι διάβαζα τους υπότιτλους που απλά είναι phail.

    Θα το δοκιμάσω γιατί το Friends το έχω μάθει απ’ έξω τόσα χρόνια, Somari γράψε DVD.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • #17
      Σωτήρη θα σου τα δώσω ρε,σε Divx έχω ήδη την πρώτη σαιζόν.Ελπίζω να μην έχεις πρόβλημα που δεν έχουν υπότιτλους,το επίπεδο Αγγλικών που χρησιμοποιούν είναι το ίδιο με το Friends (δεν παίζει να έχεις πρόβλημα).




      Ρε κωλόπαιδα μου κάνατε τεράστιο κακό.

      Eπίσης πολύ πάω τον ψηλέα χαρακτήρα/ηθοποιό...
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #18
        Υπάρχει online poll στη διεύθυνση http://www.eonline.com/gossip/kristi...6bf906f&page=1 για να σωθεί το HIMYM . Η kristin θα προωθήσει το μεγαλύτερο σε βαθμολογία show στην διεύθυνση παραγωγή για να το συνεχίσουν. Μέχρι στιγμής δύο είναι τα γεγονότα:

        α. Η Kristin έχει σώσει 5 στα 6 shows που ψηφίστηκαν στο παρελθόν
        β. Το show παρά τα προβλήματα με τους σεναριογράφους έχει ηψηλή τηλεθέαση και ίσως εξασφαλισμενη συνέχεια.

        Πηγή:



        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

        Comment


        • #19
          H σειρά είναι φοβερή και γελάω πολυ με καθε επεισόδιο. Μετα τα φιλαράκια η καλύτερη κωμική σειρα για μενα και μακαρι να συνεχίσει για αρκέτα ακομα.

          Χαίρομαι που βλέπω οτι σιγα σιγα γινόμαστε πολλοι.

          Eπίσης ανήκω στους καμμένους που θελουν να ειναι η mother η Robin
          ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

          Comment


          • #20
            Eπίσης ανήκω στους καμμένους που θελουν να ειναι η mother η Robin [/b]
            Spoiler





            Mpa, nomizo oti pia einai apithano ... Afou oute kan ta paidia tou den antidroun otan tous leei "aunt Robin" ... Eksallou, i Robin tairiazei poli kalitera me ton Barney





            Telos



            Comment


            • #21






              Επειδη μπορουμε!!!!!!!
              My blog:Doppel's Den

              Comment


              • #22
                Favorite TV series in recent years (ισως και γενικα).
                Απιστευτος εθισμος και πραγματικα αυτη η σειρα ειναι ακριβως στα γουστα μου απο αποψης χιουμορ.
                Βλεπω εδω και καιρο επεισοδια αλλα τα βλεπω αργα αργα γιατι δε θελω να τελειωσουν (γαμω τις λογικες).
                Ειμαι αρχη S4 ακομα και πολυ συχνα βλεπω random eps απο τις προηγουμενες seasons.

                Ο,τι και να πω για τις ατακες που εχουν ειπωθει ειναι λιγο.
                Many thanks to Nick and co. που με καναν να δωσω μια ευκαιρια σε μια σειρα που δεν ηξερα καν (ειμαι πολυ βραδυκινητος σε αυτα και πολυ δυσκολα θα με πεισει καποιος να δω εστω και 1 επεισοδιο απο μια παντελως αγνωστη για εμενα σειρα).

                Υ.Γ.
                Τωρα που το ξανασκεφτηκα ουτε εδω πηρα πρωτοβουλια να κατεβασω επεισοδια και να ριξω ενα βλεφαρο.
                Στου Ραμπ ειδαμε τα πρωτα επεισοδια μια φορα και απο εκει και περα κολλησα. Αλλοι 2 το ειδαν τοτε που δεν ειχαν ξαναδει κανενα επεισοδιο, αλλα εν τελει μαλλον μονο εγω κολλησα. Τουλαχιστον κολλησα πολλους γνωστους μου ακομα και μετα χαρας διαπιστωσα πως η fanbase γνωστων αυξανεται εκθετικα .

                Comment


                • #23
                  Double post, αλλα θελω να κανω μια ειδικη αναφορα στο Intervention (S4E04).
                  Απλα απιστευτο επεισοδιο, πρωτη φορα γελαω τοσο πολυ νομιζω.
                  Το ειδα προχθες πρωτη φορα, αλλα χθες εκατσα να το ξαναδω και γελαγα σαν να το βλεπω πρωτη φορα.
                  Encyclopaedia .

                  Comment


                  • #24
                    Ετσι, τελειο ep.
                    "Mark my words, this whole thing is gonna go up in ...flaaaaames!!!!"
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Xeno View Post
                      Double post, αλλα θελω να κανω μια ειδικη αναφορα στο Intervention (S4E04).
                      Απλα απιστευτο επεισοδιο, πρωτη φορα γελαω τοσο πολυ νομιζω.
                      Το ειδα προχθες πρωτη φορα, αλλα χθες εκατσα να το ξαναδω και γελαγα σαν να το βλεπω πρωτη φορα.
                      Encyclopaedia .
                      Αυτό είναι το επεισόδιο που σου έλεγα μια φορά στο MSN με τα πανό Ότι και να πεί κανείς είναι λίγο ! Keep going πάντως ... Τόσο η 4η season αλλά και η 5η συνεχίζουν σε πολύ καλό επίπεδο !! ;)

                      Υ.Γ. Ναι, μου πήρε 11 μέρες να δώ αυτό το post !!



                      Comment


                      • #26
                        Ενα επεισοδιο μενει εν τω μεταξυ για να ειμαι up to date με τη σειρα.
                        Η s4 γενικα ειναι αρκετα πιο αδυναμη απο τη 2 ή την 3, αλλα στα highlights διπλα στο Intervention προστιθεται πολυ ανετα το "The Naked Man".
                        Το ειδα 4-5 φορες μεσα σε 2 ημερες και χαλαρα θα το ξαναβλεπα.
                        Kατι ο μονολογος του Barney περι Batman-Barney και Superman-Mitch, κατι οι ποζες Ted και Barney οσο προβαραν το Naked Man stance τους... legendary episode indeed.

                        Comment


                        • #27
                          Πιστευω το highlight του επεισοδιου ηταν η σκηνη με τη Robin και το πιστολι.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #28
                            Someone's in Love with Robin. ^_^

                            Comment


                            • #29
                              Minor-spoiler


                              LOL, το τελευταιο επισοδειο ηταν κορυφαιο, παντως (εννοω αυτο της προηγουμενης εβδομαδας). Ειδικα η σκηνη με τον ninja στο τελος. Αλλα δεν λεω περισσοτερα, επειδη το ξερω πως το ματι πεφτει και στα spoilers. :xp:
                              My blog:Doppel's Den

                              Comment


                              • #30
                                Yeeeees!!!
                                2 hundreds!!!


                                Πολύ καλό επεισόδιο και επιτέλους προχώρησε και η ιστορία με την μητέρα....;)
                                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                                Comment

                                Working...
                                X