Announcement

Collapse
No announcement yet.

iTunes-Harbringer of Entropy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iTunes-Harbringer of Entropy

    Πρόσφατα αγόρασα ένα iPod και με λύπη μου συνειδητοποίησα πως για να αντιγράψω τη μουσική μου πρέπει να χρησιμοποιήσω τα iTunes. Έτσι, μια διαδικασία που περίμενα να μου πάρει μισή με μία ώρα μου πήρε σχεδόν μία μέρα. Το πρόβλημα είναι πως αν και έχω αντιγράψει τη μουσική που θέλω στο Αιπόδι τα τραγούδια είναι ένας αχταρμάς. Η δομή με φακέλους έχει καταστραφεί τελείως και γενικά το να βρω κάτι είναι δύσκολο και χρονοβόρο. Ακόμα και σε δίσκους με τέλειες ID3 Tags τα βάζει με τυχαία σειρά και όχι όπως είναι στο σιντί. Μέσα σε όλα αυτά το πρόγραμμα δεν είναι καν αρκετά έξυπνο να καταλάβει αν κάποια αρχεία υπάρχουν ήδη και αντιγράφει διπλά σε περίπτωση που δεν είσαι σίγουρος αν έχεις αντιγράψει κάτι.
    Ξέρει κανείς κάποιον τρόπο να διατηρήσω την οργάνωση σε φακέλους που έχω στον υπολογιστή μου και χρησιμοποιούσα άψογα στο Archos μου;
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.
Working...
X