Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pote pisteyete oti tha peite......GAME OVER!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Συμφωνώ με τον Dr TVT. Νομίζω οτι οι πιθανότητες να βγαίνουν σκάρτα παιχνίδια, απλές αναπαραγωγές των παλιώτερων θα είναι και ο μεγαλύτερος παράγοντας στο "να σηκώσουμε ταχέρια ψηλά". Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να σκεφτώ τον εαυτό μου να μήν παίζει ηλεκτρονικά στο μέλλον. Για να φανταστείτε έχω ήδη σχεδιάσει το φοιτητικό μου δωμάτιο (και είμαι 16). Θα έχω ένα προτζέκτορα σε πανί συνδεδεμένο με εναν 1337 υπλογιστή καθώς και με μια απο τις μελλοντικές κονσόλες. Αμεεεεεεεεεετρητες ώρες κάψιμο. :icon_twisted:
    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

    by Fyge 114 Amaliada edition

    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

    by Chaoscrow

    Comment


    • #62
      Ας απαντήσω και εγώ εδώ.

      Ε κάποτε έπαιζα 5-6 ώρες την ημέρα, πλέον παλεύω για 3, ενώ τον υπόλοιπο χρόνο μου έχουν "καταλάβει" η μουσική και ο κινηματογράφος, το γράψιμο από εδώ και από εκεί, οι βόλτες κτλ. Από όλα αυτά μεγαλύτερη βαρύτητα δίνω στον κινηματογράφο, μια που μου προσφέρει και τα περισσότερα. Με τούτα και με εκείνα θέλω να πω ότι όντως μειώθηκε πολύ ο χρόνος που αφιερώνω στα videogames, αλλά δε σταμάτησα να ασχολούμαι. Πάντα παίζω κάτι και πάντα ενημερώνομαι για αυτά. Πιστέυω τα πράγματα θα κυλίσουν ως έχουν, με λίγη αλλά σταθερή ενασχόληση. Να σημειωθεί ότι πλέον είμαι πολύ πιο επιλεκτικός τόσο στις αγορές όσο και στο τι παίζω.

      Comment

      Working...
      X