Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer's Odyssey Internet Games

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Μέσα με τα χίλια αλλά τι game θα παίξουμε?Ας είναι κάτι που μπορώ να το κατεβάσω... B)


    Comment


    • #17
      Ωραία κυριακή στις 7 το απογευμα για DotA. Θα host-αρω εγώ. Τα teams

      • Mr_Uber
      • --------
      • --------
      • --------
      • Omega-beta
      • --------
      • --------
      • --------
      • --------
      • --------

      Περιμένω συμμετοχές. BTW 6.49b θα είναι το map. Για mode (arem/apem) να γράφετε μαζί με το ποστ της συμμετοχής σας
      "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

      by Fyge 114 Amaliada edition

      "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

      by Chaoscrow

      Comment


      • #18
        Δηλώνω κι εγώ συμμετοχή,αλλά υπάρχει ένα μικρό chance να μην μπορέσω(κατά 90% θα μπορέσω μάλλον).2 ενστάσεις μόνο.Αν γίνεται η έκδοση να είναι η 6.49c και στο mode να αποφευχθεί το em.

        ---EDIT---

        Ξέχασα να γράψω το nickname μου "Jumaruuuuu"(τα 5 "u" δεν τα έβαλα επειδή ήταν πιασμένο το "Jumaru",αλλά επειδή κάθε φορά που ο Sanshiro φώναζε το robot του τόνιζε πολύ έντονα το "u".Για όσους έβλεπαν το cartoon ).Αν έχουμε βριστεί-ξεκατινιαστεί ποτέ σε κανά game με κανένα δεν ήμουν εγώ,ήταν ο...σκοτεινός μου εαυτός!

        Btw,αν γινότανε να το πηγαίναμε Κυριακή αρκετά πιο αργά ή Παρασκευή απογεματάκι ή βραδάκι θα με βόλευε καλύτερα γιατί κάτι προέκυψε και ίσως να μην μπορέσω τελικά.Αν δε γίνεται count me in και σας απαντάω σίγουρα μέσα στις επόμενες μέρες.
        Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

        Comment


        • #19
          Κυριακή στις 19:00 θα είμαι στο λεωφορείο, το οποίο θα μπαίνει στη Θεσσαλονίκη...

          Κατά τις 20:30 με 21:00 θα μπορώ να μπω. Αν το πάτε μέχρι τέτοια ώρα, count me in.

          The name is Cuorion.

          Comment


          • #20
            Ωραία κυριακή στις 7 το απογευμα για DotA. Θα host-αρω εγώ. Τα teams

            • Mr_Uber
            • Jumaruuuuu
            • --------
            • --------
            • Omega-beta


            • --------
            • --------
            • --------
            • --------
            • --------
            [/b]
            Μήπως θέλετε να βάλουμε και ένα για την Παρασκευή αυτή στις 9; BTW Μπορεί κανείς να επικοινωνήσει με τον Greek Samurai να τον ρωτήσετε άμα είναι μέσα;

            "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

            by Fyge 114 Amaliada edition

            "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

            by Chaoscrow

            Comment


            • #21
              Ωραία count me too!! αλλά στις 9 δεν ξέρω γιατί θα είμαι απο νετ..
              Εμένα με λένε Moufas_v3 η Treetop δεν ξέρω με ποιο θα μπώ...Αλλά πιθανών να μπει και ένας φίλος μου..Nighstalker αν θημάμε λέγετε στο Battlenet θα σας ενημερώσω αυριο στα σήγουρα..

              Comment


              • #22
                Άντε, ψηθείτε για DotA, να μαζέψουμε δεκάδα.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • #23
                  Κάτσε να βρούμε πεντάδα πρώτα.

                  Για την ώρα είμαστε 6 (εγώ, cursed, neltharion, psycomaniac, treetop και φίλος του treetop. btw αμα είναι να πούμε και άλλους΄είναι και ένα ακόμα παιδί που ξέρει καλή DotA)

                  Υ.Γ. Psycho σ παρασκευή βράδυ σε βολεύει;
                  "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                  by Fyge 114 Amaliada edition

                  "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

                  by Chaoscrow

                  Comment


                  • #24
                    Ενημέρωση Αλλάζουμε θέμα στο οποίο θα συζητάμε για αυτό το θέμα που είπα.

                    Το νέο τοπικ http://www.gamers-odyssey.com/forum/index....5639&#entry5639
                    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                    by Fyge 114 Amaliada edition

                    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

                    by Chaoscrow

                    Comment


                    • #25
                      Ας μην κλειδωθεί το θεματάκι εδώ.Να υπάρχει διαθέσιμο για διοργάνωση multiplayer,άλλων παιχνιδιών αν κάτσει κάτι ;)
                      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                      Comment


                      • #26
                        Υπαρχει κανεις εδω μεσα που να ψαχνει για συμπεκτες στο Gears Of War?Πολλες φορες ειναι κομματακι δυσκολο να βρει κανεις καλο κοσμο στον πολυ καλο αυτο τιτλο που τελευταια εχει χασει μεγαλο αριθμο του κοινου του (blame halo 3).Αν ενδιαφερεται κανεις να κανονισουμε κανενα match πμ me.
                        <div align="center">

                        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                        Comment


                        • #27
                          Ραμπ το έσκισα το ποκεράκι σου, το κέρδισα σε επίπεδο προφέσιοναλ με 8 αντιπάλους και μετά από 45 γύρους. Είμαι το Καρέ της Απάτης
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • #28
                            Ας μην κλειδωθεί το θεματάκι εδώ.Να υπάρχει διαθέσιμο για διοργάνωση multiplayer,άλλων παιχνιδιών αν κάτσει κάτι ;) [/b]
                            Δεν είπα να κλειδωθεί αυτο. Απλώς ενημερώνω οτι συγκεκριμένα για την DotA ανοιξα άλλο θέμα ;)
                            "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                            by Fyge 114 Amaliada edition

                            "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

                            by Chaoscrow

                            Comment

                            Working...
                            X