Announcement

Collapse
No announcement yet.

GameCube Favourites

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46


    Για κακα games δεν εχω ξανακουσει.

    Comment


    • #47
      Originally posted by belmont View Post
      O Κύβος είναι η χειρότερη κονσόλα που έχω αγοράσει. Μόνο το tales (και λίγο το metal gear) μου άρεσαν πολύ. Σίγουρα έχει και άλλα καλά παιχνίδια αλλά αυτά τελικά τα είδαμε και σε PS2 (πχ RE4).

      Δε θα πω ότι ο Κύβος είχε άπειρα παιχνίδια αλλά σίγουρα είχε πολλά καλά παιχνίδια που δεν τα είδαμε αλλού ή τα είδαμε μερικά χρόνια μετά στο Wii.
      I'm back bitches... Version 2.0

      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

      Comment


      • #48
        Αν και όπως ανέφερα στο προηγούμενο ποστ μου ο κύβος είναι η αγαπημένη μου κονσόλα, το να χαρακτηρίζεται ως η χειρότερη κονσόλα που έχει βγει από αυτές που τουλάχιστον είχαν κάποιες προοπτικές να ασχοληθεί ο κόσμος δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα. Η μόνη κονσόλα που ίσως είναι ακόμα πιο κάτω είναι το wii.

        Originally posted by Evans View Post
        14-15 ήμουν.
        Είπα να μην θίξω ονόματα αλλά εσύ καρφωθηκες μόνος σου.To cgm forum είχε αρχίσει να λειτουργεί τέλη του 2003 (8 Οκτωβριου αν δεν κάνω λάθος) και σίγουρα το σκηνικό με την dark team δεν είχε γίνει τον πολύ πρωτο καιρό. Μπορω να πω με αρκετά μεγάλη σιγουριά ότι η όλη αναστατωση είχε γίνει το καλοκαίρι του 2004. Στην καλύτερη να ήσουν δηλαδή 16 και στην καλυτερη 17 παρά κάτι.

        Comment


        • #49
          Originally posted by sub_zero View Post
          Αν και όπως ανέφερα στο προηγούμενο ποστ μου ο κύβος είναι η αγαπημένη μου κονσόλα, το να χαρακτηρίζεται ως η χειρότερη κονσόλα που έχει βγει από αυτές που τουλάχιστον είχαν κάποιες προοπτικές να ασχοληθεί ο κόσμος δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα.



          Άλλο αυτό όμως και άλλο να λέμε ότι όσα καλά παιχνίδια είχε τα είδαμε και στο PS2.

          Είχε αρκετά καλά παιχνίδια που δεν τα είδαμε αλλού.
          I'm back bitches... Version 2.0

          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

          Comment


          • #50
            Wind Waker, Pikimin, Smash bros, Luigis Mansion, Fzero GX, απόλα τα καλά είχε ο κύβος.

            Το μόνο που χρειαζόταν ήταν περισσότερο third party support.

            EDIT: ETERNAL DARKNESS, MARIO SUNSHINE, κ.α πολλά!

            Comment


            • #51
              To luigis mansion apo pote htan kalo game? Egw to epaiksa kai den mou arese katholou, toso epityxia eixe?
              To Pikmin to idio.
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment

              Working...
              X