Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το topic των γενεθλίων!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το topic των γενεθλίων!

    Συνειδητοποίησα πως το καινούργιο φόρουμ έχει ένα ωραίο καινούργιο χαρακτηριστικό.
    Χρόνια πολλά Evans!
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

  • #2
    Χρόνια Πολλά ρε μεγάλε!!!!!

    Ότι επιθυμείς να έχειςςς!!!! ;) ;) ;)


    Comment


    • #3
      Να ζήσεις Evanούλη και χρόνια πολλά
      μεγάλος να γίνεις να μας τα πρήζεις συχνά
      παντού να σκορπίζεις της Ivalice το φως
      και όλοι να λένε μα στην είπε αυτός...

      Comment


      • #4
        Ουχ, και αφιερωμένο topic για τα 20 μου χρόνια; Θύμισε μου να σε κεράσω beers, αν ποτέ ανέβεις στα μέρη μας .

        Thanx matez, να'στε καλά ^_^ .

        ΥΓ: Αύριο κλείνουν και τα 20 τους χρόνια τα FF. Γεννήθηκα μία μέρα πριν την κυκλοφορία του πρώτου FF . 17 εγώ, 18 το release του Ι XD .

        Edit: Ren, διακρίνω ένα περιπαιχτικό υφάκι . Die matez, with my RP blessing ^_^ .

        Comment


        • #5
          Χρόνια πολλά man και ότι επιθυμείς! B)

          Comment


          • #6
            Χρόνια πολλά, εύχομαι τα καλύτερα.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • #7
              Χρόνια πολλά κι από εμένα, να ζήσεις και να γουστάρεις σε ό,τι κι αν κάνεις.

              Μιας και κάνει τη μαγκιά το forum ας κρατήσουμε αυτό το θέμα σαν σταθερό.

              Ας το ονομάσουμε ?The official YOU GOT OLDER thread? και ας ευχόμαστε όπως πρέπει.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #8
                Χρόνια πολλά κι από μένα, με υγεία,χαρά και κάθε επιτυχία.

                Υ.Γ. Συμφωνείτε και οι υπόλοιποι με την πρόταση του Λινκ να το κάνουμε αυτό το The official YOU GOT OLDER thread, ''Οfficial Happy birhday thread'' κτλ. ;
                Πείτε αν είναι, εσείς αποφασίζετε.
                NDS themes

                Comment


                • #9

                  Comment


                  • #10
                    Χμμμ δεν είχα πάρει χαμπάρι οτι σου ευχόμαστε εδώ evans και άνοιξα άλλο topic...Admin/mods σβηστε το μόλις μπορέσετε...

                    Anyways evans χρόνια πολλά! μεγάλος να γίνεις...
                    You are a hero...and you must leave

                    Comment


                    • #11
                      Πάνω που ήμουν έτοιμος να μεταφέρω το ποστ με εβγαλες από τον κόπο Επίσης το όνομα αλλάζει σε "το τόπικ των γεννεθλίων"

                      Comment


                      • #12
                        Βαφτιστε το τοπικ οπως θελετε, παντως τα γενεθλια ειναι με 1 ν .


                        Edit: βασικα το ονομα που υπαρχει τωρα δεν ειναι και τοσο ευηχο.. Do a barrel roll and try again.

                        Comment


                        • #13
                          Πολυχρονος Evans και οτι επιθυμεις!

                          Comment


                          • #14
                            Hey, αυτό το topic έπρεπε να παραμείνει με το αρχικό του όνομα, dedicated to t3h one .

                            Ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας, αλλά η pic του link με άγγιξε πραγματικά .

                            Comment


                            • #15
                              Χρόνια πολλά και απο μένα!!
                              Στης 22, που θα έρθουμε Θεσ/νίκη, θα είσαι και συ; Τζάμπα φαεί απ'τον Dj, τζάμπα μπύρες από σένα, αυτά είναι, τζαμπατζιλίκη ftw & 4ever

                              Comment

                              Working...
                              X