Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bad, baaad PSN.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bad, baaad PSN.

    Μ' αρέσει που μου έλεγαν ότι το PSN μια χαρά είναι και ότι πλέον πλησιάζει εμπειρία XBOX Live και είναι εξίσου εύχρηστο. Έχει σχεδόν 3 εβδομάδες μας τα έκανε όλα. Οποτε του καυλ*σει δεν με αφήνει να κάνω party chat με ένα συγκεκριμένο άτομο και την βγάζουμε με Skype, πολλές φορες τα options για να εμφανιστούν πρέπει να κανεις ευχέλαιο, κάποτε πάω να κάνω join στο game κάποιου και δεν μου εμφανίζει σωστά το option και πατώ πάνω του και δεν γίνετε τίποτα και πρέπει να περιμένω και να πηγαίνω πάνω κάτω μέχρι να μου κάνει την χάρη να εμφανίσει την επιλογή σωστά, μαγκώνει, ψες έστελνα friend request και δεν ήθελε να πάει και όταν τελικά πήγε πάλι friends δεν έδειχνε να είμαστε με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πάω raid/heroic στο Destiny, στέλνω μηνύματα σε άλλους και συνήθως δεν τα βλέπουν επειδή δεν είναι τόσο καλά σχεδιασμένο ώστε να τα βλέπει πιο εύκολα ο άλλος... Γενικά έως τώρα αν και έχει περισσότερα options από το 360 μου φαίνεται πιο κακοσχεδιασμένο και μιλάμε σίγουρα για αρκετά χειρότερο service. Και να φανταστείτε ακόμα δεν βίωσα, το καθιερωμένο πλέον, hacking του PSN. Ήδη αγωνιώ να πιάσω XBOX ONE και ελπίζω εκείνο να είναι σωστά φτιαγμένο, αλλιώς να σας πω την διεύθυνση μου αν ενδιαφέρεστε επειδή θα αρχίσω να πετάω κονσόλες από το παράθυρο.
Working...
X