Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αnime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O Ash dhladh einai to antitheto tou Yugi pou den xanei pote e?
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Ετσι ρε, η nintendo μας εμαθε οτι στη ζωη δεν εχει σημασια να νικας κι οτι δεν ειναι κακο να χανεις - οι νουμπαδες δηλαδη, εγω στο live οταν χανω βγαινω απ'το παιχνιδι για να τη σπασω στον αντιπαλο.

      Φυσικα η online υπηρεσια της nintendo ειναι γτπ για να μη προαγει τον ανταγωνισμο μεταξυ των gamers.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Originally posted by Ground_zero View Post
        Koitaxte emena mou arese to Dragonball, aplws htan katadikasmeno na akolouthisei thn moira olwn ekeinwn twn seirwn pou kratoun panw apo 50-60 epeisodia... Ginetai apistefta epanalamvanomenh kai thn variesai.

        Για αυτο τα σπαει το One Piece 400 επεισοδεια εχουν περασει και η αγωνια στο κατακορυφο!!!

        Comment


        • Ontws to One piece periergws einai h eksairesh, oxi oti den eixe kai afto tis dikes tou koilies, opws as poume to na volodernoun apo nhsi se nhsi xwris na proxwroun pragmatika thn istoria, alla efoson to main story ekselisetai akomh xwris na exei teleiwsei einai megalo + tou titlou.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Γιατί σε ποια άλλη σειρά δεν εξελίσεται το main story???
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Originally posted by Ground_zero View Post
              Mexri tote checkarete ena wraio animaki, exw kalo proaisthima giafto:

              http://www.youtube.com/watch?v=M5jpA_yRuHo
              Distihos einai stalled se epipedo paragogis giati kati ligo oti variotane o dimiourgos [or something like that ] kati oti i gonzo paei gia louketo, opote klauta

              Comment


              • Γιατί σε ποια άλλη σειρά δεν εξελίσεται το main story???
                Dragonball, Naruto, Bleach, sailormoon, tha mporousan na eixan teleiwsei 10 fores to kathena se polla shmeia.
                Aplws emfanizoun kainourious kakous kai themata gia na mas kratoun apasxolhmenous.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Έχω ξεκινήσει και βλέπω τα One Piece.6 επεισόδια μου μείνανε για να τελείωσω τον πρώτο κύκλο.Αν και είναι πολύ καλό δυστυχώς θα το σταματήσω λόγω της πτυχιακής που 2 μέρες τώρα πήγε πίσω γι'αυτό το λόγο.Ναι.Μέσα σε 48 ώρες 62 επεισόδια.Είπαμε μείνανε άλλα 6 αλλά το 48ώρο δεν έκλεισε ακόμα
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Και εγώ το έχω αφήσει το One Piece λόγο έλειψης χρόνου. Θα το πιάσω πάλι το καλοκαίρι. Κάπου στο 220 οr so είμαι... Με το που τελείωσε η φάση με το Navarone. Α ρε Condoriano! Αυτό το όνομα θα μου μείνει στο μυαλό για πάντα! Αχαχα!

                    Α, λάθος. Έχω μείνει στο τέλος των αγώνων με τον Foxy. Στο Μακρονήσι :giggle:

                    Δε μπορώ να πω οτι έχω αγαπημένο, αλλά μια αδυναμία την έχω....



                    Τη Nami την απεχθάνομαι τη σκρόφα! Kureha και πάλι Kureha! ΑΥΤΗ είναι cool γυναίκα!

                    sigpic

                    Comment


                    • Το One Piece σπερνει, αν και απο ενα σημειο και μετα διαβαζα τα manga ογω βαρεμαρας να περιμενω να κατεβει καθε επισοδειο, οχι τπτ αλλο.
                      Εχω μεινει σε ενα νησι με κατι φαντασματα. Γμτ οταν διαβαζ το manga τα διαβαζα 20-20 τη μερα, τωρα δεν θελω να περιμενω καθε τοσο να βγαινει κι απο ενα τευχος.

                      Nami has big tits (classic anime girl) and is hot. Εγω δεν μπορω την Nico Robin. Δεν ξερω μου την σπαει.

                      Παντως ρε παιδια, πειτε αληθεια. Ποσες φορες δεν εχετε δακρυσει στο One Piece?!?
                      My blog:Doppel's Den

                      Comment


                      • Originally posted by Ground_zero
                        Ontws to One piece periergws einai h eksairesh, oxi oti den eixe kai afto tis dikes tou koilies, opws as poume to na volodernoun apo nhsi se nhsi xwris na proxwroun pragmatika thn istoria, alla efoson to main story ekselisetai akomh xwris na exei teleiwsei einai megalo + tou titlou.
                        ευστοχη παρατηρηση και αστοχη ταυτοχρονως, μιας και αναφερεσαι στα fillers...


                        Εγω δεν μπορω την Nico Robin. Δεν ξερω μου την σπαει.
                        Eυτηχως για σενα, η Ρομπιν ειναι δικια μου!!!:whip:

                        Παντως ρε παιδια, πειτε αληθεια. Ποσες φορες δεν εχετε δακρυσει στο One Piece?!?
                        πολλες και αξεχαστες, ειδικα στην ιστορια της Ναμι και της Ρομπιν...

                        Τη Nami την απεχθάνομαι τη σκρόφα!
                        Φισιολογικο, με τετοιο στηθος και σωμα...

                        Comment


                        • Δε λέω, πονεμένη ιστορία και τράβηξε πολλά η κοπέλα, αλλά είναι αναίσθητη ώρες ώρες. Εδώ ολόκληρος Sanji στα πόδια της και μηδέν εκτίμηση.:whip:

                          Τη Robin τη πάω, προσωπικά.

                          Επίσης, μιας που είπατε για το στήθος, έχετε προσέξει οτι απο την αρχή της σειράς το στήθος της Nami όλο και μεγαλώνει; Ακόμα και εγώ που δεν επικεντρώνομαι στη περιοχή (δεν έχω τέτοια γούστα) και το πρόσεξα! Βγάζει μάτι πραγματικά!
                          Άντε να δω που θα φτάσει. Τη κακομοίρα τη γυναίκα. Έχει να τραβήξει πόνους η μέση της με τόσο βάρος....:xp:

                          Και σιγά το σώμα. Μηδέν θυληκότητα και χάρη βροντόσαυρου. Δε φτάνει ένα καλό σώμα για να τραβήξει κόσμο αν δεν έχεις αυτό το κάτι γύρω σου. Just another Playboy bunny. A pair of talking boobs. Παραπάει με τέτοιο rack. Η Robin είναι και πανύψηλη, ωραία, έξυπνη και μυστήρια. Γυναίκα που εμπνέει σεβασμό. Αυτή μάλιστα!

                          Όσο για τα fillers, μερικά δε με συγκίνησαν, αλλά σε γενικές γραμμές έχουνε μεγάλο γέλιο. Έχουνε υπάρξει και φάσεις που πραγματικά χτυπιέσαι στο γέλιο. Σίγουρα δεν είναι σα τις μάπες που έχουμε δεί σε Bleach και Naruto.. Θεέ μου, ακόμα έχω εφιάλτες με το μούλικο που του τρέχανε οι μύξες στη Konoha και τους Shinigami να φτιάχνουν τούρτες!:dizzy:

                          Πάνε οι εξετάσεις, τώρα θα στρωθώ στα άνιμε. Έχω πολλά στην plan-to-watch και δεν είναι καν όλα εκεί.
                          sigpic

                          Comment


                          • Επίσης, μιας που είπατε για το στήθος, έχετε προσέξει οτι απο την αρχή της σειράς το στήθος της Nami όλο και μεγαλώνει; Ακόμα και εγώ που δεν επικεντρώνομαι στη περιοχή (δεν έχω τέτοια γούστα) και το πρόσεξα! Βγάζει μάτι πραγματικά!
                            Eιναι κριμα αυτες οι ωραιες λεπτομερειες να σχολιαζωνται με αρνητικο τροπο ενω προκειτε για ενα πολυ καλο στοιχειο στο One Piece.

                            Οπως το στηθος της Ναμι μεγαλωνει ετσι και το σωμα του Λουφη απεχτησε γραμμωση οπως και ο Ζορο εσφηξε και εγινε πιο νταμαρι, αυτο συμβαινει επειδη οι χαραχτηρες μεγαλωνουν καθως περναει ο χρονος και εξελισωνται ειναι κατι που εχω προσεξει και μου αρεσει πολυ στο One Piece, ετσι αν ο Λουφη βρηκε τη Ναμι οταν ηταν 15 χρονων περιπου αυτη τη στιγμη θα ειναι πανω απο 20 αρα το στηθος της εχει σχηματιστει πληρως και αν μη τι αλλο ηταν φισιολογικο να μεγαλωνει;)

                            Comment


                            • Originally posted by Strawhat Nikos View Post
                              Οπως το στηθος της Ναμι μεγαλωνει ετσι και το σωμα του Λουφη απεχτησε γραμμωση οπως και ο Ζορο εσφηξε και εγινε πιο νταμαρι, αυτο συμβαινει επειδη οι χαραχτηρες μεγαλωνουν καθως περναει ο χρονος και εξελισωνται ειναι κατι που εχω προσεξει και μου αρεσει πολυ στο One Piece, ετσι αν ο Λουφη βρηκε τη Ναμι οταν ηταν 15 χρονων περιπου αυτη τη στιγμη θα ειναι πανω απο 20 αρα το στηθος της εχει σχηματιστει πληρως και αν μη τι αλλο ηταν φισιολογικο να μεγαλωνει;)
                              Wow, δεν το ειχα παρατηρησει αυτο. Τελικα η αληθοφανεια καμια φορα ειναι καλο πραγμα lol
                              My blog:Doppel's Den

                              Comment


                              • ευστοχη παρατηρηση και αστοχη ταυτοχρονως, μιας και αναφερεσαι στα fillers...
                                Mperdevesai, den parakolouthw katholou to anime, to manga den exei fillers.
                                Kai pali yparxoun polla shmeia pou oloi aplws den kanoun tipote, paradeigma to iptameno nhsi opou den egine tipote to shmantiko kai mporouse na leipei san story arch oloklhro aneta.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X