Announcement

Collapse
No announcement yet.

Little Big Planet 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Trailer!


    και
    LittleBigPlanet 2 for PS3 Officially Announced for Winter 2010!
    I’m pleased to share some exciting news involving our crafty, stitched-together character we all know and love - that’s right, I’m talking about the one and only Sackboy. Today, we are officially announcing that our cloth friend and all of his fellow Sack-people will be back for a completely new adventure in LittleBigPlanet 2, which [...]

    Comment


    • #17
      Kαλά εντάξει το trailer με απογείωσε . Πόσο πιο πολύ στο κλίμα του LBP ρε γμτ, όσοι έχουν παίξει το πρώτο απλά δεν μπορούν να κάνουν τίποτε άλλο από το να περιμένουν με αγωνία για το δεύτερο.

      Φαντάζεστε να μπορείς να αλλάζεις είδος παιχνιδιού στον ίδια πίστα; Να ξεκινάς platform, να φτάνεις σε ένα σημείο στο οποίο να σε βολεύει η λογική ενός racing, να το γυρνάς σε racing και μετά πάλι σε platform. Καλά μιλάμε αν γίνεται αυτό οι 2.5 εκατομμύρια πίστες του πρώτου θα γίνουν 10 εκατομμύρια στο 2.

      Βάζω ξανά το trailer .

      Comment


      • #18

        Comment


        • #19
          Αντικατέστησα το δικό μου με το επίσημο logo του παιχνιδιού.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Evans View Post
            Φαντάζεστε να μπορείς να αλλάζεις είδος παιχνιδιού στον ίδια πίστα; Να ξεκινάς platform, να φτάνεις σε ένα σημείο στο οποίο να σε βολεύει η λογική ενός racing, να το γυρνάς σε racing και μετά πάλι σε platform. Καλά μιλάμε αν γίνεται αυτό οι 2.5 εκατομμύρια πίστες του πρώτου θα γίνουν 10 εκατομμύρια στο 2.

            Βάζω ξανά το trailer .




            H αλλαγη προοπτικης κανει την διαφορα.Το να φτιαξεις ενα οχημα(για να το κανεις racing) μετα ειναι το μονο ευκολο.:p

            Comment


            • #21
              Νομίζω ότι έχουμε να κάνουμε με το killer-app του PS3, a.k.a: έτσι είναι η "καινοτομία" εν έτει 2010.

              Comment


              • #22
                Φανταζομαι τι θα φτιαξουν ατομα με ταλεντο που ειχαν κανει θαυματα στο πρωτο.Δε λεω,γουσταρω που θα εχω κι εγω αυτα τα εργαλεια αλλα πιο πολυ περιμενω να δω τι εχουν να φτιαξουν αλλοι.Στην φωτογραφια που δειχνει τα stickers,μου αρεσει που υπαρχουν τα χρωματα σε διαφορες αποχρωσεις.Σε γλιτωνει απο διαφορες καγκουριες προκειμενου να πετυχεις το χρωμα που θελεις.Μου εχει τυχει αρκετες φορες να ψαχνομαι μεχρι να το πετυχω.

                Comment


                • #23
                  Γαμάτο trailer για ένα επαναστατικό game:resp:
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • #24
                    We speak to Media Molecule co-founder Alex Evans about some of the new features in Little Big Planet 2.



                    Little Big Planet 2 Interview:Alex Evans

                    Comment


                    • #25
                      Πόσο άκυρη η μαύρη λάμπα που είχε αυτός ο τύπος .

                      Καλά είμαι άπειρα ενθουσιασμένος με αυτά που βλέπω και που ακούω.

                      Comment


                      • #26
                        [GT]100073[/GT]

                        Αφηνει να εννοηθει(αν και το λεει ξεκαθαρα κανοντας αναφορα στο gow3) οτι εχουν κανει χρηση ΜLAA για antialiasing.

                        Comment


                        • #27
                          HD εικονες.












                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by BigBOSS View Post
                            Γαμάτο trailer για ένα επαναστατικό game:resp:
                            Tα πολλά λόγια είναι φτώχεια...
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • #29
                              Tα ανούσια posts είναι πλεονασμός .

                              Comment


                              • #30
                                Δεν υπάρχει τέτοια παρημία αλλά καλά λες.Το βουλώνω.Θα έχει πολύ ψωμί το game απ' ότι φαίνεται και παρότι δεν θα ήθελα να ασχοληθώ με το πρώτο, αυτό μπορεί να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον και να θέλω να το παίξω.Θα τα δούμε όλα αυτά όταν βγει.
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X