Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τάννο μας έχεις πήξει στη μαλακία

    Comment


    • Imrahil κι εγώ μαλακίζομαι μ' αυτά που διαβάζω. Εσύ καλά είσαι που είσαι Αγγλία, εδώ εμείς ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ !

      Επίσης... Κάτι πολύ φρέσκο από την Θεσσαλονίκη

      Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


      Raphael, εννοώ ότι οι [censored] θέλουν να πάρουν και του Αιγαίου τα ΝΗΣΙΑ !!!!
      Οχι εθνικιστικοι χαρακτηρισμοι γιατι θα πεσουν καμπανες

      Νάτα μας ! Μας θέλουν και δείπνο και για να συμφιλιωθούν οι χώρες ! Ρε χοντρούλιακα Ερντογάν. Πάρε την χοντρή γκόμενα σου και τράβα πίσω στην Τουρκία με τους αράπηδες εμπρηστές !

      Σήμερα θα γίνει στις 19:00 πάλι χαμός και θα κλείσουν τους δρόμους οι διαμαρτυρόμενοι που θέλουν να φύγει ο Τούρκος και η γρία δράκαινα του από την Ελλάδα και μαζί και τα οικονομικά μέτρα.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by BigBOSS View Post
        Φυσικά θα μας φέρουν και το χρήμα.

        Κοιτάξτε πόσο διαφθορά υπάρχει στην χώρα, όλοι μέσα στο κόλπο....Το ξέρατε αυτό;;


        το κείμενο είναι από το αντίστοιχο video στο youtube.
        http://www.youtube.com/watch?v=kSawP...eature=related

        Ναι... υπάρχει λέει μυστικό δωμάτιο στο δικαστήριο που ασελγούν εις βάρος παιδιών... Τίποτα άλλο;

        Μην πιστεύετε σε ότι μούφες προβάλουν τα media για να εκτεθούμε προς όφελος της τηλεθέασης, δηλ. της τσέπης τους. Άλλο που δε θέλει το bbc. Το βίντεο είναι πανάρχαιο, η τύπισσα έχει παίξει στα ελληνικά κανάλια και προφανώς σταμάτησαν να ασχολούνται μαζί της επειδή της έχει στρίψει.

        Big boss το είπες και μόνος σου:
        Θα πρέπει να σημειωθεί πάντως, πως η Μαρία Μαργαρίτη αναφέρεται από κάποιους, ως ένα άτομο με μειωμένο καταλογισμό, που δεν έχει «σώας τας φρένας», ενώ είχε κατηγορηθεί και η ίδια στο παρελθόν για την κλοπή 800 δικογραφιών από το Πρωτοδικείο Γρεβενών, παρ' ότι αυτή την κλοπή την είχε καταγγείλει και η ίδια.
        Διαφθορά υπάρχει, αλλά αν είναι δυνατόν, μην καταπίνουμε ότι μας πλασάρουν αμάσητο!
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Πάντως μη νομίζεται πως οι Τούρκοι είναι τίποτα το φοβερό, ρεμάλια είναι.

          Σε μια σκοπιά στον Έβρο που ήταν 50 μέτρα απεναντί μας, τα είχαν πεταμένα όλα (κράνη, όπλα..)ρίχναν και κάνα ύπνο. Η τηλεόραση έχει δυστυχώς προκαλέσει μια αδικαιολόγητη τουρκοφοβία. Προσωπικά βλέποντας τηλεόραση και μετά βρισκόμενος σκοπός σε εκείνο το σημείο με την τουρκική σημαία ίσως κάτι περισσότερο από 50 μέτρα από μένα είπα πως και αυτοί άνθρωποι είναι και μάλλον μαλάκες.
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • ρε σεις γιατί τέτοιο μίσος? Νομίζετε ότι ο μέσος Τούρκος ασχολείται με τον Έλληνα κι ότι δεν έχει άλλα προβλήματα στη ζωή του?

            Καμία σχέση. Μην είστε θύματα των πολιτικών προπαγαδιστών.

            Εξάλου ΑΛΛΟ ο μέσος Τούρκος κι ΑΛΛΟ ο στρατός.

            Ο στρατός στην Τουρκία είναι κράτος εν κράτη και δρά σχεδόν ανεξέλεγκτα ανεξάρτητα απ'το τι θέλει ο Ερντογάν.

            Τέσπα, για να αλλάξω λίγο κλίμα...

            ΤΟ είδατε ρεεε? Ο μουρατίδης ΞΕΦΤΥΛΙΣΤΗΚΕ! χχαχαχαχαχα!

            Καλά να πάθει ο στριμμένος, τζιτζιφιόγκος :

            Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


            Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

            Authenticity sir, authenticity. "

            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



            Comment


            • Originally posted by Scatman View Post
              Νομίζετε ότι ο μέσος Τούρκος ασχολείται με τον Έλληνα κι ότι δεν έχει άλλα προβλήματα στη ζωή του?
              Εγώ δεν αναφέρομαι στον μέσο Τούρκο. Αναφέρομαι σε κυβερνήσεις, στρατιωτικό κατεστημένο, επειχηρηματίες που έχουν συμφέροντα απο όλο αυτό το σκηνικό. Όλοι αυτοί παίρνουν όμως στο λαιμό τους, δυστυχώς ή ευτυχώς, και τον μέσο Τούρκο.
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Τότε οι ίδιοι παίρνουν στο λαιμό τους τον μέσο Έλληνα...so?
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Aυτό τώρα πως συνδέεται με την συζήτηση; Η Τουρκία είναι επιθετική, όχι εμείς, απ'όσο ξέρω τουλάχιστον.
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • Προσωπικά έχω υπάρξει πολύ χαλαρός με το πώς εκφράζεστε σε αυτό το θέμα, και δεν έχω παρέμβει. Εξυπναδούλες όμως και επιχειρήματα τύπου "αυτοί είναι κωλότουρκοι, εγώ τι φτάιω που το λέω?" κομμένα. Φροντίστε να συμμαζευτείτε από μόνοι σας, γιατί η περίφημη ελευθερία λόγου δε σημαίνει απαραίτητα και πλήρης ανοχή. Συνεπάγεται και σεβασμό τουλάχιστον προς αυτούς εδώ μέσα που έχουν αντίθετη άποψη.

                    Τέλος, Tannosuke φρόντισε να μαζέψεις τη γλώσσα σου.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • Τitus αυτή η στάση σου είναι καθαρά υποκριτική ή έχει χαθεί η μπάλα. Όταν άλλοι βρίζαν άλλους εδώ μέσα, δεν έσβηνες τίποτα, ούτε έγραφες μέχρι που φθάνει η ανοχή. Και τώρα σβήνεις κάτι που έχει γράψει κάποιος διότι κάποιος άλλος δεν συμφωνεί με αυτό;! ενώ σε άλλες περιπτώσεις όταν κάποιος έβριζε ευθέως κάποιον άλλο δεν ξεγράφονταν τίποτα;
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • Η Τουρκία είναι επιθετική, όχι εμείς,


                        Χα!

                        ΥΓ: Για να ξεκαθαριστεί το ζήτημα, ποιος διόρθωσε το post του Tanno;

                        Comment


                        • de thelw na to pame Ellada vs tourkia alla raphael ti ''xa''? swsto einai auto pou leei o BB.
                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment


                          • de thelw na to pame Ellada vs tourkia alla raphael ti ''xa''? swsto einai auto pou leei o BB.


                            Επειδή πρώτον ακούστηκε κάπως childish, επειδή δεύτερον είμαι της άποψης πως αυτό ξέρουμε επειδή αυτό θέλουν να ξέρουμε.

                            Edit:
                            Δε θέλω βέβαια να ακούγομαι σπασίκλας και αντιρρησίας, αλλά μία σελίδα πριν αποδείχθηκε για άλλη μία φορά πως τα ελληνικά Μ.Μ.Ε είναι αρκετά επιλεκτικά στο τρόπο που παρουσιάζουν τα πράγματα. Εκεί στέκομαι για να στηρίξω την άποψή μου. Φυσικά δε θέλω να πω πως η χώρα μας είναι η επιθετική και πως η Τουρκία είναι το θύμα, αλλά πως δεν είναι υγιές να κολλάμε σε τόσο απλοϊκά συμπεράσματα (αυτοί είναι έτσι, όχι εμείς).

                            Comment


                            • H Τουρκία είναι όντως πιο επιθετική από μας.Αυτό όμως δεν σημαίνει πως κι εμείς δεν έχουμε προκλητική συμπεριφορά.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Ναι εννοειται. Εμεις προκαλουμε καθε μερα. Εμεις στελνουμε αεροπλανα στον εναεριο χωρο τους καθημερινα, εμεις προκαλουμε με δηλωσεις κτλ...

                                sarcasm*
                                Ground_Zero:

                                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                                Comment

                                Working...
                                X