Announcement

Collapse
No announcement yet.

Final Fantasy XIII-2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δε θα είναι,είπανε.
    Carpe diem

    Comment


    • Ο Καίας δε μου φάνηκε τόσο κακός. Το παιδάκι που κουβαλάει μαζί της η Σέρα θα είναι ο τελικός αρχηγός. Μου θύμισε και Prince of Persia με το Dahakουλίνι.
      O Hope πολύ καλύτερος (αν και το ντύσιμο δεν ήταν ποτέ το πρόβλημά του, μέτρο ήταν και παραμένει), o Snow από σπαστικός έχει γίνει τρελή αδερφόφατσα (για να το πω κομψά).
      Το παιχνίδι δε θα είναι linear. Θα μπορείς να επηρεάζεις διάφορες χρονικές περιόδους και ανάλογα θα αλλάζει το μέλλον σε τέτοιο βαθμό που θα σου καίγεται το PS3.
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Εγώ πάντως γουστάρω time travels.Οι χαρακτήρες που μας έδειξε μου άρεσαν(ιδιαίτερα ο κακός).Το μελόδραμα οκ είναι λίγο too much αλλά ελπίζω να το αντέξουμε

        Εμένα άλλο με ανησυχεί...

        http://www.gameover.gr/news/%CE%A3%CE%B5-%CE%AD%CE%BD%CE%B1-DVD-%CF%84%CE%BF-Final-Fantasy-XIII-2-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-360.17180.html

        ΝΟ CGI?Ελπίζω να μιλάν μόνο για την 360 έκδοση.Ίσως το καλύτερο feature του XIII ήταν τα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ CGI.Μην τα κόψουν θα τους κόψω το λαιμό!


        Comment


        • Λοιπόν.

          Αρχικά έχουμε καινούριο μεγάλο τρεηλερ.

          Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


          Ωραίο,από ότι φαίνεται το παιχνίδι θα έχει ψωμί.Προσωπικά πιστεύω ότι θα περάσουμε καλά.

          Επίσης,η square ανακοίνωσε ότι θα έχουμε dlc για το παιχνίδι τα οποία θα κυκλοφορούν μηνιαίως.Epic fail.Ακόμα χειρότερα,η square θα μιμηθεί την απαράδεκτη πολιτική άλλων εταιριών με dlc να γίνονται διαθέσιμα σε άτομα που θα το κάνουν preorder.Όποιος μάλιστα το κάνει preoreder από το αμαζον θα πάρει dlc που θα προσθέτει το omega weapon...ΑΙΣΧΟΣ


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • Arkoudeides!
            Mallon tha prepei na to dextoume telika oti h viomhxania etsi tha leitourgei apo edw kai empros.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Βασικά οι gamers θα έπρεπε να αποκτήσουν επιτέλους καταναλωτική συνείδηση και να μην στηρίζουν τέτοιες απόπειρες.Αν γινόταν κάτι τέτοιο οι εταιρείες θα έκοβαν και dlc και drm και τα πάντα.Προσωπικά δεν αγοράζω καθόλου dlc και περιμένω να πάρω τις gold εκδόσεις των παιχνιδιών (έτσι έκανα με τα mass effect 2 και dragon age)αλλά το final fantasy 13-2 όπως όλα τα final fantasy θέλω να το πάρω την ημέρα κυκλοφορίας του.


              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • Αίσχος.
                Carpe diem

                Comment


                • Νομίζω πως μπορώ να περιμένω 1-2 χρόνια μέχρι να βγει η κανονική έκδοση. Δεν έχω τρελαθεί από αυτά που έχω δει μέχρι τώρα οπότε εκτός τρελού απροόπτου (ή φαγούρας) νομίζω πως μπορώ να περιμένω. Κάντε κι εσείς το ίδιο! Αν έχετε όρεξη πάμε για ομαδικό trolling στο site της Square.
                  Σε λίγο θα χρειάζεται DLC για να πάρεις το τόξο στο Zelda.
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • να μαζευτουμε καπου να περιμενεΤE την game of the year edition το 2014
                    μποικοταζ ftw

                    Comment


                    • Καλά vaynard δεν έχουν άδικο τα παιδιά από πάνω πάντως, όταν μία δεδομένη κατάσταση δε σου αρέσει, το μόνο που μπορείς να κάνεις, ως καταναλωτής, για να την αλλάξεις είναι το μποϊκοτάζ. Προσωπικά δύσκολα θα έλεγα όχι σε ένα day one FF, αλλά πραγματικά θα τους άξιζε μία τέτοια προσέγγιση. Εκ των πραγμάτων πάντως δεν πρόκειται να το αγοράσω την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του, εκτός και αν βγει στο PS Vita.

                      Comment


                      • το πειρατευεις και οταν βγει η εκδοση που ηθικα συμφωνεις μαζι της αγορασε την βρε αδερφε, μπουκοταζ σε προιοντα διασκεδασης, που θεωρητικα μπορεις να τα εχεις και free ανα πασα στιγμη?

                        αφηνω το γεγονος οτι το 99,9% της βιομηχανιας ετσι λειτουργει πλεον, μαλλον οποιος πιστευει οτι δεν θα ακολουθησουνε ολοι οι publishers/developers αυτο το κερδοφορο μοντελο (ειτε ειναι απαραδεχτο, αισχροκερδια κτλ ειτε οχι) μαλλον ειναι ονειροπολος

                        απο την αλλη valve και cd projekt μαλλον μας κλεινουν το ματι

                        Comment


                        • Βρε αδελφέ μποϋκοτάζ στην αγορά λέω, όχι στο να παίξεις τον τίτλο . Τώρα το να παίξεις τον τίτλο χωρίς να τον αγοράσεις προφανώς και γίνεται και με νόμιμους τρόπους μάλιστα (δανεισμός από φίλο, ενοικίαση από videoclub κτλ).

                          Comment


                          • η ενοικιαση κοστιζει και παλι , δεν την θεωρω μπουκοταζ, το δανεισμα απο φιλο ενταξει ειναι μια περιπτωση

                            Comment


                            • kala to mono FF pou exw agorasei pote mou einai to Tactics....


                              Edit:
                              Psemata, exw agorasei ta FF11 kai FF14 epishs.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment



                              • 70 και 90 ευρω αντιστοιχα οι 2 παραπανω εκδοσεις.

                                Comment

                                Working...
                                X