Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • we're NEXT !!

    Comment


    • Originally posted by crpl_shepherd View Post
      Με λίγα λόγια, η Αργεντινή μετατράπηκε σε Ινδία ! Αυτό θα πάθουμε αν συνεχίσει έτσι η πολιτική τους.
      sigpic

      Comment


      • D.N.T.

        Για πείτε μια καλή χώρα να πάμε.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by deus_d0pe View Post
          D.N.T.

          Για πείτε μια καλή χώρα να πάμε.
          Ολλανδία;
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Finlandia,exo vysma
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Ελλαδα, εχω σπιτι.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Ολλανδία;
                Πίνω μπάφους και παίζω προ...
                Ελλαδα, εχω σπιτι.
                PWNED!
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • Originally posted by straier View Post
                  Πίνω μπάφους και παίζω προ...
                  Ναι, ενώ στην Ελλάδα δεν γίνονται αυτά, μόνο στην Ολλανδία, ουου.
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • Ναι, ενώ στην Ελλάδα δεν γίνονται αυτά, μόνο στην Ολλανδία, ουου.
                    Ναι αλλά στην Ολλανδία είναι νόμιμα και τα δύο.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Originally posted by straier View Post
                      Ναι αλλά στην Ολλανδία είναι νόμιμα και τα δύο.
                      Σωστά, ενώ εδώ είναι παράνομα και τα δυο.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • 3037...

                        Comment


                        • Originally posted by Raphael View Post
                          3037...
                          Jawoll!
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • Με το καλό να ορίσουν, από τους ημεδαπούς χειρότεροι δε θα είναι εκ των πραγμάτων.

                            Σε άλλα νέα, το hit of the week είναι το ηφαίστειο, έχω εξετάσεις σε λίγες μέρες και δε θέλω να διασχίσω όλη την Ευρώπη γιατί στο Κόσοβο με έχουν στο μάτι μετά από μια εργασία που έλεγα πως δεν είναι κράτος. Το κακό είναι πως έχω κολλήσει στα Χανιά και όχι στη Θεσσαλονίκη και από Χανιά σε Λονδίνο με πλοία, τρένα, λεωφορεία και βρεττανικά αεροπλανοφόρα δε μου κάθεται πολύ καλά, είναι και ψυχολογικό το θέμα, από τη μια άκρη της Ευρώπης στην άλλη, άσε που θα αργήσω(ειδικά άμα χάσω το ΚΤΕΛ για Σούδα θα γαμηθεί όλο το πρόγραμμα). Ενώ αν ήμουν Θεσσαλονίκη θα πήγαινα ΧΑΛΑΡΑ και με την άνεση μου, δεν είναι μακριά, α ρε Σαλόνικα, είσαι κόμβος ρε, πρωτεύουσα των Βαλκανίων και στην Ευρώπη πρώτη, νύμφη, Θεσσαλονίκη μου γλυκιά μου φτωχομάνα, στα λαδάδικα πουλάς αυτό που θέλω και βγαίνει να χορέψει ο Σαλονικιός. Πολιτιστική πρωτεύουσα 1997, μην ξεχνιόμαστε, έτσι για να σκάνε από τη ζήλια τους οι Αθηναίοι.

                            Comment


                            • Ιδού ένα κείμενο του οικονομικού αναλυτή των Financial Times, Wolfgang Münchau.

                              Αναφέρει ότι η Ελλάδα δε μπορεί να αποφύγει τη χρεωκοπία.

                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment


                              • Η Τζούλια Αλεξανδράτου θα λάβει μέρος στις βουλευτικές εκλογές, για να ανοίξει νέους πιο προχωρημένους δρόμους με σύμμαχο την νεολαία που τόσο την αγαπά. Επίσης θα δώσει τα μισά λεφτά από το DVD στην Ελλάδα που τα χρειάζεται.

                                Η τύχη είναι με το μέρος της χώρας τελικά.

                                Comment

                                Working...
                                X