Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crash Bandicoot

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Έσπασα ρεκόρ. Τερμάτισα στο PSP το Crash Bandicoot 2 100% σε λιγότερο από 24 ώρες, χωρίς ιδιαίτερη βία

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • #32
      Originally posted by Phantom Duck View Post
      Έσπασα ρεκόρ. Τερμάτισα στο PSP το Crash Bandicoot 2 100% σε λιγότερο από 24 ώρες, χωρίς ιδιαίτερη βία
      Σίγουρα;;; Εγώ θυμάμαι ότι το είχα σπάσει με πάνω από 110% στο PS1. Είχα και τις πλάτινες σε κάποιες πίστες. Την μία πίστα την ξέσκισα σε λιγότερο από 2'(τρελό speedrun).
      sigpic

      Comment


      • #33
        Αυτό είναι το Crash Bandicoot 3 και πάει έως 105%.

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • #34
          To οποίο Crash 3 πρέπει να είναι τουλάχιστον 2 επίπεδα κάτω σε δυσκολία ειδικά σε σχέση με το 1 και λιγότερο με το 2

          Comment


          • #35
            Το πρώτο είναι το μοναδικό που δεν έχω τελειώσει από τα 3 πρώτα.Πολύ ζόρικο όντως.Τα άλλα 2 τα έχω φτάσει 100%.Όχι 105% το 3,απλά 100%.
            Carpe diem

            Comment


            • #36
              Το πρώτο Crash Bandicoot ήταν παλούκι. Δεν βοήθαγε και η φθηνή δυσκολία βέβαια με το δύσχρηστο save system, όμως και καθαρά platformικά να το πάρουμε, ήταν παλουκοπαίχνιδο. Δείτε εδώ ολοκληρωμένη πίστα που έμεινε απ' έξω μόνο και μόνο επειδή διαπίστωσαν λίγο πριν την κυκλοφορία του παιχνιδιού πως ήταν πολύ δύσκολη για να μπει μέσα. Όοοολο αυτό το πράμα με τα άλματα ακριβείας, πρέπει να το βγάλεις χωρίς να χάσεις ζωή αν θέλεις να πάρεις το gem. Εφιάλτης, όχι αστεία.



              Είναι ένα από τρία παιχνίδια που με έκαναν να πιστεύω στα 14-15 μου πως είμαι παιχτούρα όταν το ολοκλήρωσα 100%. Τα άλλα δύο είναι της Taito, Bubble Bobble και Rainbow Island.

              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

              Comment


              • #37
                Όντως ήταν δύσκολη.Αν θυμάμαι καλά,δεν είχε άλλες πίστες τόσο δύσκολες,ως εκεί που είχα φτάσει τουλάχιστον.
                Κάτι άσχετο,αλλά διάβασα πρόσφατα πως το πρώτο παιχνίδι,το έφτιαξαν μόνο 7 άτομα.
                Carpe diem

                Comment


                • #38
                  Υπάρχει ένα top 10 στο Enternity για τους τίτλους Crash Bandicoot. Μεγάλο φάουλ η σειρά των παιχνιδιών κατά τη γνώμη μου.

                  Comment


                  • #39
                    Υποκειμενικό είναι αυτό,αλλά ναι το 2 δε μπορεί να είναι σε χειρότερη θέση από το Twinsanity.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #40
                      Βασικά είναι 1, 2, 3, CTR (με όποια σειρά προτιμάει ο καθένας) >>>>>> όλα τα υπόλοιπα (με όποια σειρά προτιμάει ο καθένας). Το να μπει κάποιος από τους μεταγενέστερους τίτλους μπροστά απο τίτλο της Naughty Dog είναι ιεροσυλία για τους fan.

                      Αλλά ναι, είναι όλα υποκειμενικά...

                      Comment


                      • #41
                        Και το Wrath Of Cortex έλεγε, παρόλο που δεν ήταν τίτλος της Naughty Dog. Ε μέτα η σειρά απλά αυτοκτόνησε πηγαίνοντας από το κακό στο χειρότερο.

                        Comment

                        Working...
                        X