Announcement

Collapse
No announcement yet.

Η μυστική δύναμη του Wii U

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Πιο πάνω διάβασα για το Darksiders και το Zelda. Και επειδή το έχω παίξει, θα σας πω κάποια πράγματα με τις συγκρίσεις του.

    Μάλλον οφείλεται στο ότι η εικόνα του Καβαλάρη με το άλογο του θυμίζει πολύ τον Link και την Epona. Εγώ, όμως, δεν βλέπω τέτοια διαφορά. Το παιχνίδι περισσότερο θυμίζει God of War και Soul Reaver λόγω του gameplay μηχανισμού του και το πως εξελίσσεται η ιστορία. Αν ήταν να σωθεί, ξέρω γω, καμία πριγκίπισσα ή κάνας άλλος, θα θύμιζε πολύ το Zelda σε σενάριο και ιστορία, αλλά ευτυχώς δείχνει διαφορετικό και είναι βασισμένο από τα comics και η ιστορία αφορά τον πόλεμο των Ουρανών σε μεταμοντέρνα εποχή(post-apocalyptic era).
    sigpic

    Comment


    • #92
      Originally posted by Evans View Post
      Προφανώς και κάτι τρέχει με το μηχάνημα, αλλά αυτός ο δογματισμός είναι κάπως εκνευριστικός. Δεν είναι μέρος για να τα συγκρίνουμε, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι η πρώτη χρονιά του Vita συγκριτικά με την πρώτη χρονιά του 3DS είναι απείρως καλύτερη. Στην τελική δεν είναι με την καμία χάλια ένα μηχάνημα που έχει να προσφέρει 5 exclusive αξιόλογους τίτλους και αρκετές άλλες υπηρεσίες/επιλογές παλιότερων κονσολών.

      Τέλος πάντων, τα έχουμε πει χίλιες φορές αυτά, ας μην τα επαναλαμβάνουμε. Αν θέλει κάποιος ας ανοίξει ένα θέμα περί Vita, 3DS και handheld γενικότερα, έχει ενδιαφέρον ως αντικείμενο συζήτησης.
      Mα σου είπα εγώ ότι είναι χάλια?Μια χαρά μηχάνημα είναι,τεχνολογικά super, απλώς δεν τραβάει, ούτε από πωλήσεις, ούτε από ανακοινώσεις παιχνιδιών.Απλώς δεν μπορείς να προσφέρεις σαν πλεονέκτημα σημαντικό το να σου δίνει παιχνίδια παλαιότερων κονσολών.
      Και την πρώτη χρονιά του 3ds, ένας φίλος μόνο το Awakening έπαιζε και μου λεγε να το πάρω.ε δεν άξιζε τότε,

      Comment


      • #93
        Πάω πάσο, my bad. Απλά όλα αυτά τα περί Morta κτλ περισσότερο σε προκατάληψη φέρνουν παρά σε κριτική.

        Comment


        • #94
          loooooooooool

          GameSpot is the world's largest source for PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii U, PS Vita, Wii PC, 3DS, PSP, DS, video game news, reviews, previews, trailers, walkthroughs, and more.

          Comment


          • #95
            Μόνο και μόνο που το έκανε το Gamespot εγώ δεν θα το πιάσω στα χέρια μου.


            NOT, σαπίλα gamespot!!!!

            Comment


            • #96
              ZombiU isn't the Wii U's obligatory FPS launch title, it's an original twist on the genre with no exact equivalent on console. It's a scary and smart game that

              Comment


              • #97
                αξιόπιστο site βρήκες

                The free-to-play relaunch of BioWare's massive online world flops thanks to a bad attitude, an obsession with still trying to get everyone to subscribe, and a g


                3 Χ loooooooooooooooooooool

                Comment


                • #98
                  το χειροτερο μακραν για βαθμολογιες, οτι να ναι πραγματικα.. Και το gamespot εχει κατι wtf reviews αλλα οχι οσα το yuropgamer...

                  Comment


                  • #99
                    Actually, μια χαρά βαθμολογίες έχει το Eurogamer. Το SWTOR είναι Re-Review, όταν πρωτοκυκλοφόρησε του χε βάλει 8-9, τώρα αξιολογούσανε το κατά πόσο αξίζει να ασχοληθείς αυτή την στιγμή με το παιχνίδι και έτσι τσίμπησε το 4αράκι.

                    Comment


                    • Διαφωνω καθετα, οριζοντια και δεν σηκωνω κουβεντα.. Βαζει καλες βαθμολογιες σε σκουπιδια και κατι 8 σε παιχνιδαρες.. :troll:

                      Comment


                      • Originally posted by i Have no Equal View Post
                        Διαφωνω καθετα, οριζοντια και δεν σηκωνω κουβεντα.. Βαζει καλες βαθμολογιες σε σκουπιδια και κατι 8 σε παιχνιδαρες.. :troll:

                        Comment


                        • Εντάξει τα 2 άκρα βάλατε.Το παιχνίδι από όσα έχω δει εγώ δεν είναι ούτε για 9 και φυσικά ούτε για 4,5.Το Gametrailers αν θυμάμαι καλά του έβαλε γύρω στο 7 και ΙΜΟ με όσα έχω δει για τόσο αξίζει.Πάντως,αν έπαιρνα την κονσόλα Day 1 σίγουρα θα έπαιρνα και το Zombi U γιατί είναι τίτλος που με ενδιαφέρει.Είτε 10 έπαιρνε είτε 5.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Wii U CPU and GPU Clock Speeds revealed, slower than PS3/360
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • Άρα δεν έφταιγε το port σε Arkham και Sonic?...?
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • gotta find something better to spend that 400 euros on >_<
                                fuck you nintendo!
                                ...
                                seriously

                                Comment

                                Working...
                                X