Announcement

Collapse
No announcement yet.

Game Of Thrones

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • πλακα πλακα ο hodor ειχε αρκετες ατακες σε σχεση με τις αλλες σεζον
    υπαρχει κανενα site που να μετραει ποσα hodor ειπωθηκαν σε καθε σεζον?



    EDIT:
    EPIC RAP BATTLES OF GAME OF THRONES !!!



    sigpic

    Comment


    • crow in training 80s style

      sigpic

      Comment


      • Είδα το πρώτο επεισόδιο. Ωραίο. Είχα ξεχάσει πως είναι μια πραγματικά ποιοτική σειρά. Μου έλειψε.

        Comment


        • Πολύ καλό αν και πολύ ήσυχο.Οι δημιουργοί υποσχέθηκαν περισσότερο action σε κάθε επεισόδιο και όχι μόνο στο επεισόδιο 9...Για να δούμε στη συνέχεια!
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Holy shit!!!Τι αναπάντεχο ήταν αυτό στο τέλος???
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Καλά δεν το περίμενες;

              Comment


              • Δεν ξέρω εδώ ποιος μπορεί να το'κανε..Δεν νομίζω να'ναι το προφανές!!Από την μέχρι τώρα πορεία της σειράς δεν έδειχνε κάτι τέτοιο!
                 
                Τον είχαν για άλλη μια season τουλάχιστον!
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Αν κάποιος δεν διάβασε τα βιβλία πως να το περιμένει?

                   
                  Αν και σαν χαραχτήρας ίσος να είναι ο πιο μισητός όλον τον εποχών, εντούτοις μου αρέσει ο Jack Gleeson ο οποιος έκανε μια απίστευτη ερμηνεία σαν Joffrey Baratheon. Θέλω να τον δω και σε άλλες δουλειές.

                  Όσο για το ποιος μπορεί να το έκανε, ο "γελωτοποιός" ίσος? ΄Η ο ανώμαλος αδερφός του βασιλιά που δεν ήρθε?

                  Comment


                  • Πάντως όχι πως πριν δε συνέβαινε, αλλά από την τέταρτη σαιζόν και μετά το σενάριο γίνεται τελείως καρναβάλι. Ετοιμαστείτε.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    •  
                      Ποιος αδερφός ποιανού βασιλιά??Του Πρώην Ρόμπερτ?Αυτός έχει πεθάνει στην προηγούμενη σεζόν!

                      Μια πιθανή εξήγηση για το ποιος το έκανε να είναι και η εξής:
                       
                      Ή η νέα βασίλισσα ή σε συνεργασία με τη γιαγιά της ή μόνο η γιαγιά της.Ξέρουμε το μίσος της γιαγιάς για τους Μπαράθιον.
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      •  
                        Όχι ρε, αυτός που μόλις ήρθε στην πόλη για το event και πήγε στο μπουρδέλο. Έδειξε καθαρά το μίσος του για τους Lannisters.

                        Comment


                        • Μες τα 5 καλύτερα επεισόδια της σειράς για μένα, ήταν πολύ γεμάτο.
                          Με τον θάνατο του πιτσιρικά στεναχωρήθηκα, μου άρεσε πολύ το πώς έπαιζε.

                          Comment


                          • Αυτός ναι.Έχει μίσος τόσο για τους lanister όσο και για τους targerian
                             
                            Δεν θα μου κάνει εντύπωση αν είναι αυτός που θα ανέλθει στο σιδηρούν θρόνο!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Μπα ο πριγκηπας Oberyn θα την εκανε αλλιως τη δουλεια οχι με δηλητηριο...

                              Τεσπα η αληθεια ειναι οτι ξερω ποιος το εκανε και τωρα θα το μαθετε και εσεις (καλα οχι τωρα, οταν το δειξουν). Να σας πηγε οτι θα φατε spoiler :p
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Δεν την έχει κάνει ο Oberyn τη δουλειά. Και, δεν ξέρω πώς έχει περιγραφεί στη σειρά, αλλά ο Oberyn είναι δυνατός "δεύτερος" χαρακτήρας στα βιβλία, από αυτούς που "γράφουν" ωραία, και το δηλητήριο είναι σήμα κατατεθέν του. Εξ ου και Όμπερυν η Οχιά.

                                Υπαινικτικά spoilers χωρίς ονόματα αλλά με αμυδρά γεγονότα. Δε θα σας κάνουν κακό (πολύ) και δεν έχουν σχέση με το σκατόπαιδο ούτε υπαινίσσονται κάτι, πάει ψόφησε κι όλοι χαρήκαμε.

                                 
                                Ήδη υπήρχαν δύο νεκραναστάσεις, με τον άλλο που τον ανέστησε ο Κόκκινος Θεός αλλά τον γύρισε πίσω σα γάτα και του έδωσε 9 ζωές, και την άλλη που γύρισε πίσω κανονικά σαν undead. Πιο μετά έχει άλλο ένα ζόμπι και το καλύτερο, έχει κι άλλον ένα που χα, μας ξεγέλασε, δεν ήταν αυτός, σε καθαρόαιμο στυλ Λάμψης/ Καλημέρα Ζωής.


                                Απλά στο επόμενο βιβλίο περιμένω να σκάσει ο Ευλογητός.
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X