Announcement

Collapse
No announcement yet.

Music Maker(Η μουσική στον υπολογιστή σας)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Music Maker(Η μουσική στον υπολογιστή σας)

    Λοιπόν, ήξερα για πολύ καιρό αυτό το πρόγραμμα, που λέγεται MAGIX Music Maker, και μπορείτε να το αγοράσετε, παρόλο που εγώ προτιμώ PirateBay. Εχθές το...κατέβασα..... και είναι υπέροχο! Το πρόγραμμα σου έχει έτοιμα "κομμάτια" από κιθάρα ντραμς και πολλα άλλα, και εσείς τα ενώνετε με layers, αλλάζοντας τον τόνο και πολλά άλλα. Να μία εικόνα!!!!!!!!
    Εγώ το πρώτο που έκανα είναι απλό αλλά πολύ ωραίο!!!


    http://www.mediafire.com/?otyjywnz0m1 σας έβαλα και mediafire κατεβάστε εγώ το έφτιαξα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • #2
    Ακριβώς το ίδιο έκαναν τα E-Jays παλιότερα.

    Το συγκεκριμένο πρόγραμμα το χρησιμοπούσα κι αεγώ αλλά δυστυχώς στερείται ποικιλίας σε samples.

    Πάντως είναι καλό και για να "πειράζεις" τα Mp3 σου
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • #3
      ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ TA E-JAYS!!!

      Νόμιζα πως ήμουν ο μόνος που είχα ασχοληθεί με τέτιοο πρόγραμμα! Πάνε 10 - 12 χρόνια από τότε που καθόμασταν μια παρέα με το Hip Hop EJay και ένα μικρόφωνο του κώλου και φτιάχναμε τραγουδάκια με τελείως κατεστραμμένους χαβαλοστίχους! ΑΑΑαααααχχχ... ωραίες εποχές...

      Τέλος πάντων! Τα προγραμματάκια αυτά είναι ευχάριστα και όσο πάνε αποκτούν και περισσότερες επιλογές. Αν δεν κάνω λάθος έχουν τη δυνατότητα εισαγωγής νέων samples και είναι ένα καλό πρώτο βήμα για να ψαχτεί κάποιος μουσικά.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment

      Working...
      X