Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cyberpunk 2077

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cyberpunk 2077

    To νέο cyberpunk RPG της CD Projekt (Witcher) έχει τώρα και teaser trailer. Έχω πάθει την πλακα μου, είναι ίσης αξίας με αυτό του Deus Ex - Human Revolution...Πραγματικά έχω κοκκαλώσει, το ξέρω πως είμαι υπερβολικός αλλά το βίντεο χτύπησε μια καλλιτεχνική χορδή και το βλέπω ξανά και ξανά και ξανά...



    Από το Enternity

    Το Cyberpunk 2077 εξιστορεί το πως η τεχνολογική εξέλιξη προχώρησε ταυτόχρονα με την αποσύνθεση της κοινωνίας. Οι ηλεκτρονικές αλλαγές στο ανθρώπινο σώμα, τη στιγμή που θα έπρεπε να εξυπηρετούν το κοινό καλό, δημιούργησαν περισσότερα προβλήματα και προκάλεσαν χάος στους δρόμους. Εφευρέσεις δημιούργησαν εθισμούς και μεγάλη φτώχεια. Η Night City είναι γεμάτη ναρκωτικά, βία και στην εξουσία των τρελών.

    Στην ίδια πόλη βρίσκονται junkies που εθίζονται στο braindance, έναν φθηνό τρόπο να ζήσουν και να αφομοιώσουν τις εμπειρίες και τη ζωή ενός ανθρώπου που ζει με πιο ενδιαφέρων και extreme τρόπο. Έτσι μπορεί κανείς να κάνει ένα stream braindance στο νευρικό του σύστημα μέσω ειδικών εγκεφαλικών συσκευών χρησιμοποιώντας έναν BD player. Αυτός επιτρέπει στον χρήστη να ζήσει όλες τις εμπειρίες που έχουν καταγραφεί, περιλαμβάνοντας συναισθήματα, μυϊκές κινήσεις και ερεθίσματα από το άτομο που λαμβάνει το braindance. Υπάρχουν junkies που δεν μπορούν να ελέγξουν το braindance τους και δεν σταματούν να ζουν τη ζωή ενός άλλου ανθρώπου.


    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

  • #2
    Μας έστειλες βραδυάτικα

    Comment


    • #3
      τι λες τωρα...


      :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

      οχι μια καλλιτεχνικη χορδη αλλα πολλες...


      τρεχω neogaf βραδιατικα


      ps. ειναι τυχαιο που βαλανε archive απο πισω?

      Comment


      • #4
        Και κάποια πράγματα από την περιγραφή του video που ίσως δεν προσέξατε. Εγώ τουλάχιστον τα έχασα.



        The teaser shows how the Psycho Squad might acquire a new member.

        The Psycho Squad specializes in combating "psychos" -- individuals who overuse implants and substances that boost or otherwise alter the human body.

        There comes a point when they overdose on these innovations, and their bodies start to rebel against their biological body parts as well as all things organic around them. Simply put, they start killing people, who they now derisively call "meatbags."

        When a psycho goes on the rampage, strange things can happen. There's carnage, and the psycho might be taken down by regular police, but they're not always able to get the job done.

        When things spin out of control, they call in MAX-TAC (Maximum Force Tactical Division), popularly called the Psycho Squad.
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #5
          coming
           
          when its ready
          sigpic

          Comment


          • #6
            Απίστευτο το τρεηλερ.Έχω μεγάλες προσδοκίες για το παιχνίδι έπειτα από τις παιχνιδάρες που μας έχει δώσει η εταιρεία.Hyped και το έχουμε στα υπόψιν.

            Πάντως,στο τρεηλερ υπάρχει ένα κρυφό μήνυμα που αποκαλύπτει ανακοίνωση του witcher 3 στο άμεσο μέλλον.Από ότι λέγεται,στις 5 φεβρουαρίου θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση.

            CD Projekt Red wrote a secret message about an impending Witcher 3 announcement in a brand new and very sexy Cyberpunk …


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • #7


              Comment

              Working...
              X