Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 丹野
    Παίζω το Dear Esther!

    Τι απίστευτο παιχνίδι είναι αυτό! Στο νησί αυτό έχει κάποια σημεία post-apocalyptic που σε δείχνουν ως τον τελευταίο άνθρωπο μετά το Τέλος του Κόσμου. Τώρα το εξερευνώ. ^^
    ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ tanno;

    Comment


    • Originally posted by Evans
      ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ tanno;
      ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ;:kill:
      sigpic

      Comment


      • Δεν καταλαβαίνουμε τι θες να πεις!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Το έχω παίξει και τα όσα λες δεν υπάρχουν ΠΟΥΘΕΝΑ, ω Θεέ δηλαδή, δεν παλεύεσαι ώρες ώρες.

          Comment


          • Αν Έβανς δεν κατάλαβες την ιστορία σε βάθος δε φταίει ο Τάννο...
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • Originally posted by Evans
              Το έχω παίξει και τα όσα λες δεν υπάρχουν ΠΟΥΘΕΝΑ, ω Θεέ δηλαδή, δεν παλεύεσαι ώρες ώρες.
              κατσε, εδω σε αλλο θεμα ειχε βγαλει post apocalyptic to MGS, μαλλον με τον ορισμο του P.A. εχει θεμα
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Αφού δεν είδε και κανέναν δράκο να εμφανίζεται πάλι καλά να λέτε :troll::troll:

                 
                :smoke::smoke::smoke::smoke::smoke:

                Comment


                • Πω, ότι να 'ναι λέτε...

                  Άντε ξαναπαίξτε το και θα με καταλάβετε. Μην το βλέπετε από την μεριά που σας δείχνει σαν ερημίτη. Αν το προσέξετε περισσότερο, έχει κάποια post-apocalyptic στοιχεία πάνω του που σε κάνουν να νιώθεις ότι είσαι ο μοναδικός άνθρωπος στον κόσμο που επέζησε από το τέλος.
                  sigpic

                  Comment


                  • The Walking Dead

                    Τελείωσα το πρώτο επεισόδιο. Έχω σκοπό να παίζω ένα την ημέρα. Πολύ καλό μέχρι στιγμής και πολύ υπερένταση στις σκηνές δράσης.

                    Υ.Γ.
                     
                    Με την πρώτη ευκαιρία που θα μου δοθεί ο κολόγερος ψοφάει

                    Comment


                    • Πότε πρόλαβες μωρέ;Εγώ τώρα ξύπνησα και λέω να το βάλω σιγά σιγά.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Sleeping Dogs.Μικρό σχετικά,έχω παίξει 3 ώρες κι έχω κάνει το 1/3 από τις βασικές αποστολές,επίσης είναι αρκετά ζόρικο,έχω ψοφήσει 10 φορές.Απλά δεν γίνεται να πας για drug bust χωρίς κάποιο όπλο,θα τις φας κατά 99%,ειδικά σε χαμηλό λέβελ.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Castlevania Lords of Shadow.
                          Γαμεί.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Sonic Generations, speed runs κυρίως. Τέτοιο κάψιμο με sessions από τα βράδια έως τα χαράματα είχε να πέσει από εποχές Super Meat Boy

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • Άρχισα το Mortal Kombat 9. Παίζω τώρα το story mode. Ok συμπαθητικά ξεκίνησε αλλα πολύ το παρατραβάνε νομίζω, σαν συνηθισμένη action ταινία του hollywood έχει καταντήσει. Όμως ok, δεν παίζεις τέτοιο game τόσο για την ιστορία του, όσο for childhood's sake.

                              Comment


                              • Originally posted by Aion View Post
                                Άρχισα το Mortal Kombat 9. Παίζω τώρα το story mode. Ok συμπαθητικά ξεκίνησε αλλα πολύ το παρατραβάνε νομίζω, σαν συνηθισμένη action ταινία του hollywood έχει καταντήσει. Όμως ok, δεν παίζεις τέτοιο game τόσο για την ιστορία του, όσο for childhood's sake.
                                Δε νομίζω να είναι και κάποιο λάθος ή να το παρατραβάνε. Μάλλον θέλουν με το story mode να δείξουν ΠΩΣ και ΤΙ έπαθαν οι χαρακτήρες που ξέρουμε ως σήμερα, π.χ. πώς έγιναν έτσι τα χέρια του Jax; Πώς ήρθε ο πόλεμος αυτός στην Γη; κ.α. ;)

                                Στο θέμα μας...

                                Συνεχίζω το Mana Khemia 2 που το άφησα για να μπορέσω να το τερματίσω επιτέλους. Είμαι σχεδόν κοντά στο τέλος της 2ης ιστορίας.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X