Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πρόταση αγοράς PC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Btw από εποχές 1999-2000 και κατά διαστήματα η βασική πλατφόρμα στην οποία ασκώ τις gaming ανάγκες μου είναι το pc οπότε αυτά τα από σπόντα είναι άκυρα. Επίσης για τη μνήμη δεν σου είπα ποτέ αυτό το πράγμα ότι δεν φτάνουν, ότι φοβάμαι ελαφρώς τα κονσολοπορτ σου είπα και ότι δεν ήταν αυτός ο λόγος που κοιτούσα τη 280 αλλά ότι έτσι κι αλλιώς η απόδοση της με καλύπτει και είναι σε καλή τιμή οπότε γιατί να έδινα παραπάνω για κάτι που έτσι κι αλλιώς δεν έχει τον τεράστιο ορίζοντα ζωής. Πάντως οκ είναι σίγουρο ότι αν δεν είσαι διατεθειμένος να τα σκάσεις χοντρά κάπου θα κάνεις παραχωρήσεις.

    Στην ουσία του πράγματος τώρα πριν λίγο έγινε ολική ανατροπή και μάλλον πάω για 970 http://www.e-shop.gr/evga-geforce-gt...l-p-PER.519155 . Τουλάχιστον για αυτή συμφωνούμε ότι είναι η καλύτερη δυνατή επιλογή και θα κρατήσει για χρόνια;

    Comment


    • Την EVGA την αγόρασε ένας φίλος από eBay Αμερικής, 330 δολλάρια με έξοδα αποστολής με μία εβδομάδα χρήσης. Επειδή απογοήτευσε πολύ τους enthusiasts, λόγω ενός μικρού μειονεκτήματος της ψύξης, την πουλάνε όσο όσο. Για κοίταξε κι εσύ για τίποτα τέτοιο.

      Comment


      • μην το ψειριζεται και πολύ απλώς πάρτε μια καλη gpu και τέλος, ουτως η αλλως πάλι μετά απο μερικους μήνες θα κυκλοφορήσουνε καλυτερες κάρτες απο τις GTX 970 και 980.

        υγ: γιατί τοσο ακριβες οι τιμές στα ελληνικά καταστήματα;
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • Μιας και νομίζω ότι στους PCάκηδες αρέσουν τα μικρά κουτάκια.

          Το έβαλα στο γραφείο μου πρόσφατα.

          Δυστυχώς δεν μου ανήκει, το έχω για δουλειά. Αν και πολύ συμπαθητικό λόγω μεγέθους έχω μπλέξει με καλώδια για να το έχω μαζί με το δικό μου PC και σε συνδυασμό με ένα άλλο περιστατικό (δεν αναγνωρίζουν πλήρως τα Ubuntu ένα μηχανικό πληκτρολόγιο που ξόδεψα ουκ ολίγα λεφτά για να το πάρω) έχω λίγο εκνευριστεί και έτσι μου έρχεται να ξυλώσω το δικό μου PC για να κρατήσω τα πράγματα απλά.
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment

          Working...
          X