Announcement

Collapse
No announcement yet.

Counter Strike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Btw, σε τι server παίζεις; Gather μπένεις; Α και κάνε με add christopgr.
    [/b]
    Ξεχασα να σε ρωτησω.Ο Gather που λες ειναι σοβαρος server χωρις cheats?Αν ναι πες μου λιγο την i.p να μπω.Add θα σε κανω οταν γυρισω σπιτι(τωρα ειμαι στο ιεκ)

    Υ.Γ. Ειχα ξεχασει να σου απαντησω σε αυτο soz.
    Its Better To Be Hated For What You Are Than To Be Loved For What You Are Not..!
    http://oxidesmansion.wordpress.com/
    http://www.myspace.com/oxiderulezzz

    Comment


    • #17
      Ο Gather που λες ειναι σοβαρος server χωρις cheats?
      [/b]

      πας για βραβειο κωμικου, ΤΕΛΟΣ !!!

      Comment


      • #18
        πας για βραβειο κωμικου, ΤΕΛΟΣ !!!
        [/b]
        Σκεφτηκα οτι ισως πεταξω μ*****α αλλα οποιος θελει να μαθει ρωταει. ;)
        Θα μου πεις εσυ τι ειναι ο gather η το gather?
        Its Better To Be Hated For What You Are Than To Be Loved For What You Are Not..!
        http://oxidesmansion.wordpress.com/
        http://www.myspace.com/oxiderulezzz

        Comment


        • #19
          1ο Πανελλήνιο πρωτάθλημα 1v1 Counter-Strike: Global Offensive

          Λογικά θα έχουμε ενδιαφερόμενους και από εδώ

          Μπες Plaisio.gr και βρες tablet, laptop, υπολογιστές, τηλεοράσεις, κινητά, φωτογραφικές, αναλώσιμα, έπιπλα γραφείου, Άμεση παράδοση - Δωρεάν αντικαταβολή
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • #20
            Γιατί με κάνεις να βλέπω παλιά μου posts ρε διάολε?

            Πριν 3-4 χρόνια θα έμπαινα στο τουρνουά με προοπτικές, τώρα δεν υπάρχει κάποιος εδώ μέσα να 'χει ελπίδα.

            Comment


            • #21
              Βασικα ειμαι αρκετά καλος στα 1v1 αλλα δεν εχω χρονο να παω.. Αν ειχα ελπιδα δεν ξερω, παντως σε 1v1 ελληνικούς servers δυσκολα κάποιος να με κερδίζει συνεχεία εχω παιξει και απέναντι σε top Ελληνες(faceIT level 10 / ESEA A+).

              Comment


              • #22
                Dat 9 years necro bump!

                edit: 9 χρονια διαολε, ημουν 21 δλδ οταν πρωτομπηκα σ αυτο το topic... fuck this shit
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #23
                  +dislike στον [MENTION=85]i Have no Equal[/MENTION] που δεν έχει χρόνο!
                  Κάνε το forum περήφανο ρε!
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #24
                    Δυστυχώς έχει πέσει πάρα πολύ δουλειά τελευταία.

                    Ειναι στο pvpro, ειχα συμμετάσχει για πλακα σε ενα e-food tournament που ειχαν διοργανώσει εκεί(εδιναν κουπονια 5ε lol ), 4 παιχνιδια αντεξα να παιξω(κεδισα τα 3) πριν το παρατήσω. Οι servers ειναι άθλιοι, έμπαιναν άκυροι ξένοι με οτι να ναι ping και εκαναν teleport, παντελώς άθλια maps για 1v1 κτλπ. Ειδα οσους εχουν περασει ηδη, τα 3/4 παιζουν συχνα στο ongo, εχω παιξει μαζι τους και ειναι αρκετά καλοί, αν ειμαι στη μερα μου παιζει να κάνω και καλύτερα score αλλά γενικά δεν τους έχω σε bo30, sorry forum..

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Ryu
                      +dislike στον @i Have no Equal που δεν έχει χρόνο!
                      Ε βάλ'το ντε να καεί το πελεκούδι εδώ μέσα!

                      Comment


                      • #26
                        Πολλές ερωτήσεις.

                        Πρώτον από πότε παίζεις CS και δεν σε έχω (?) στο Steam. Δεύτερον πότε έφτασες να παίζεις FACE IT και καλά ranks, ωραίος. Τρίτον, MM τί rank έχεις φτάσει και παίζεις ακόμα?

                        Comment


                        • #27
                          1.5-2 χρόνια πρέπει να παίζω περίπου και ειναι στην ουσια το πρωτο comp fps που επαιξα pc, με είχες steam σου ειχαμε κανει και invite με bossy μια φορα θυμάμαι, τωρα αν με εσβησες απο τοτε δεν ξερω Δεν ειμαι εγω faceit level 10/esea λεω οτι εχω παιξει απεναντι σε αρκετους τετοιους ελληνες aim maps και εντάξει οι περισσότεροι δεν ειναι τιποτα φοβερό, αλλα απο την αλλη τα 1v1 δεν λενε και τιποτα aim και prefires ειναι μονο.

                          Rank ήμουν αρκετό καιρό supreme (με τα δύσκολα ranks αφού έκαναν το shift οχι πριν που ήταν πανηγύρι), εκανα και ενα καλο winstreak για global αλλα δεν ανέβηκα ποτε και μετα εκανα losestreak Γενικά σταμάτησα να παιζω mm γιατι σιγα σιγα το παράτησαν ολοι οσοι παιζαμε. Eχασα το rank 3-4 φορες απο inactivity και καθε φορα με έβγαζε χαμηλότερα, και να κερδίσεις εχεις ELO decay αρκετα αν δεν παιζεις, πηγα απο supreme>lem>le>dmg σε 4 παιχνιδια στην ουσία. Επαιξα μερικα solo ανεβηκα LE αλλα το αφησα εκει(τωρα πρεπει να το χω χασει το rank η να το χανω σε λιγες μερες παλι), λιγος χρονος και καθολου ορεξη για solo mm δυστυχώς..

                          Τωρα γενικα χλωμο να το ξαναπιασω σοβαρά, παιζω κανα aim map και κανα mm αν κατσει εντελώς for fun.

                          Comment


                          • #28
                            Ωραίος παιχταρά μου, σχεδόν τόσο καιρό έχω να το ακουμπήσω εγώ. Εννοείται δεν σε έχω σβήσει, δεν σβήσω άνθρωπο, δεν θυμόμουν καν οτι παίξαμε.

                            Πάντως δεν είναι μόνο aim και prefires το 1vs1, άμα το νιώσεις στο πετσί σου το game το παίζεις σε τελείως άλλο λέβελ. Την εποχή που είχαμε σηκώσει offline tour με κάτι παιδιά από το IRC (κάπου 1ο-2ο έτος?) στο 1.6 ήταν λες και ήμουν ο ίδιος terrorist, είχα next level επαφή, ειδικά σε 1vs1 σκότωνα με σχεδόν μουσικό ρυθμό. Έβγαινα χύμα απτό cover και όπου εμφανιζόσουνα είχες φύγει κατά 80% με το πρώτο burst και κατά 10% με 2ο burst μέσα από τα κουτιά (υπήρχε και ένα 10% όλα να πάνε στραβά ). Και επειδή με τους καλύτερους στην Ελλάδα έπαιζα πολλά χρόνια και μερικοί από αυτούς παίζουν και σε HLTV ματσάκια τώρα, δεν θα 'χαμε ελπίδα.

                            Comment


                            • #29
                              Ναι οντως σε εχω ακομα απλα πρεπε να εχεις παρα πολυ καιρο να παιξεις..

                              Κοιτα στα aim maps που παιζω τωρα στο csongo εχει 1-2 spawn points οι περισσοτεροι το εχουν μαθει απ'εξω το map διαλεγουν ενα prefire spot και κανουν αυτο γρηγορα η περιμενουν περιμενουν μεχρι να βαρεθεις εσυ και να peekareis , εχει σιγουρα skill αλλα δεν θα εκρινα ενα παιχτη απο αυτο, εχω δει esea A+ παιχτες να μην ειναι τοσο καλοι σε 1v1 και κατι dmgs να κανουν πολυ καλα score.

                              Εγω γενικα θεωρω οτι επιασα γρηγορα το aim και το recoil control, στις 300 ωρες περιπου ημουν dmg νομιζω παιζοντας solo, απο κει και περα αντικειμενικα δεν ειμαι καλός παίχτης, δεν ξερω αρκετα βασικα smokes/strats, ξερω μονο 2 maps καλα(dust 2/cache), απλα οκ αν ειμαι στη μερα μου θεωρω οτι εχω σχετικα καλο aim/crosshair placement σχετικα με αυτα που βλεπω.

                              Εσυ νομιζω ησουν απο τους top ελληνες στο 1.6 και csgo νομιζω σε ειχα δει global σε καποια φαση??(παλι με δυσκολα ranks), αν το είχες συνεχίσει φαντάζομαι θα ήσουν ακομα στους top ελληνες. Παντως εχει αρκετους καλους σε επίπεδο aim, σε κανονικα match και αν μπορουν να συνεργαστούν να παιξουν ομαδικα, να μην ειναι toxic(ολα αυτα για εμενα κανουν εναν καλο παιχτη) δεν ξερω, ισως για αυτο δεν εχουμε εστω ενα ελληνικό tier 3 team.. Γενικα για ολα τα παραπανω δεν μου αρεσει καθολου να παιζω με Ελληνες, ειναι η toxic/immature νοοτροπία τους, εδω επαιζα LEM game και καλα με "γνωστό" και έγραφε gg και rageare οταν χάσαμε το πρωτο pistol round..

                              Comment

                              Working...
                              X