Announcement

Collapse
No announcement yet.

Παραίτηση

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παραίτηση

    Ανακοίνωσα χτες την παραίτηση μου από το moderation του forum στα υπόλοιπα παιδιά. Το δημοσιοποιώ εδώ, γιατί θεωρώ πως σε μια αυτοδιαχειριζόμενη κοινότητα πρέπει να το γνωρίζουν όλοι.

    Οι λόγοι της παραίτησης είναι καθαρά προσωπικοί και δεν έχουν καμία σχέση με το καθ' αυτό forum. Ενημερώνω πως θα συνεχίσω να συμμετέχω κανονικά, όπως και πριν.

    Ευχαριστώ και δημοσίως όλους τους moderators για την καλή συνεργασία και την αγάπη τους για την κοινότητα, καθώς και όσους μου εμπιστεύτηκαν αυτό το ρόλο τα προηγούμενα χρόνια.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"


  • #2
    Και δημοσίως λοιπόν, σε ευχαριστώ για όλη τη βοήθεια, το χρόνο που αφιέρωσες και τη τις γνώμες που έδωσες για όλα τα ζητήματα που προέκυψαν
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #3
      Αρχηγέ ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιέρωσες και φαντάζομαι πως πέρασες δια πυρός και σιδήρου ουκ ολίγες φορές από το συγκεκριμένο πόστο. Δεν ξέρω τι λόγοι πλέον σε αναγκάζουν να παραιτηθείς αλλά να πάνε όλα καλά και κάθε επιτυχία.
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • #4
        Chris σε ευχαριστουμε, θεωρω οτι εκανες εξαιρετικη δουλεια κατω απο πολυ δυσκολες συνθηκες και πολλες φορες κοντρα σε πολυ κοσμο. Προσωπικα λυπαμαι για αυτα τα νεα, διοτι εισαι μακραν απο τους ικανοτερους στο ποστο. Θα μιλησουμε και προσωπικα. Thanks again.
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #5
          Edit: Τώρα είδα ότι θα συνεχίσεις να είσαι μέλος. Όλα ΟΚ οπότε!


          Comment


          • #6
            Keep calm and carry on αδελφέ!

            Comment


            • #7
              Αφού σε ευχαριστήσω κι εγώ για τη δουλειά και το χρόνο που αφιέρωσες στο forum ως moderator, να σου πω καλή συνέχεια από δω και πέρα.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #8
                Ρε Cursed σοβαρά την κάνεις;Και ως τι θα συνεχίσεις να είσαι στην παρέα μας;Αφού για gaming δεν γράφεις.
                Σ'ευχαριστούμε για το χρόνο σου και καλή συνέχεια.

                Προτείνω τον εαυτό μου για αντικαταστάτη του.Έχουν να πέσουν μπανάκια.
                Carpe diem

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Altair View Post
                  Ρε Cursed σοβαρά την κάνεις;Και ως τι θα συνεχίσεις να είσαι στην παρέα μας;Αφού για gaming δεν γράφεις.
                  Δεν πειράζει, θα σας τη λέω στα υπόλοιπα.

                  Ευχαριστώ άπαντες για τα καλά λόγια. Επειδή αμφισβητήθηκε, θέλω να επαναλάβω πως η απόφαση ειλικρινά δεν έχει καμία σχέση με το καθαυτό forum. Αν κάποιους τους μπαίνουν υποψίες λόγω του ότι η κίνηση μου αυτή συνέπεσε με κάποια θέματα της κοινότητας, να τους βγουν. Ήταν καθαρή σύμπτωση.
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment

                  Working...
                  X