Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενσωμάτωση video youtube στα posts!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ενσωμάτωση video youtube στα posts!




    Code:
    [youtube]{content}[/youtube]
    Έτσι λειτουργεί. Αντί για {content} βάζεται ότι ακολουθεί μετά το = στο Url του video που θέλετε.

  • #2
    παρα πολυ χρησιμη επιλογη. ειδικα για οσους βαριουνται να περιμενουν να ανοιξουν ολες οι εικονες σε καποιο θεμα που λεει για νεο παιχνιδι, ποσταρουν καποιο βιντεο και το βλεπουν το παιχνιδι κατευθειαν σε δραση. congrats!

    Comment


    • #3
      Μπραβο Sub_zero

      Εισαι μαστορας ;) .
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • #4
        Sub το είχα δει πρόσφατα σε ένα review της Invision και ήθελα να στο προτείνω.Αλλα με πρόλαβες.

        You are teh man!!!
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #5
          Thumbs up, πολυ χρησιμη προσθηκη.

          Comment


          • #6
            Για να μη λέτε ότι δεν κάνουμε τίποτα :icon_twisted:

            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • #7
              LOL για το video, ακόμα κι έτσι πάντως το παιχνίδι σπέρνει.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #8
                Το είχα ξεκινήσει πριν ένα χρόνο και ενώ το έπαιξα δύο τρεις μέρες ξεκίνησαν οι κλινικές και το παράτησα...Πολύ μπροστά ακόμη και σήμερα το παιχνίδι.
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #9
                  LOL για το video, ακόμα κι έτσι πάντως το παιχνίδι σπέρνει.
                  [/b]
                  Ακομα θυμάμαι να σου ζητάω συμβουλές μέσω πμ στο gamelife.gr για το που μπορώ να βρω το παιχνίδι. Το τρελό στην όλη υπόθεση είναι ότι είχα σκάσει για dreamcast, παιχνίδι, memory κτλ καμιά 100αρα ευρώ και εδώ και 3 χρόνια δεν το έχω παίξει ακόμα . Το 2 που το είχα παίξει στο xbox ήταν απλά απίστευτο. Η πλάκα θα είναι να βγει κάποια στιγμή το 3 πακέτο με τα 2 πρώτα, εκεί είναι που θα πιάσω το dreamcast και θα το πετάξω στον τοίχο

                  Comment


                  • #10
                    Το τρελό στην όλη υπόθεση είναι ότι είχα σκάσει για dreamcast, παιχνίδι, memory κτλ καμιά 100αρα ευρώ και εδώ και 3 χρόνια δεν το έχω παίξει ακόμα . Το 2 που το είχα παίξει στο xbox ήταν απλά απίστευτο. [/b]
                    Nα το παιξεις!Μην το χασεις με τιποτα.Εγω εχω μια συμπαθεια λιγο περισσοτερο στο πρωτο αλλα και τα 2 ειναι τρομερα

                    Comment


                    • #11
                      Ακομα θυμάμαι να σου ζητάω συμβουλές μέσω πμ στο gamelife.gr για το που μπορώ να βρω το παιχνίδι. Το τρελό στην όλη υπόθεση είναι ότι είχα σκάσει για dreamcast, παιχνίδι, memory κτλ καμιά 100αρα ευρώ και εδώ και 3 χρόνια δεν το έχω παίξει ακόμα . Το 2 που το είχα παίξει στο xbox ήταν απλά απίστευτο. Η πλάκα θα είναι να βγει κάποια στιγμή το 3 πακέτο με τα 2 πρώτα, εκεί είναι που θα πιάσω το dreamcast και θα το πετάξω στον τοίχο
                      [/b]
                      LooooooL αυτό είναι ένα μικρό έπος.
                      Τράβα παίξε το έπος ρε.
                      Το πρώτο είναι και λιγότερο πολύπλοκο, χαώδες, πιο σύντομο, δε θα πάρει πολύ.
                      Τραβά να δεις πως άρχισαν όλα, δε βγαίνουν τέτοια παιχνίδια κάθε μέρα.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #12
                        Good job κύριοι με τα μηδέν ποστ

                        Comment


                        • #13
                          To Shenmue τυχαία το έβαλες;
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment

                          Working...
                          X