Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ελαττωματικά παιχνίδια για Wii!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    συγνώμη αλλά τι πρόβλημα υπάρχει με το halo 3;το έχω πάρει και δεν το έχω ανοίξει ακόμα οπότε δεν έχω ιδέα.για πες...
    [/b]
    Υπηρξε μια παρτιδα (αρκετα μεγαλη) στην οποια εσπαγε το πλαστικο που κρατουσε μεσα το dvd, και επεπλεε μεσα
    στο κουτακι, με ως φυσικο αποτελεσμα να γινετε τιγκα στις γρατζουνιες.
    Η microsoft ομως, γνωστοποιησε το γεγονος και αλλαζει τα προβληματικα δισκακια / θηκες με καινουργια.
    Ned Stark

    A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
    It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
    A man wields his sword in order to depart life with a smile.
    In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
    Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
    Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
    Ειναι ο Getta Robo.

    Comment


    • #17
      Partalo-Pilgrim εσύ είπαμε, εϊσαι GOTY (gatos of the year).
      Αχεμ...για να σοβαρευτώ, ο Getta το έθεσε ακριβώς όπως έχει το ζήτημα. Είναι όντως κάτι πολύ άσχημο.

      Θα διαφωνήσω μόνο στην άμεση αντικατάσταση του Η3 game disk...Γνωρίζω περιστατικό που 6 εβδομάδες μετά ακόμα περιμένει να έλθει από Αγγλία το νέο game disk, ενώ τους έχει στείλει το ελατωματικό μαζί με απόδειξη αγοράς (collector's edition) από αρχές Δεκέμβρη.
      anecdotal evidence and all that...
      NDS themes

      Comment


      • #18
        Η αλήθεια είναι οτι είμαι Chuck Gotys!!
        Βρε μπας και έχω βύσμα στην νορτεκ και δεν το γνωρίζω?? Οπώς και να χει δεν με χάλασε πάντως!
        Οσον αφορά την άμεση αντικατάσταση του H3 ισχύει όντως αυτό που λέει ο boynio. Τρελάμενος με το halo ο τύπος και ακόμα περιμένει να του το αλλάξουν! Ρουφιάνα Μικροαπαλή που θα λεγε και ο ίδιος ;)
        I attack sharks
        when i smell them bleed
        I dont go swimming
        water just wants to be around me.

        Comment


        • #19
          Φίλε Νικόλα, μέ ξέρεις αρκετά ώστε να μπορείς να πεις τι είμαι και τι δεν είμαι...πάντως please dont call me white!! ;)
          Σίγουρα θα μπορούσε να βγάλει μια ανακοίνωση, αλλά παρόλα αυτά δεν είδα ούτε και σε ευρωπαικό επίπεδο..απότι έμαθα το πρόβλημα ήταν σε μια ελάχιστη παρτίδα του ύψους των 25 κομματιών...
          Πάντως, το θέμα που αναφέρεις δεν κλειδώθηκε για αυτό που λες..το συγκεκριμένο παιδί έκανε thread με τίτλο "Μα λα κίες"..και μιλούσε σε ένα ύφος πολύ προκλητικό...Για αυτό κλειδώθηκε το θέμα και όχι επειδή έκανε το παράπονο..
          Αλλωστε, σε προηγούμενα Posts, το παιδί αυτό είχε μιλήσει με τον whiteyoshi και του είχε δώσει όλες τις απαραίτητες οδηγίες για την αλλαγή..
          Αυτά!
          Και Btw νομίζω πως το resident evil είναι στα 40 ευρώ..
          Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

          Let's just all say the magic words and go back to reality.

          THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

          Comment


          • #20
            o AkiraGR το ειπε σωστα. αν και γενικα η Nortec ειναι ολιγον απαραδεκτη στο promotion της Nintendo, στο συγκεκριμενο ζητημα δεν φταει.
            ολες οι συσκευασιες που ερχονται στην ελλαδα, ερχονται απο την NOE. εκει ανοιγονται κ μπαινει κ το ελληνικο manual (φυλλαδιο). αρα οτι βλακεια συμβαινει, ξεκιναει απο εκει.

            παντως, η Nintendo δεν συνηθιζει να φτυνει τους καταναλωτες κ ειμαι σιγουρος οτι συντομα θα διευθετηθει το προβλημα.

            Comment


            • #21
              Oταν ειχε βγει το RE4 Wii Edition ειχα παει στο ΠΛΑΙΣΙΟ να το αγορασω και περιμενα να το πουλανε στην τιμη των 30 ευρω.Αυτο που συναντησα εκει φυσικα ηταν ο ιδιος τιτλος ο οποιος δια στοματος CAPCOM θα κοστιζε 30 ευρω/δολλαρια να πωλειται προς 50 ευρω.Εκνευριστηκα παρα πολυ και μπορω να πω πως προκαλεσα μια μικροσκηνη (shame on me αλλα σε εκεινη τη φαση δε γνωριζα πως ειχε να κανει με τον διανομεα) και τελικα δε το αγορασα.Περασε λιγος καιρος κι οταν ξαναπερασαν απο το προαναφερθεν καταστημα παρατηρησα πως ειχαν μειωσει λιγο την τιμη (45 ευρω αν θυμαμαι καλα) κι ετσι ειπα να το παρω τελικα , αν μη τι αλλο διοτι μπηκαν στη διαδικασια να αναθεωρησουν λιγο την τιμολογηση.Οπως και να εχει παντως παιδες ηλιθιοτητες γινονται πολλες στην Ελλαδα,ειναι απαραδεκτο κατα τη γνωμη μου θελοντας και μη να μου πασαρουν ενα ανοιγμενο προιον με την προφαση του οτι το εκαναν για να βαλουν μεσα καποιο ελληνικο booklet.Αν ειναι τοσο εξυπνοι ας προσθεταν μια επιπλεον επικαλυψη μεσα στην οποι θα προσαρμοζαν το βιβλιο οδηγιων.Και την πιτα ολοκληρη (ολα τα χρηματα) και τον σκυλο χωρτατο (ικανοποιξμενους πελατες) δε γινεται...
              <div align="center">

              "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

              Comment


              • #22
                Κάτι τέτοια με κάνουν να σκέφτομαι την αγορά κονσόλας από Αμερική , γιατί τα παιχνίδια θα τα έχω και νωρίτερα και φθηνότερα....

                Comment


                • #23
                  H Nortec τελικά αποφάσισε να αντικαταστήσει όλα τα προβληματικά Super Mario Galaxy με ανακοίνωσή της στο website της.

                  Κάλιο αργά παρά ποτέ.

                  Ανακοίνωση σχετικά με το Super Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #24
                    Τα αντικαθιστούσε ήδη..απλώς τώρα βγήκε η ανακοίνωση..
                    Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

                    Let's just all say the magic words and go back to reality.

                    THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

                    Comment


                    • #25
                      Έλα μωρή ΑΡΡΩΣΤΙΑ Nortec, τρέλανέ μας όλους.
                      Εμπρός για κάτι παραπάνω από ένα απλά 5%.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #26
                        Τελικά κινείται πιο γρήγορα και από τον ίσκιο της το κάνει πριν καν το ανακοινώσει.

                        <div align="center"></div>

                        Μακάρι να υποστήριζε και soundtrack το forum για να έβαζα και το αντίστοιχο κομμάτι&#33;&#33;&#33;

                        Sabeeeeeeeeer Riiiiiiderrrrrrr and the Star Sheriffs&#33;&#33;&#33;&#33;

                        Comment

                        Working...
                        X