Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Theft Auto V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πρεπει να χεις ριξει ηδη γερα sessions. Εγω χαλαρα το παω, μολις εκανα το 1ο heist, γαματο ως τωρα. Παντως κι εγω καλου κακου πριν το κλεισω παω safehouse, αλλα κατι μου λεει πως αυτο ειναι περιττο.

    Comment


    • Και εγω στο πρωτο heist ειμαι, εκανα αρκετο free roam ομως ανεβηκα βουνο και τα σχετικα..

      Comment


      • Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι μόλις τελειώνεις μια αποστολή στο GTA, όχι ένα μέρος της, αλλά όλη την αποστολή, γίνεται auto save.

        Δε χρειάζεται να πας σε safehouse.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • GTA V PC Release Date Leaked – Coming Late November/Early December

          GTA V PC Release Date has just been leaked by game sites. We currently have two dates right now, both in the Late Nov, Early Dec Time frame.



          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • Ειμαι στο 22% περιπου, νομιζω ειναι το καλυτερο GTA και παιχνιδι της γενιας για μενα. Εχω λιωσει στο γελιο με πολλές αποστολες, πραγματικα σατιρίζουν τα παντα οι τυποι..

            Comment


            • Εγω ειμαι λιγο πιο πισω (18% περιπου), αλλα οκ απο οταν πηρα τον Trevor το παιχνιδι εχει απογειωθει, πολυ γελιο ως τωρα και υπαρχουν απειρες λεπτομερειες που βελτιωνουν πολυ την ολη εμπειρια.

              Comment


              • Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Seems Legit.

                  Comment


                  • Έχουν κυκλοφορήσει κι άλλες τέτοιες και όλες είναι καρφωμένες στα 60 frames... μάλλον κάνει capture από την κονσόλα...

                    ΚΑτά τα άλλα επειδή τα 70 ευρώπουλα μου πέφτουν πολλά έχω βάλει san andreas και καίγομαι (σαν έκταση σε σύγκριση με αυτό σε τι επίπεδα βρίσκεται το 5; )

                    Comment


                    • ειμαι στο 55% και κατι , δεν πιστευα οτι θα βγει καλυτερο gta ποτε απο το san andreas...και ομως

                      Comment


                      • Το παιχνίδι είναι απίστευτο. Έχει πέσει τρελή δουλειά σε όλους τους τομείς, δεν απορώ καθόλου που κόστισε 275 εκ.δολάρια.
                        Η Rockstar άκουσε τις κριτικές και έφτιαξε τα 2 μεγάλα προβλήματα του IV. Πρώτον οι αποστολές έχουν ενδιαφέρον και ποικιλία και δεύτερον ο κόσμος έχει ένα σωρό δραστηριότητες και σε προκαλεί να τον εξερευνήσεις. (Αν και με το μέγεθος του χώραγε κι άλλα μυστικα ή collectibles).

                        Πλέον το IV μπροστά του μοιάζει παιχνιδάκι.

                        Comment


                        • Originally posted by Enpsty View Post
                          Το παιχνίδι είναι απίστευτο. Έχει πέσει τρελή δουλειά σε όλους τους τομείς, δεν απορώ καθόλου που κόστισε 275 εκ.δολάρια.
                          Η Rockstar άκουσε τις κριτικές και έφτιαξε τα 2 μεγάλα προβλήματα του IV. Πρώτον οι αποστολές έχουν ενδιαφέρον και ποικιλία και δεύτερον ο κόσμος έχει ένα σωρό δραστηριότητες και σε προκαλεί να τον εξερευνήσεις. (Αν και με το μέγεθος του χώραγε κι άλλα μυστικα ή collectibles).

                          Πλέον το IV μπροστά του μοιάζει παιχνιδάκι.
                          Ακριβως, ειμαι στο 44% ακομα βεβαια αλλα τα production values ειναι απιστευτα. Ακομα δεν μπορω να συλλαβω το μεγεθος του κοσμου και την λεπτομερεια που εβαλαν με αυτο το hardware, φαντασου τι θα κανουν στην επομενη γενια.. :resp:

                          Αρκει να μη μας σερβιρουν παλι μια Liberty City σκετη, νομιζω υπαρχει δυνατοτητα για LC, VC και SA μαζι, μπορουμε να ελπιζουμε..

                          Comment


                          • Ε μάλλον το επόμενο GTA θα γυρίσει στα 80's.
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • Εφτασα κι εγω καπου στο 42% νομιζω μετα απο 20 ωρες περιπου. Το παιχνιδι ως τωρα ειναι απιστευτα καλο, χαιρομαι ιδιαιτερως καποια απλα πραγματα οπως τους διαλογους μεταξυ χαρακτηρων οταν ειναι καθοδον για καποια αποστολη κτλ. Ο Trevor αν και υπερβολικος εξακολουθει να ειναι απολαυστικος και το voice acting του τον ανεβαζει ακομα περισσοτερο. Οι αποστολες εχουν τεραστια ποικιλια, μεχρι τωρα δεν εχω βαρεθει καθολου και ειμαι και ατομο που βαριεται αρκετα ευκολα τετοιου τυπου παιχνιδια, αλλα οκ καμια επαφη προφανως με τα περισσοτερα sandbox games.

                              To Soundtrack του παιχνιδιου (οχι τα licensed κομματια στο ραδιοφωνο) με εξεπληξε ευχαριστα. Απιστευτα καλη δουλεια απο Tangerine Dream, DJ Shadow και σια.. απλα ακομα και αν δεν παιζω ωρες ωρες βαζω και ακουω το OST του παιχνιδιου.

                              Τα chopper controls κυριως και μετα αυτα των αεροπλανων ειναι λιγο.... χαλια να το πω, αλλα οκ περα απο αυτο δε μου ρχεται στο μυαλο οτιδηποτε αλλο που με ενοχλει. Το παιχνιδι σου δινει υπερβολικα πολλες επιλογες και σχολιαζει με πολυ εξυπνο τροπο ολη την pop culture της εποχης μας. Μετα το RDR "σνομπαρα" λιγο τα GTA, αλλα οκ εδω η R* εβαλε τα δυνατα της και διορθωσε ολα τα κακως κειμενα του GTA 4 με τον καλυτερο δυνατο τροπο.

                              Comment


                              • Originally posted by Xeno View Post
                                Εφτασα κι εγω καπου στο 42% νομιζω μετα απο 20 ωρες περιπου. Το παιχνιδι ως τωρα ειναι απιστευτα καλο, χαιρομαι ιδιαιτερως καποια απλα πραγματα οπως τους διαλογους μεταξυ χαρακτηρων οταν ειναι καθοδον για καποια αποστολη κτλ. Ο Trevor αν και υπερβολικος εξακολουθει να ειναι απολαυστικος και το voice acting του τον ανεβαζει ακομα περισσοτερο. Οι αποστολες εχουν τεραστια ποικιλια, μεχρι τωρα δεν εχω βαρεθει καθολου και ειμαι και ατομο που βαριεται αρκετα ευκολα τετοιου τυπου παιχνιδια, αλλα οκ καμια επαφη προφανως με τα περισσοτερα sandbox games.

                                To Soundtrack του παιχνιδιου (οχι τα licensed κομματια στο ραδιοφωνο) με εξεπληξε ευχαριστα. Απιστευτα καλη δουλεια απο Tangerine Dream, DJ Shadow και σια.. απλα ακομα και αν δεν παιζω ωρες ωρες βαζω και ακουω το OST του παιχνιδιου.

                                Τα chopper controls κυριως και μετα αυτα των αεροπλανων ειναι λιγο.... χαλια να το πω, αλλα οκ περα απο αυτο δε μου ρχεται στο μυαλο οτιδηποτε αλλο που με ενοχλει. Το παιχνιδι σου δινει υπερβολικα πολλες επιλογες και σχολιαζει με πολυ εξυπνο τροπο ολη την pop culture της εποχης μας. Μετα το RDR "σνομπαρα" λιγο τα GTA, αλλα οκ εδω η R* εβαλε τα δυνατα της και διορθωσε ολα τα κακως κειμενα του GTA 4 με τον καλυτερο δυνατο τροπο.
                                Συμφωνώ με όλα. Και ναι τα helicopter controls είναι κάπως...δύσκολα. Μου έβγαλε την παναγία το flight school.

                                Comment

                                Working...
                                X