Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Προσωπικά διαφωνώ με τον ισχυρισμό ocarina of time + final fantasy 7> all αλλά οκ απόψεις είναι αυτές.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • Ναι, το σωστο ειναι Ocarina of Time > All (FF7 included) αλλιως ο compiler πεταει IllegalArgumentException
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Originally posted by wesker View Post
        εντάξει ίσως το παράκανα δεν είναι μούφα αλλα δεν είναι και τόσο καλο όσο λέτε
        Τι υπερβολικό είπαμε δηλαδή; ότι μας έδωσε αυτό που έχασε το GTA IV; τι;:xp:
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • Originally posted by Ramparter
          Ναι, το σωστο ειναι Ocarina of Time > All (FF7 included) αλλιως ο compiler πεταει IllegalArgumentException
          Εγώ γιατί νόμιζα ότι είναι Banjo Kazooie>>>>>>>>>>>All (Ocarina of Time & FF7 included);:xp:
          Carpe diem

          Comment


          • A νόμιζα πως το τέλειωσες και δεν σου άρεσε ο τρόπος που τέλειωσε. Εντάξει το να μην σου αρέσει το παιχνίδι οκ. Για μένα δύσκολα να μην το βγάλω καλύτερο της χρονιάς.
            sigpic

            Comment


            • Ως τώρα μαζί με Bayonetta & Super Mario Galaxy 2(έχω παίξει το ντέμο του,βλέπε SMG 1 ),είναι άνετα στην τριάδα μου.Παιχνιδάρα το RDR.
              Carpe diem

              Comment


              • Originally posted by deus_d0pe View Post
                A νόμιζα πως το τέλειωσες και δεν σου άρεσε ο τρόπος που τέλειωσε. Εντάξει το να μην σου αρέσει το παιχνίδι οκ. Για μένα δύσκολα να μην το βγάλω καλύτερο της χρονιάς.
                Από τα φετινά, προς το παρόν έτσι, μόνο το Ηeavy Rain (λέω αυτά που έπαιξα) το κοντράρει για GOTY.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • φυσικα και λεμε αυτα που παιξαμε αυτο ελειπε να λεμε ατα που δεν παιξαμε
                  ναι και για μενα so far ειμαι αναμεσα σε ME2 ,RDR και SMG2 για GOTY το heavy rain θα το εβαζα στις θεσεις 4-6

                  Comment


                  • Εγώ πως είπα;Καλά άστο εγώ δεν παίζομαι,είμαι θεός κλπ,τα ξέρω....
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Εντάξει οτι και να λέμε εχει πέσει πολυ δουλειά στο παιχνίδι και σίγουρα τα αξίζει τα λεφτά του. Πολυ καλύτερο απο το GTAIV αν και ο χαρακτήρας του niko belic μου είναι ποιό συμπαθης απο του john και γενικότερα δλδ οι χαρακτήρες το GTAIV ηταν κλάσεις ανώτεροι απο το RDR (Roman, Bruce, Jacob ηταν πολυ μπροστά).
                      Μου πήρε περίπου 40 ώρες για το 100% και τώρα ψάχνω ρεμάλια είτε για co-op είτε για να σπειρουμε τον πανικό στο multiplayer. Bartale και altair ψηθείτε να γίνουμε η ποιο άγρια, η ποιο κακιά, η ποιο αιμοδιψη συμμορία στην ιστορία της αγριας δύσης! και αν βρούμε και τέταρτο άτομα γινόμαστε χαλαρά οι..... wait for it........... Νταλτονς του RDR! O αβερελ θα είμαι εγω ξηγημένα πράματα.
                      I attack sharks
                      when i smell them bleed
                      I dont go swimming
                      water just wants to be around me.

                      Comment


                      • ΟΚ.Από Σάββατο λογικά θα μπορώ.Μιλάμε Πάρταλε.Γιώργαρε πάρε gold επιτέλους.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Το ξεκίνησα εδώ και μια εβδομάδα κι εγώ, με καθυστέρηση πέντε μηνών περίπου Τέλος πάντων τα έχετε πει όλα και αισθάνομαι πως έχασα όλη τη διασκέδαση, αλλά το παιχνίδι είναι πραγματικά το κάτι άλλο, άνετα μέχρι στιγμής από τα πιο προσεγμένα αυτής της γενιάς. Επίσης είναι το πρώτο sandbox game που μου έκανε κέφι να ασχοληθώ μετά το αξεπέραστο- κατ'εμέ- Vice City. Το θέμα είναι πως μου αρέσει τόσο πολύ να βολτάρω στα έρημα τοπία και να κάνω τον bounty hunter και τον κυνηγό που δεν προχωρώ πολύ το story. Η μουσική είναι super, μου έφερε στο νου κάτι από το Dead Man OST του Neil Young- σκόρπιες αλλά ουσιώδεις μελωδίες κοινώς.

                          Thumbs up στη Rockstar! Φέρνει πάρα πολύ σε spaghetti και ακόμη πιο πολύ σε Unforgiven η όλη φάση. Κλείνω κάτι 5ωρα και νομίζω πως παίζω μία ώρα. Αν βγει και σε PC btw θα χαρείτε άπαντες οι fan των western. H PS3 version τεχνικά μου φαίνεται πολύ καλή ΑΛΛΑ δεν έχω δει την 360 και φυσικά όοοταν βγει η PC θα είναι πιο μπροστά και από τις δύο.( να ποζεριάζουν οι Evans και Big Boss δλδ )
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • Undead Nightmare


                            Ίσως το καλύτερο dlc που έγινε ποτέ,και μάλλον το μοναδικό που έχει νόημα να βγει ως dlc και να μην υπάρχει μέσα στο αρχικό πακέτο.Θα αγοραστεί 100%.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Εμένα γιατί το συγκεκριμένο dlc μου φαίνεται εντελώς ανούσιο και αχρείαστο ; Έχοντας λιώσει το red dead redemption 100% θα ήθελα ένα dlc το οποίο θα διαδραματίζετε όταν ο Marston ήταν με την συμμορία του και τι έγινε και έφυγε και μετά η για την απαγωγή της γυναίκας και του παιδιού του ...
                              Το να πετάς ορδές από zombies και να καλείσαι να τα σκοτώσεις με 100 διαφορετικούς τρόπους δεν μου λέει κάτι προσωπικά...Εκτός βέβαια αν κάνω λάθος και κατάλαβα λάθος από το σχετικό video.

                              Comment


                              • Σαν spin off είναι, οπότε ας το δούμε λίγο πιο χαλαρά. Αν και ομολογώ πως ούτε εμένα αρχικά μου άρεσε σαν ιδέα.
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X