Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Raphael View Post
    Έχει σιχαθεί η ψυχή μου τους ιάπωνες.
    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το λες αυτό. Τέλος πάντων ας συνεχίσω.

    Japanese man marries video game girlfriend:



    Και το άρθρο σε ελληνική εφημερίδα:



    Το νέο το είδα πρώτη φορά και το μετέφερα απ' το greekdojo.gr.
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • O Ταραντίνο τι ζόρι τραβάει; Θέλει να πάμε να τον βρούμε και να φάει πιο πολύ ξύλο και από την νύφη του; Στα διάλα! Κάτσε καλά ρε σάπιε, που φοβήθηκες μην σου φάνε τα λεφτά η Activision και η EA. Αλλά όταν έχουμε γεμίσει καθυστερημένους που σπρώχνουν το gaming προς τον κινηματογράφο τι περιμένεις...
      Insert Coin

      Comment


      • Ωχ τώρα το είδα αυτό! Μ' αρέσει που το άρθρο λέει "μία σκέψη". Από όλες τις σκέψεις που υπάρχουν έβαλε την πιο ελεεινή, έτσι για να προκαλέσει "σάλο" (πράγμα που ξέρουν και θέλουν να κάνουν καλά τα media).
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Χτες παιζαμε σε ενα φιλο μου Ονομα-Ζωο-Πραγμα (no comments please) και μια κοπελα εγραψε για χωρα απο Ζ "Ζιγκαμπουρη".
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Αρε φοιτηταρα μου εσυ, ξερεις να περνας καλα βλεπω μπαγασα


            Παντως τα πιο κουλα, οι κοπελες τα λενε, δε ξερω γιατι.Αρε γυναικα θελεις και να γινεις αρχηγος κομματος και μετα πρωθυπουργος.
            Ground_Zero:

            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

            Comment


            • Τώρα που είπες φοιτηταρά πάρτε ένα Video που είδα σε ένα μπλογκ (freddos.yooblog.gr αμα ενδιαφέρετε κανένας), δεν είναι ακριβώς αστείο, αλλά είναι απίστευτα ανεβαστικό! Κάθε φορά που το βλέπω μου ανεβάζει την διάθεση!

              LipDub réalisé durant la semaine d'initiations avec 172 étudiants en communication de l'Université du Québec à Montréal (UQAM). Tourné le 10 septembre 2009 e...



              Κάπως έτσι έπρεπε να ναι όλα τα πανεπιστήμια.

              Comment


              • :O

                Comment


                • Πραγματικα πολυ ανεβαστικο βιντεο :yupi:
                  Να που τελικα οι Καναδοι ειναι πολυ μπροστα.Και ας λενε το αντιθετο οι Αμερικανοι :xp:

                  Comment


                  • Όλα τα Πανεπιστήμια ρε ποιο μπροστά από τα δικά μας , μέχρι και καμαρίνι και ραδιοφωνικό σταθμό έχουν...Το είδα και ένιωσα τουλάχιστον ηλήθιος που ζω σε αυτή τη χώρα.

                    Comment


                    • Υπάρχουν αρκετοί λόγοι για να πεις πως θα ήθελες να μένεις σε άλλη χώρα (και φυσικά και το αντίθετο) αλλά πίστεψε με δε συγκαταλέγεται μεταξύ τους η έλλειψη πολυτελειών στα ιδρύματα ανώτατης εκπαίδευσης.

                      Comment


                      • Ραδιοφωνικό σταθμό έχει και το δικό μου ΤΕΙ στο Ηράκλειο...
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Καμαρίνι όμως;
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Όχι,αλλά και τι να το κάνεις;
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Για όσους έχουν δει τα Back to the Future:

                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Επειδή οι γιαπωνέζοι ξέρουν καλύτερα...


                                Comment

                                Working...
                                X