Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ανακαλύφθηκαν να πασσάρουν πλαστά εισιτήρια. Προς έκπληξη μου, ένας από τους Ράμπο ήταν χανούμι και βρήκε πλαστό το εισιτήριο και διέταξε έρευνα για τα πλαστά εισιτήρια. Μ' αυτόν τον τρόπο πλήρωναν λιγότερο φόρο στην εφορία.

    Ανάλογη έρευνα έγινε παλαιότερα στον Ολυμπιακό και στον Παναθηναικό. Τώρα ερευνούν και άλλες ομάδες, μαζί και την ομάδα μου, τον Άρη.
    sigpic

    Comment




    • Ότι καλύτερο διάβασα για τον αθλητισμό! θα το κάνω όταν βρεθεί κάποια που θα αγαπώ στο ίδιο άθλημα που κάνω.

      Πάντως, αν ήμουν εκεί, θα φώναζα να τον χειροκροτήσουμε για την προσπάθεια του. Υγεία πάνω απ' όλα!
      sigpic

      Comment


      • ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ARSENAL ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ!
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • Aris - Manchester City 0-0.

          Eat my iron balls!

          You can't destroy our wall!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by TheCursed View Post
            ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ARSENAL ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ!
            Αν και οπαδος της Liverpool
            θα υποστηριζω και εγω την πιο συμπαθη εκ των μεγαλων αντιπαλων στην premier league παρα την εκνευριστικα αψεγαδιαστη ισπανικη.

            Παμε μωρη Αρσεναλ, βαλε ενα στοπ στον καταλονικο οδοστρωτηρα

            Τεσπα ,μακαρι να δουμε μπαλα αξια της νοοτροπιας και της αξιας των δυο ομαδων

            Comment


            • ΑΝΔΡΙΚΟ ΜΟΡΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ!
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Το παιχνίδι δεν το πήρε τόσο η Άρσεναλ όσο ο Βενγκέρ.

                Επίσης κάτι τέτοια κοουτσαρίσματα κάνει ο Γκουαρντιόλα και επιδέχεται αμφισβήτησης...Για μένα είναι πολύ σημαντικός προπονητής, ειδικά στον ψυχολογικό και οργανωτικό τομέα, αλλά από θέμα τακτικής δε μπορείς να πεις ότι "θα το πάρει το ματς".

                Πολύ ωραίο παιχνίδι που το κέρδισε αυτός που το ήθελε περισσότερο. Η Άρσεναλ μπήκε πολύ δυνατά, μετά για το επόμενο 20λεπτο η Μπάρτσα έπιασε τα γνωστά της στάνταρ, και για το υπόλοιπο ματς οι ομάδες ήταν ισοδύναμες. Η Μπάρτσα δεν είχε τη γνωστή της αποτελεσματικότητα και σπιρτάδα, ενώ η Άρσεναλ προσπαθούσε να βρει τρόπο να πάρει το πάνω χέρι στο ματς χωρίς να το καταφέρνει. Ήταν πολύ καλό παιχνίδι πάντως και από τις δύο ομάδες. Δικαιότερο αποτέλεσμα θεωρώ την ισοπαλία, μα η ήττα αυτή μάλλον θα κάνει καλό στη Μπάρτσα ώστε να μην πάρουν τα μυαλά τους αέρα και να θυμηθούν πως Τσάμπιονς Λιγκ είναι αυτό, όχι προπόνηση.

                Hats off to Venger λοιπόν!
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Πεος παλι, πεος παλι ΟΕ ΟΕ.
                  Αντε και για το θαυμα στην Ισπανια, παμε γερα.

                  Comment


                  • To πάλι από που προκύπτει; Καλά όχι ότι με χάλασε που έχασε η p**a
                    Αναμένουμε με ανυπομονεσία τον επαναληπτικό και τον αποκλεισμό τους. Είχαμε και μεγάλες δηλώσεις σήμερα από μέλος του φορουμ, να δουμε αν θα τηρηθούν

                    Comment


                    • Μπα ότι και να γίνει δε νομίζω ότι θα τηρήσει τις δηλώσεις του.Φοβερό παιχνίδι πάντως.Αν ήταν όλα έτσι θα άρχιζα να βλέπω κι εγώ μπάλα.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Originally posted by Titus View Post
                        Το παιχνίδι δεν το πήρε τόσο η Άρσεναλ όσο ο Βενγκέρ.

                        Επίσης κάτι τέτοια κοουτσαρίσματα κάνει ο Γκουαρντιόλα και επιδέχεται αμφισβήτησης...Για μένα είναι πολύ σημαντικός προπονητής, ειδικά στον ψυχολογικό και οργανωτικό τομέα, αλλά από θέμα τακτικής δε μπορείς να πεις ότι "θα το πάρει το ματς".
                        +1

                        Τακτική αυτοκτονία της Barcelona το σημερινό αποτέλεσμα. O Guardiola φοβήθηκε τον αγώνα και το πλήρωσε.

                        Επίσης, πανηγύρισα άγρια το γκολ του Arshavin και κέρασα τα παιδιά με τα οποία παρακολουθήσαμε το παιχνίδι μετά το τέλος του.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • Έτσι ρε Barca haters united!
                          Άντε να φάει πούλο και μέσα στο Καμπ νού να γουστάρουμε να ουμ!

                          Comment


                          • Για πείτε λίγο τη βαθμολογία και με ποίον παίζουν μετά ... Εγώ είμαι Manchester United εκτός από Άρης.
                            sigpic

                            Comment


                            • Guys, είμαι γαύρος, αλλά το ακυρωθέν γκολ του Κατσουράνη απλά δεν υπήρχε.
                              Τέσπα, νωρίς τέλειωσε το πρωτάθλημα φέτος αυτό ειναι που με χαλάει. Γενικά το παιχνίδι για μένα ήταν για ισοπαλία, αλλά και να έχανε ο ολυμπιακός να γύριζε το πρωτάθλημα το θεωρώ αδύνατον.

                              Comment


                              • Ισοπαλία ή ήττα του Ολυμπιακού.Αυτό έπρεπε να είναι το αποτέλεσμα.Από τη στιγμή που ο Ολυμπιακός έβαλε το γκολ,έπεσε κατακόρυφα η απόδοσή του.Κρέατα εντελώς να πούμε.Γκολάρα του Κατσουράνη,παρόλο που χάρηκα που ακυρώθηκε όντας γαύρος.Τεσπά.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X