Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deus Dope ξεκάρφωτο αλλά βλέποντας ότι έχει ασχοληθεί υπάρχει περίπτωση να μου αρέσει το New Vegas αν το 3 δεν με κράτησε;

    Comment


    • Εμμ τι να σου πω βρε Enpsty, παίζει. Αν ρίξεις μια ματιά στο θέμα του New Vegas θα δεις ποιες είναι οι διαφορές με το 3. Αν νιώθεις ότι σε καλύπτουν τότε ναι, θα σου αρέσει. Διαφορετικά μιλάμε ουσιαστικά για το ίδιο παιχνίδι δομικά με το New Vegas να περιλαμβάνει διάφορες προσθήκες - πινελιές εδώ κι εκεί που τονώνουν μεταξύ άλλων το Role Playing της υπόθεσης το οποίο εν τέλη κάνει τη διαφορά.
      sigpic

      Comment


      • Βασικά στάθηκα σε αυτό που είχες γράψει

        Tι να σου πω, εμένα δεν μου άρεσε το F3, μετά από κάμποσες ώρες το βαρέθηκα και το παράτησα.
        γιατί ακριβώς το ίδιο συνέβη και σε μένα.
        Θέλω να το παίξω αλλά φοβάμαι μην το αφήσω πάλι μετά από κανά 20ωρο.

        Comment


        • Enpsty, το πρόβλημα σου είναι ότι δεν έχεις την υπομονή στις αρετές σου, έξου και η βαρεμάρα σου.
          Ο αληθινός RPG fan πάντα έχει υπομονή μέχρις να φτάσει ως το τέλος. Έκανα υπομονή για να τερματίσω και τα 3 Xenosaga. ;)
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tanno View Post
            Enpsty, το πρόβλημα σου είναι ότι δεν έχεις την υπομονή στις αρετές σου, έξου και η βαρεμάρα σου.
            Ο αληθινός RPG fan πάντα έχει υπομονή μέχρις να φτάσει ως το τέλος. Έκανα υπομονή για να τερματίσω και τα 3 Xenosaga. ;)
            Στα jrpgs έχω όση υπομονή θέλεις.
            Στα wrpgs είναι αλήθεια κάποιες φορές εξαντλείται.

            Comment


            • Originally posted by deus_d0pe View Post
              Εμμ τι να σου πω βρε Enpsty, παίζει. Αν ρίξεις μια ματιά στο θέμα του New Vegas θα δεις ποιες είναι οι διαφορές με το 3. Αν νιώθεις ότι σε καλύπτουν τότε ναι, θα σου αρέσει. Διαφορετικά μιλάμε ουσιαστικά για το ίδιο παιχνίδι δομικά με το New Vegas να περιλαμβάνει διάφορες προσθήκες - πινελιές εδώ κι εκεί που τονώνουν μεταξύ άλλων το Role Playing της υπόθεσης το οποίο εν τέλη κάνει τη διαφορά.
              Το New Vegas το τερμάτισα μετά από 170 και κάτι ώρες ενώ ασχολήθηκα και με mods εκεί που στο F3 βαριόμουν ελεεινά. Κάτι η ατμόσφαιρα της Mojave Wasteland, κάτι η καλύτερη δομή στα quests, η προσοχή που δώθηκε στα factions και στις επιπτώσεις ανάλογα με τις πράξεις σου σε αυτά, οι companions και γενικότερα η αίσθηση της περιπέτειας στο παιχνίδι, στοιχεία που τα βρήκα ανώτερα σε σχέση με το F3, με κόλλησαν και μου έδιναν συνεχώς κίνητρο να φτάσω ως τέλος εξερευνώντας τα πάντα.
              sigpic

              Comment


              • Έβαλα το Killzone χθες για να δω πως είναι και τελικά σταμάστησα μετά από 1 ώρα.
                Ωραία γραφικά, τρομερή ατμόσφαιρα και συνεχίζω ακάθεκτος.
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • Originally posted by NickTG View Post
                  Έβαλα το Killzone χθες για να δω πως είναι και τελικά σταμάστησα μετά από 1 ώρα.
                  Ωραία γραφικά, τρομερή ατμόσφαιρα και συνεχίζω ακάθεκτος.
                  Για το 2 μιλας ετσι?

                  Ελπιζω μεσα στην εβδομαδα να παρω το 3.

                  BigBoss ετοιμασου

                  Comment


                  • Ναι για το 2.
                    I'm back bitches... Version 2.0

                    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                    Comment


                    • Άρχισα το God of War III. Πόσο επικές μάχες έχω να αντιμετωπίσω.
                      sigpic

                      Comment


                      • 2 .

                        Comment


                        • Επειδη 85αρισα στο Wow και εβαλα και heroics πανω, ειπα να κανω ενα διαλλειμα και παιζω πλεον αρκετα ΝΒΑ2Κ11 και NFS Hot Pursuit.

                          Για το πρωτο οκ, τι να πεις, best basketball sim evah.

                          To δευτερο εχει πλακα, Arcade του κερατα αλλα θυμιζει τις παλιες καλες εποχες NFS και παρα πολυ καλο soundtrack και ταχυτυτες αοριστου διαστηματος, Burnout με κανονικα αμαξια. Θα ηθελα ενα full damage model ομως και δεν παιζει, ομως δεν παραπονιεμαι.

                          Επισης εξαιρετικο online mode.
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • Ξεκίνησα Marvel VS Capcom 3 και Magna Carta 2. Εντάξει το mvc3 απλά τα σπάει το είχα δεί πριν κάτι μέρες που το έπαιζε ο maxim και ζήλευα αλλά τώρα το έχω. Το magna carta 2 δέν το περίμενα τόσο ωραίο, μέχρι στιγμής είμαι αρκετά ενθουσιασμένος.

                            Comment


                            • God Of War 2

                              Comment


                              • knights contract,
                                killzone 3,
                                bulletstorn,
                                Trinity: Souls of Zill O'll

                                φυσικα 11 μαρτιου να μαστε καλα παραταω τα παντα για να λιωσω dragon age 2 ,ελπιζω να εχει ολοκληρωθει τιποτα μεχρι τοτε

                                Comment

                                Working...
                                X