Announcement

Collapse
No announcement yet.

[σειρά] The Walking Dead

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλύτερη από τη δεύτερη;Τέλεια,μου άρεσε πολύ η δεύτερη.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Καλύτερη από τη δεύτερη;Τέλεια,μου άρεσε πολύ η δεύτερη.
      Το πρώτο μισό είναι ίσως το καλύτερο Walking Dead μέχρι στιγμής.Το δεύτερο μισό είναι ίσως το χειρότερο!

      Comment


      • [YOUTUBEHD]rr1mZArFvrM[/YOUTUBEHD]

        Comment


        • Ωραίο το βιντεάκι.

          Μόλις είδα το τρίτο επεισόδιο του νέου season. Καλά πάει, έχει action, και μου αρέσει το νέο πρόβλημα που καταπιάστηκε η σειρά. Δεν περίμενα στο τέλος ο φονιάς να είναι αυτός.

          Comment


          • Εμείς εδώ είχαμε καταλήξει σε δύο:
             
            Αυτή και ο hersel
            .Οπότε δεν μας εξέπληξε.
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Εγώ νόμιζα:

               
              Ότι ήταν ο Bob, ο άλλος μαύρος.


              Παλικάρι πάντως φαίνεται ο Tyreese.

              Comment


              • ΠΟΥΤ@Ν@ ΟΛΑ !!!

                 
                sigpic

                Comment


                • Τον βαρέθηκα αυτόν. Ελπίζω να μην αρχίσουν τις ίδιες μαλακίες πάλι.

                  Comment


                  • Τι λες τώρα!Θα τα κάνει άνω κάτω!Πάει πολύ καλά η season.Για να δούμε!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    •  
                      Μου άρεσε πολύ ο governor σε αυτό το επεισόδιο έτσι όπως τον έκαναν. Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως θα τον γυρίσουν πάλι σε μαλακα και να του βάλουν την ιδέα να θέλει να ρισκάρει την "νέα του οικογένεια" για να πάρει εκδίκηση. Λογικά θα αφιερώσουν τουλάχιστον 2-3 επεισόδια ακόμα πάνω του.

                      Comment


                      • Mid-season finale, με ένα epic επεισόδιο! Καλά μιλάμε τρομερό, το καταευχαριστήθηκα! Κάποια πράγματα ήταν πολύ προφανή αλλα όλα κύλησαν όπως πρέπει... Με κάποιες εξαιρέσεις.

                         
                        Ο Hershel ήταν κοπέλι, respect:phil:. Καλά μιλάμε ο Daryl δεν παίζεται! Εκεί που βγήκε ο άλλος από το πλέον διαλυμένο tank και γύρισε και είδε τον Daryl ήταν σαν "Τώρα να σου δείξω εγώ ποιος είναι tough, boy! FSHOOP!". Τώρα λογικά οι δυο αδερφές θα μπούν στην ομάδα τους.

                        Comment


                        • ετσι επρεπε να τελειωσει η περσινη σεζον και οχι με το νεροβραστο επισοδιο που μας πασσαρανε.
                          sigpic

                          Comment


                          • Πωπω αυτά είναι!Καιρός ήταν να μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους!Πάμε γερά το Φλεβάρη τώρα!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Μόλις είδα το νέο επεισόδιο. Σε αυτό το επεισόδιο συμπάθησα την Carol, δυνατή ερμηνεία. Ο Tyreese είναι μεγάλος, τεράστιος, respect. Ήταν επεισοδιάρα, με συγκίνησε.

                              Comment


                              • το καλυτερο επεισοδιο αυτου του κυκλου μεχρι στιγμης , θα μπορουσε ευκολα να γινει καρικατουρα αλλα δεν ξεπερασε τα ορια εδωσε μια απλη και λυτη ερμηνεια η Melissa McBride στον ρολο της Carol, και ο Tyreese ηταν καλος

                                δυο επεισοδια μεινανε για αυτη την season ποιο πολυ με ενδιαφερει να δω την τυχη της beth (η οποια εχει περισσοτερο sceen time σε αυτη την season απο τον πρωταγωνιστη Rick) και τι θα κανει ο Daryl

                                Comment

                                Working...
                                X