Announcement

Collapse
No announcement yet.

Halo 3 Matchmaking

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Για Αθήνα vs Θεσσαλονίκη δεν ψήνομαι ούτε εγώ.Τώρα αν θέλετε να παίξουμε κανα social slayer/ranked κτλ το συζητάμε.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • #47
      Aύριο κατά τις 11 είναι ok ?

      Comment


      • #48
        Θα μπω 100% σήμερα,κατά τις 11-11.30


        Comment


        • #49
          Tελικά μάγκες Παρασκευή θα μπορέσω κι εγώ.Κάποιος να δώσει 24ωρη gold μόνο και είμαι κομπλέ.
          Carpe diem

          Comment


          • #50
            Ατακες που θα μεινουν αλυσμονητες:

            - ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ; ΤΣΟ ΚΑΙ ΛΟ!

            - 99, ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!!!

            - ΡΕ ΣΕΙΣ! Ο ΟΔΗΓΟΣ ΣΤΟ WARHOG ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ ΚΑΙ Ο ΠΟΛΥΒΟΛΗΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ!!!!!!!

            - Ε ναι ρε μλκ, εχω να γ****σω απο τα γενεθλεια μου!

            - Που'ναι ο nootoo? NOOTOO ΘΑ ΠΗΘΑΝΕΙΣ!!!!!!!

            - Ποιος με σκοτωσε, Ryu εσυ; ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ NOOTOO!!!!!!!

            - Δεν κανω ποτε βετο... Οτι σκατα μου πετανε στον ανεμιστηρα τα τρωω!


            Έπεται συνεχεια!
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • #51
              Δε ξερω τι σκατα γινεται και δεν εχει ερθει το game καμια μαλακια φοβαμαι οτι εχει γινει και χανω τρελα σκηνικα.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #52
                Originally posted by Ramparter View Post
                Δε ξερω τι σκατα γινεται και δεν εχει ερθει το game καμια μαλακια φοβαμαι οτι εχει γινει και χανω τρελα σκηνικα.
                Δε μπορεις να φανταστεις...

                Λιεπον. Παμε ενα review της ολης καταστασης.

                Απο τις 11:30 και μετα ειχαμε τεραστια ομαδα:

                DjSolid
                Nooto
                Crpl_Shepherd
                Ryu_Gr
                Bart
                Deus
                Laharl

                και σπεσιαλ Γκεστ Σταρ: Imrahil

                Ξεκινησαμε σαφως με team slayer, οπου και πελατωσαμε δυο καλες ομαδες με +20 γιατι ΜΠΟΡΟΥΜΕ. Αργοτερα τα πραγματα γιναν πιο πικαντικα, με Capture The Flag και Territories. Ενα παιχνιδι στην Valhala με Bombing ηταν η αποθεωση της απολυτης ασυνενοησιας, ειδικα την στιγμη που, ενω παλευαμε να γυρισουμε το ματς απο το 2-1 στο 2-3, καποιος ελεγε οτι η βομβα ειναι στην βαση και δεν την εχουμε ενεργοποιησει. Μετα απο λιγα δευτερολεπτα καταλαβαμε οτι η βομβα ηταν ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ οπου και βρισκομασταν ΟΛΟΙ! Ετσι μετα το σχετικο τσιγαρο απο την αντιπαλη ομαδα ενεργοποιηθηκε και το Blue Team Wins.

                Αργοτερα τα πραγματα γιναν ακομη πιο επικινδυνα, με μερικους απο εμας να παρουσιαζουν τασεις προδοσιας, καταληγοντας με συνοπτικες δημοκρατικες διαδικασιες (aka HALO STUPID MATCHMAKING) στην αντιπαλη ομαδα, οπου και εγινε ο πανικος του χωματος και του πουστη που θυμαται.

                Τελος, επειδη μπορουμε, παιξαμε ολοι εναντιων ολων σε ενα επικο οικογενειακο διπλο στο οποιο ο καθενας εκανε οτι του ερθει στην κουτρα. Συγκεκριμενα η νεμεσης του Imrahil ηταν ο Nooto, ο οποιος και τα ακουγε καθε φορα που πεθαινε ειτε αυτος ειτε καποιος αλλος, ασχετως εαν ηταν οντως υπευθυνος ο ιδιος. Ατακες τυπου "Κατσε λιγο ακινητος γαμω, βαρα εκει που βαραω κι εγω" και "επιτελους ρε nooto, θα καθησεις σε ενα σημειο" μενουν για παντα στο πανθεον του online gaming της κοινοτητας.

                Τελειωσαμε με ενα εξαιρετικο Team Slayer, οπου και βαρουσαμε κυριολεκτικα στον γαμο του Καραγκιοζη καθε φορα που βγαιναμε απο τον elevator της πιστας.


                Πραγματικα επικες στιγμες, αξιες της φημης και της ποιοτητας του Gamers Odyssey ανα την υφηλιο.
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • #53
                  Απίστευτα σκηνικά σήμερα!!!Για να δώσω και μία γεύση στον κόσμο αναφερθήκαμε ακόμα και σε χέστρες,teh solid theme

                  Ο στρατός μας έφτασε τα 8 άτομα και από ότι φαίνεται θα μεγαλώνει συνέχεια...


                  Comment


                  • #54
                    noot noot!

                    Comment


                    • #55
                      Κορυφή! Πρέπει να βγει και σε game!!
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • #56
                        2 λέξεις για το σημερινό παιχνίδι :
                        PURE AWESOMENESS

                        Comment


                        • #57
                          Ε δεν το πιστευω οτι είχε μπει ο Νoobo τώρα που έλειπα εγω!! Ε βέβαια το τσογλάνι όποτε με βλέπει online βάζει την κονσόλα του να προσποιηθεί RROD!
                          Ρε μη φοβάσαι θα παίζουμε στην ίδια όμαδα στο υποσχομαι!
                          I attack sharks
                          when i smell them bleed
                          I dont go swimming
                          water just wants to be around me.

                          Comment


                          • #58
                            Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολυ καλο το post του Dj. Η λεξη επικοτητα για το χθεσινο ειναι πραγματικα λιγη. Απιστευτο γελιο και τρελος επιλογος με τα ματσακια στο lonewolf. ΑΜΕΝ . Καταγγελια για την συμμαχια των πρασινων :resp:.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Imrahil View Post
                              Διακρινω επηροες απο Metroid....
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • #60
                                Ρεμάλιαααααα
                                Ψηθείτε για αύριο 11 το βραδάκι , έτσι για να μην ξεχνιόμαστε ;)

                                Comment

                                Working...
                                X