Announcement

Collapse
No announcement yet.

The official Ludwika Paleta / Maria Juakina / Yulia Tymoshenko thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46




    Seriously...

    Comment


    • #47
      Γαμάτη είναι!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #48
        Πολιτικά πρέπει να σας θυμίσω ότι η κυρία είναι αδίστακτη και έχει δεχτεί πολύ σκληρή κριτική για την πολιτική της. Όχι πως σας ενδιαφέρει βέβαια.

        Αυτή η κοτσίδα γύρω από το κεφάλι της είναι τελείως μεσαιωνική, κλέβει την παράσταση όπου και να βρεθεί, country chic θα τη χαρακτήριζα.
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #49
          Πρέπει όμως να κάνουμε σωστά τις δουλείες.

          1ον διορθώστε την ονομασία του thread σε: The official Ludwika Paleta (Maria Juakina) / Yulia Tymoshenko thread

          Και 2ον κάντε το πάλι sticky bomb.
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Titus View Post
            Πολιτικά πρέπει να σας θυμίσω ότι η κυρία είναι αδίστακτη και έχει δεχτεί πολύ σκληρή κριτική για την πολιτική της. Όχι πως σας ενδιαφέρει βέβαια.
            .
            Έχω διαβάσει πλήρες βιογραφικό της.

            Comment


            • #51
              Που κολλάει αυτό το πράγμα στο τόπικ της ερωτικής φαντασίωσης της παιδικής μας ηλικίας;
              Εγώ προσωπικά αρνούμαι να κάνω sticky το topic μέχρι να καθαρίσει

              Comment


              • #52


                Comment


                • #53
                  Θες να πεις πως η πάστα φλόρα έχει εμπνευστεί από το χτένισμα της Τιμοσένκο;
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #54
                    Θέλω να πω πως αν κάποιος αντιφρονούντας της πετάξει μια πάστα φλώρα στη μούρη θα επικρατήσει στιγμιαία σύγχυση.

                    - Yulia, θέλω να σου μιλήσω. Yulia, γιατί δε μου μιλάς, μίλα μου Yulia, μίλα μου!
                    - Wrong side, MORON
                    *δυνατά γέλια με fade out σε χειροκροτήματα*

                    Comment


                    • #55
                      Το μαλλί είναι που κάνει όλη τη διαφορά όμως, της δίνει αυτό το κάτι.
                      Θα ήθελα να τη δω και με μαλλί a la princess Leia.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #56
                        Ελεος με αυτη (Leia), πιο overrated και απο τη J Roberts.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #57
                          Προσωπικά βρίσκω τη J. Roberts, όχι τρομερά όμορφη αν θες, αλλά απίστευτα γοητευτική γυναίκα.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Ramparter
                            πιο overrated και απο τη J Roberts.
                            Υπάρχει άνθρωπος που να βρίσκει την Roberts ελκυστική εμφανισιακά; I am losing my faith in the human race - not that I had any.

                            EDIT:
                            Originally posted by Loggo View Post
                            Προσωπικά βρίσκω τη J. Roberts, όχι τρομερά όμορφη αν θες, αλλά απίστευτα γοητευτική γυναίκα.
                            OMG.
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • #59
                              Ρε παιδιά αφού η αισθητική είναι καθαρά υποκειμενική τι ψάχνετε να βρείτε. Και ναι πραγματικά βρίσκω τη J. Roberts φοβερά γοητευτική γυναίκα.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • #60
                                Cursed you can't lose something that you didn't have in the first place.

                                Γουστάρω και 'γω Julia !
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X