Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δοκιμάσατε να αλλάξετε κανάλι στο ρουτερ;
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Εγω ναι. Επισγς δοκιμασα 3 διαφορετικα ρουτερ, βεβαια ειναι παλια και τα 3. Δεν εχω θεμα να επενδυσω σε ενα καινουτγιο καλο ρουτερ αλλα θελω να μαι σιγουρος οτι θα μου κανει τη δουλειά. Για την ωρα τεινω στη λυση του crpl με lan usb adapter και δυστυχως καλωδιο παλι. Τα power plugs ξερετε αν προσθετουν σημαντικο delay?

      Evans αυτο που λεει ο crpl για τα joycons ειναι παρεμφερες με τη δικη μου εμπειρία. Επαιξα μια χαρα το ρνα cup αλλα μετα δε μπορουσα να συνεχισω. Και κατα τη διάρκεια του game οπου επαιρνα ανασα στις ευθειες μετακινουσα το μοχλο μεσα στη παλαμη μου για ξεπιασιμο.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Η αλήθεια είναι ότι παίζουμε minimum 16 αγώνες (συνήθως 32), όποτε ίσως να είναι θάνατος. Αχ προβλήματα...

        Πάντως το βρίσκω εξωφρενικό το ότι δεν υπάρχουν φτηνές επιλογές που να είναι βολικές.

        Comment


        • Ναι γιατι οι μονες official για τωρα ειναι το τιμονακι - που το κοροιδευουμε αλλα παιζει να ναι πιο ανετο , στη τελικη δε χρειαζεται να το παρεις ντε και καλα για tilt controls - και το battery pack που κυκλοφορει τον Ιουνιο.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Περι wifi οπως ειπα χθες δοκιμασα αλλο router το οποιο μαλιστα ειχε κι ενα setting για δυνατο σημα στο wifi και πλεον πιανω 1 γραμμη, οριακα 2 καποιες στιγμες. Η ουσια ειναι οτι γενικα φαινεται να δουλευει καλα η συνδεση της κονσολας με το internet, το τελευταιο update του zelda κατεβηκε αμεσως, με το που ανοιξ τη κονσολα μου δειξε οτι εχω φιλους μεσα, στο mario kart συνδεθηκε γρηγορα στη πρωτη οθονη του online και μολις πατησα friends μου εδειξε ποιοι ηταν μεσα.

            ΑΛΛΑ εξακολουθω να μη μπορω να παιξω, με το που παω πχ να κανω join σχεδον μεσα σε 1 δευτερολεπτο μου γραφει απλα "unable to join". Περιεργα πραγματα... :/
            Do a barrel roll!

            Comment


            • [MENTION=18]deus_d0pe[/MENTION] για RMA συμπληρωνεις την φορμα εδω

              CD Media (Societas Europaea) S.E. - Kifisias 32, 15125 Marousi, Athina, tel. +30 210 6854220, +30 210 2822580, fax. +30 2106854273, +30 2102820070, e-mail. info@cdmedia.gr


              φυγανε και τα top ace rips απο το amazon σημερα, αντε να δουμε ...

              Comment


              • Τελικά πρεπει να είναι ξεκάθαρα θέμα router. Στο πατρικό μου που έχω και εκεί ΟΤΕ με το παλιό router που έδιναν μπήκα και έπαιξα σήμερα χωρίς κανένα πρόβλημα. Πρέπει να κοιτάξω ρυθμίσεις στο άλλο ρούτερ η να βρω που έχω καταχωνιασει το παλιο.
                sigpic

                Comment


                • Οταν γυρισω θα δοκιμασω και αυτο, το ειχα δει κι αλλου
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • [MENTION=18]deus_d0pe[/MENTION] δοκιμασε το παραπανω με το dns, σε μενα επιασε, πρωτη φορα επαιξα δυο ματσακια με το wifi μου.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Tελευταία φορά που θυμάμαι δεν υποτίθεται η Νιντέντο πουλάει φάση "υπερτιμημένο προϊόν αλλά για αυτό τον λόγο δε χρειάζεται να το παίζεις ΙΤ"; Αpple από τα Lidl
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Μπα μετα ειχα παλι θεμα :/

                        Τι να σου πω νομιζω οτι στη περιπτωαη του switch τους ξέφυγαν αρκετα...
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Σε μένα δούλεψε άψογα αυτό εκεί που είχα θέμα. Έχω λιώσει online.
                          sigpic

                          Comment


                          • Αύριο θα το έχω, ψήνεστε μέσα στο σαββατοκύριακο να παίξουμε μουλτι όλοι μαζί; Άντε, το ξέρω ότι θέλετε.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • Όταν πάρω switch δηλαδή του χρόνου θα το πάρω αν το βρω σε χαμηλή τιμή!!
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Αυστηρώς για Online το συγκεκριμένο, βαρετό στο single player.
                                Insert Coin

                                Comment

                                Working...
                                X