Announcement

Collapse
No announcement yet.

Final Fantasy XIII

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Θέλεις ακόμα συμβουλή;

    ΥΓ: Θα πάω κι εγώ για μπάνια ρε :xp: . 24 γυρνάω πατρίδααααααα!!!!

    Comment


    • Αθηναίος είναι, ρε. Πως να πάει για μπάνιο με τέτοια απόσταση στην Αθήνα? xD
      Ναι ρε συ, ενώ στη Θεσσαλονίκη πετάγεσαι στο Θερμαϊκό να ρίξεις καμιά βουτιά και γίνεσαι καινούργιος.
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • bump for great justice

        Comment


        • διάβασα αυτά που έγραφα και δεν κατάλαβα τίποτα.:p
          Carpe diem

          Comment


          • Τελικά το platinum το έβγαλε κανείς σας;

            Comment


            • Εγώ αλλά στο παλιό μου προφίλ κι έχω ξενερώσει άπειρα γιατί θέλω να έχω όλες τις πλατίνες όλων των καλών FF :Ρ . Ίσως το ξαναπάρω στην PS4 έκδοση xD .

              Comment


              • Και εγω βασικα ημασταν μια ομαδα τοτε που το παλεψαμε μεχρι τελος, πιστευω το forum επαιξε ρολο σε αυτο!

                Comment


                • Το έχω κι εγώ, αλλά δεν έχω το save. Το ffxiii-2 πάντως καμία σχέση. Πολύ πιο εύκολο.

                  Comment


                  • και πολύ πιο μάπα :p . απαράδεκτο παιχνίδι το χιιι-2, πόσο κακό...

                    Comment


                    • Originally posted by Grimmtak View Post
                      Τελικά το platinum το έβγαλε κανείς σας;

                      Εμένα μου μένουν δύο τρόπαια μόνο, θέλω να το ξαναπαίξω για να το το πάρω τελικά. Εξάλλου θέλω να ρίχνω replays στα ff.

                      Αλήθεια έχει παίξεις κανείς το lighting returns; Πολύ καλό gameplay αλλά η ιστορία είναι ΑΣΤΕΙΑ.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • Εγώ είμαι ακόμα platinum free.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment

                        Working...
                        X