Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το topic των γενεθλίων!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • χρονια πολλα

    Comment


    • Πολύχρονος κι ευτυχισμένος Θανούλη.
      Carpe diem

      Comment


      • Ευχαριστώ!
        sigpic

        Comment


        • Xronia polla athanate tanno!
          Ante kai na se fwtisei o theoz epitelou!
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Χρόνια Πολλά Tanareeeeeeee

            Comment


            • Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά !
              sigpic

              Comment


              • Έλα ρε Tanno son χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Xronia polla Tannooooo!!!!!!!!Na ta 100000000000seis

                  Comment


                  • Χρόνια πολλά ρε Tanno φίλε!Να τα 1000άσεις!Α και να έρχεσαι την ώρα που συμφωνούμε καμμιά φορά!Όχι ώρες πριν!Τις προάλλες σε περιμέναμε ενώ εσύ είχες ήδη φύγει!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Originally posted by paixtis View Post
                      Χρόνια πολλά ρε Tanno φίλε!Να τα 1000άσεις!Α και να έρχεσαι την ώρα που συμφωνούμε καμμιά φορά!Όχι ώρες πριν!Τις προάλλες σε περιμέναμε ενώ εσύ είχες ήδη φύγει!
                      Εσύ το είπες κατά τις 13:30 στο φορούμ. Μετά άλλαξες και ώρα. Εγώ πάντως έβγαλα φωτογραφίες και μετά την έκανα έτσι κι αλλιώς. Τα @@ μου έγιναν παγόβουνα από το κρύο... :xp:
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tanno View Post
                        Τα @@ μου έγιναν παγόβουνα από το κρύο... :xp:
                        Wow there! :wha:

                        Χρόνια πολλά κι από εμένα.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • Eμείς πάντως Αλεξανδρούπολη λέγαμε "ψάχναμε να βρούμε το πουλί μας με μικροσκόπιο"- ξέρω παλιό αλλά στο στρατό όλα αστεία φαίνονται.

                          Πολύχρονος και με το sequel του Vesperia σε bargain εύχομαι!!!
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • Κάτσε να δούμε αν θα έρθει στα μέρη μας το Tales of Xillia.Δωράκι για τον Τάννο το βίντεο.


                            Το έβαλα εδώ γιατί ανακοινώθηκε την μέρα που έχει γεννέθλια ο Τάννο.Τυχαίο;Δε νομίζω.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Χρόνια πολλά κι από μένα Τάννο. Στην αρχή νόμιζα πως το Xillia ήταν λογοπαίγνιο για να τα χιλιάσει.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Originally posted by Ezio View Post
                                Κάτσε να δούμε αν θα έρθει στα μέρη μας το Tales of Xillia.Δωράκι για τον Τάννο το βίντεο.


                                Το έβαλα εδώ γιατί ανακοινώθηκε την μέρα που έχει γεννέθλια ο Τάννο.Τυχαίο;Δε νομίζω.
                                Originally posted by straier View Post
                                Χρόνια πολλά κι από μένα Τάννο. Στην αρχή νόμιζα πως το Xillia ήταν λογοπαίγνιο για να τα χιλιάσει.
                                lol... Αυτό θα είναι το καλύτερο δώρο γενεθλιών μου, όταν βγει!

                                Burai, αν δεν τα έμαθες, μου ήρθε ήδη το Tales of Vesperia. Αυτό θα έχει σειρά, όταν τελειώσω με speed run το Xenosaga 2 και μετά το ΙΙΙ.

                                Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας. :xp:
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X