Announcement

Collapse
No announcement yet.

God of War Collection

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • God of War Collection

    Είμαι κάτοχος των δυο παιχνιδιών για το pstwo, και ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματά για την συλλογή.
    1) Είναι ξαναφτιαγμένα τα δυο παιχνίδια, όπως το twin snakes και το resident evil 1 του Nintendo Gamecube, η απλά έχουνε καλύτερα μοντέλα και ανάλυση;
    2) Είναι αλήθειά πως μέσα η συλλογή έχει το god of war του psp επίσης;
    Δεδομένου του ότι έχω ήδη τα δυο πρώτα παιχνίδια, αξίζει η αγορά της συλλογής;

  • #2
    1)Δεν ειναι ξαναφτιαγμενα οπως τα games που λες, ειναι με 720p αναλυση με 60 frames, χωρις tearing και με trophies.

    2)Οχι δεν υπαρχει το god of war του PSP.

    Αν τα εχεις ηδη δεν ειναι αναγκαιο να τα παρεις, κρατα τα 40ε βαλε αλλα 20 και παρε το 3.Θα βγει και το PAL collection καποια στιγμη (τωρα μονο το αμερικανικο υπαρχει) οποτε αν θες τα αγοραζεις και αργοτερα.
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #3
      Όπως το λέει και ο Azrael, συνάδελφε Σπαρτιάτη ! Κράτα τα λεφτά, κράτα και την original έκδοση τους και περίμενε να έρθει και η PAL συλλεκτική έκδοση ! Κι εγώ μαζί με τον Azrael την περιμένουμε !
      sigpic

      Comment


      • #4
        Διάβασα στο φόρουμ πως θα κυκλοφορήσει κάποια συλλογή και με τα τρία, όπως έγινε και με το metroid prime.
        Μου αρέσουν πάρα πολύ τα δυο πρώτα παιχνίδια και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αγοράσω και τις ανανεωμένες εκδόσεις μαζί με το τρίτο παιχνίδι.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Iron_Soldier View Post
          Διάβασα στο φόρουμ πως θα κυκλοφορήσει κάποια συλλογή και με τα τρία, όπως έγινε και με το metroid prime.
          Μου αρέσουν πάρα πολύ τα δυο πρώτα παιχνίδια και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αγοράσω και τις ανανεωμένες εκδόσεις μαζί με το τρίτο παιχνίδι.
          Πράγματι, αλλά ρισκάρεις 100€ να πληρώσεις για το πακετάκι αυτό ?
          sigpic

          Comment

          Working...
          X