Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Witcher 2: Assassins of Kings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Witcher 2: Assassins of Kings

    Kυκλοφόρησαν οι πρώτες εικόνες για το αποκλειστικό rpg του pc The Witcher 2: Assassins of Kings




    και άλλες εδώ

    και το πρώτο trailer
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

  • #2
    Ωραίος. Εύκολα το πιο αναμενόμενο rpg.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Ο Geralt γιατί μου φαίνεται πιο αμερικανοποιημένος σε σχέση με το 1? Μπορεί να είναι κακή η φωτογραφία, αλλά κάτι με χαλάει.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • #4
        Tι εννοείς πιο αμερικανοποιημένος;
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • #5
          Φτου, ήθελα να ανοίξω εγώ το θέμα.

          Καταλαβαίνω τι θέλει να πεί ο Τίτος. Και εγώ όταν πρωτοείδα τον Geralt κάτι δεν μου πήγαινε καλά. Βλέποντας τις εικόνες απο το προηγούμενο game έχω την εντύπωση πως έχουν ωραιοποιήσει εξωτερικά τον Geralt στα Αμερικάνικα πρότυπα. Μου φαίνεται προφανές πως η κάποτε μικρή ομάδα της CD Project έχει μεγαλώσει κατά πολύ και μέσα στις αλλαγές που φέρνουν τα πολλά καινούργια άτομα είναι και η προσπάθεια του παιχνιδιού να γίνει περισσότερο mainstream.

          Διαβάζοντας ένα Preview του GameSpot, αυτό που μου κίνησε περισσότερο την περιέργεια είναι πως οι μάχες γίνονται περισσότερο hack 'n' Slash. Ελπίζω απλ να μην μειωθούν τα RPG στοιχεία του τίτλου για περισσότερη δράση.

          Comment


          • #6
            Ο Titus εννοει οτι αν βγαλεις το ασπρο μακρυ μαλι και τη στολη ο τυπας ειναι σα να βγηκε απο το Blade.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #7
              Εγώ δεν το βλέπω να είναι αμερικανοποιημένος. Και πάλι έχει την στολή και το άσπρο μαλλί του. Ίσως επειδή αναβάθμισαν περισσότερο τα γραφικά του και του άλλαξαν λίγο του σαγόνι του. Εξάλλου μιλάμε για Πολωνία. Ίσως οι Πολωνοί μοιάζουν με τους Αμερικάνους. Εγώ πάντως το περιμένω με ανυπομονησία !
              sigpic

              Comment


              • #8
                Oύτε εγώ και ακόμη δεν κατάλαβα το γιατί. Αν είχε μαλλί us marine corps θα έλεγα οκ Μια χαρά δείχνει.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #9
                  Κι όμως είναι πιο κοντά στο Αμερικάνικο Hollywood-ιανό πρότυπο πλέον με λιγότερο ασυνήθιστη εμφάνιση και σίγουρα πιο σκληρά χαρακτηριστικά, μάτια, γωνίες προσώπου κτλ

                  Λογική εξέλιξη ΙΜΟ.

                  Ο VG Geralt ->



                  και μη ξεχνάμε τον πραγματικό


                  " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                  Authenticity sir, authenticity. "

                  Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                  Comment


                  • #10
                    Ο Scatman το έπιασε τι θέλω να πω Στο πρώτο παιχνίδι έχει πιο λεπτά και ευγενικά χαρακτηρηστικά, "λυκίσια", όπως έπρεπε άλλωστε. Στο δεύτερο μοιάζει με μαχητής του RAW.




                    Ορίστε και οι εικόνες δίπλα δίπλα.





                    Συν μια δική μου από το τρέιλερ, όπου φαίνεται πολύ στοχαστικός.


                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • #11
                      Τώρα εξηγείται. Μόνο το σαγόνι του άλλαξαν. Το κάνανε πιο Αμερικάνικο. Σχεδόν μοιάζει με τον Tom Cruise με τέτοιο σαγόνι.

                      Κατά τα άλλα, είναι ακόμα ο ίδιος και με αναβαθμισμένα γραφικά από το προηγούμενο.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Αν τον δούμε με λυτά τα μαλλιά και συνοφρυωμένα φρύδια θα είναι ολόιδιος με το πρώτο. Έλεος, που κολλήσατε xD
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          μια χαρα μου φαινεται ο νεος ''american dream'' Gerald
                          πλακα πλακα νομιζω ο αριθμος των sprites στα μαλλια του gerald πλεον θα συναγωνιζεται ευκολα αυτων που εχουνε οι χαραχτηρες στο ff13
                          τωρα τελευταια αρχιζω και βλεπω οτιδηποτε mainstream αμερικανια με καλο ματι
                          δεν ειναι καλο σημαδι αυτο

                          το πλεον αναμενομενο rpg ελπιζω να το βγαλουνε μεσα στο 2010.

                          εντομεταξυ ασχετο αλλα ειχα βαλει το videaki του gametrailers στο thread με τα νεα για pc αλλα κανεις δεν εδωσε εκει σημασια προφανως

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Vaynard View Post
                            το πλεον αναμενομενο rpg ελπιζω να το βγαλουνε μεσα στο 2010.

                            εντομεταξυ ασχετο αλλα ειχα βαλει το videaki του gametrailers στο thread με τα νεα για pc αλλα κανεις δεν εδωσε εκει σημασια προφανως
                            1) Είπαν θα βγει στο 2011 και μετά...
                            2) Δεν το είδα ακόμα το video, εκτός αν εννοείς με το νέο gameplay...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              1) Παρτάλια Titus και Scatman και εγώ αυτό είπα/κατάλαβα.
                              2) To Βίντεο στα Νέα μάλλον μόνο εγώ το είδα μάλλον.
                              3) Πράγματι αρχές 2011 λένε. ()

                              Comment

                              Working...
                              X