Announcement

Collapse
No announcement yet.

HELP!!!! Final Fantasy XIII or Ratchet And Clank And Clank A Crack In Time???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HELP!!!! Final Fantasy XIII or Ratchet And Clank And Clank A Crack In Time???

    Παιδια εχω κατα νου δυο παιχνιδια το ενα ειναι το Final Fantasy XIII και το αλλο ειναι το Ratchet And Clank And Clank A Crack In Time και θελω να αγορασω ενα απο αφτα αλλα δεν ξερω ποιο???HELP PLZ!!!!!Για το Final Fantasy XIII εχω ακουσει πως ειναι βαρετο σε σχεση με τα αλλα επισης πως ειναι πολυ αμερικανικο και οτι οι διαφοροι δρακοι ειναι πολυ Transformers!!
    Για το Ratchet And Clank And Clank A Crack In Time δεν εχω ακουσει τιποτα (και να φανταστειτε εχω ολουςτους τιτλους ε ολες τις κονσολες)Εγω λεω να παρω το Ratchet And Clank And Clank A Crack In Time γιατι εχω αγωνια για την συνεχεια του αλλα αλλαζω ευκολα γνωμη!!!!
    Βάλε και εσύ το γουρουνάκι του Evans στην υπογραφή σου!

  • #2
    Allo to ena game allo to allo.

    An exeis oreksi gia RPG pare to FF. an thes kati pio analafro pare to ratchet
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #3
      καλύτερα να πάρεις το Ratchet and Clank, καθώς θεωρείται αρκετά σπάνιο και δεν έχει κυκλοφορήσει στην αγορά εδώ και αρκετό καιρό. Το FFXIII μπορεί να περιμένει, γιατί είναι φρέσκο !
      sigpic

      Comment


      • #4
        Για το Final Fantasy XIII εχω ακουσει πως ειναι βαρετο σε σχεση με τα αλλα επισης πως ειναι πολυ αμερικανικο και οτι οι διαφοροι δρακοι ειναι πολυ Transformers!!
        Δεν ξέρω τι πάει να πει "είναι πολύ αμερικάνικο," εγώ τελείως ιαπωνικό το βρήκα. Τέλος πάντων, είναι πολύ καλό παιχνίδι, αν είσαι πολύ νέος στο χώρο των JRPGs θα το χαρείς και με το παραπάνω. Πάντως αυτά τα δύο παιχνίδια που αναφέρεις είναι η μέρα με τη νύχτα, όπως έιπε και ο azrael αγόρασε κάποιο ανάλογα με την όρεξη που έχεις (για JRPG ή για Platform/ Action).

        Comment


        • #5
          Σιγά το σπάνιο που είναι το Ratchet and Clank... Εξαρτάται τι θες μιας και τα δύο παιχνίδια είναι η μέρα με τη νύχτα. Αν δεν έχεις παίξει FF θα σου πρότεινα το ΧΙΙΙ μιας και θα σου δώσει πολλές ώρες ενασχόλησης και η πλοκή από όσο έχω πληροφορηθεί είναι μια χαρά. Τώρα βέβαια αν το πάρεις από κατάστημα εδώ θα πληρώσεις 50€ ενώ στο net πλέον το πουλάνε 23-25€ με τα έξιδα αποστολής...
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • #6
            Originally posted by Evans View Post
            Δεν ξέρω τι πάει να πει "είναι πολύ αμερικάνικο," εγώ τελείως ιαπωνικό το βρήκα. Τέλος πάντων, είναι πολύ καλό παιχνίδι, αν είσαι πολύ νέος στο χώρο των JRPGs θα το χαρείς και με το παραπάνω. Πάντως αυτά τα δύο παιχνίδια που αναφέρεις είναι η μέρα με τη νύχτα, όπως έιπε και ο azrael αγόρασε κάποιο ανάλογα με την όρεξη που έχεις (για JRPG ή για Platform/ Action).
            Εννοω πως οι παικτεισ ειναι λιγο ''αμερικανια'' βλεπε την φωτογραφια απο κατω
            Βάλε και εσύ το γουρουνάκι του Evans στην υπογραφή σου!

            Comment


            • #7
              Originally posted by Burai_Fighter View Post
              Σιγά το σπάνιο που είναι το Ratchet and Clank... Εξαρτάται τι θες μιας και τα δύο παιχνίδια είναι η μέρα με τη νύχτα. Αν δεν έχεις παίξει FF θα σου πρότεινα το ΧΙΙΙ μιας και θα σου δώσει πολλές ώρες ενασχόλησης και η πλοκή από όσο έχω πληροφορηθεί είναι μια χαρά. Τώρα βέβαια αν το πάρεις από κατάστημα εδώ θα πληρώσεις 50€ ενώ στο net πλέον το πουλάνε 23-25€ με τα έξιδα αποστολής...
              \
              Εγω το final fantasy το εχω βρει με 30 ευρω σε ενα καταστημα διπλα μου!
              Βάλε και εσύ το γουρουνάκι του Evans στην υπογραφή σου!

              Comment


              • #8
                Αγόρασέ το.

                Comment


                • #9
                  Τελικά ποιό πήρες;
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #10
                    Προτεινω να μετονομασω το θεμα σε official thread of infinite clanks...
                    Κατι δε παει καλα με το τιτλο.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #11
                      Ειναι σπανιο το rachtet and clank?

                      Την παλευετε;

                      Τι να πει και το ICO δλδ... σε hard cover παντα...
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment

                      Working...
                      X