Announcement

Collapse
No announcement yet.

Salonica Gamers Odyssey 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salonica Gamers Odyssey 2010

    Είναι ένα αντίστοιχο θέμα του Κώστα και αυτή τη φορά να κανονίσουμε συνάντηση και οι Θεσσαλονικείς.

    Και ο G_Z(απ' όσο βλέπω) και ο BigBOSS με τον αδερφό του και εγώ ψηνόμαστε για meeting.

    Καλό είναι να κανονίσουμε αυτή την Κυριακή, γιατί το Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου θα πάω στην συναυλία των Prodigy(δεν ξέρω αν θα παρευρεθείτε κι εσείς στην ίδια συναυλία).

    Τι λέτε ?
    sigpic

  • #2
    Αν θέλετε να έρθω, θα πρέπει το meeting να γίνει κάποια στιγμή τον Οκτώβρη. Αν δε σας νοιάζει, κάνετέ το όποτε θέλετε.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • #3
      Oute egw mporw aftes tis hmeres.
      Proswpika me volevei telos tou mhna 30 septemvrh -1 Oktwvrh.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #4
        Είπαμε και με τον Dj για Κυριακή, αλλά μάλλον θα πάει από βδομάδα για να μπορεί περισσότερος κόσμος. Εγώ μέσα για όλα είμαι. Βασικά τη λέω, next weekend δεν μπορώ . Πάμε σε καμιά ταβερνούλα, όχι πάλι σπίτι.

        Comment


        • #5
          Bασικά θα ήταν καλύτερο να κάνουμε την συνάντηση 25 Σεπτεμβρίου και μετά, ακριβώς για να ρθούν και όσοι δεν μπορούν τώρα:phil:

          δεν μας κυνηγάει κανείς;)

          Θα συμφωνήσω με τον Evans για την ταβέρνα κτλ.
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • #6
            Καλή ιδέα, Παναγιώτη. Καλό είναι να βολευτούμε τον Οκτώβρη για να έρθουν και ο TheCursed και ο Κώστας να φάμε όλοι μαζί.

            Συμφωνείτε, παιδιά ?
            sigpic

            Comment


            • #7
              Για αυτό είπα μετά τις 25/9 για να έρθουν και οι GZ, The Cursed κτλ Να πάμε και σε ταβέρνα και για καφέ κτλ ψωλοπαρέα FTW
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • #8
                Δεν μπορώ 25, θέλετε να πούμε όμως για 26 βράδυ; Από την άλλη βλέπω και το πρόγραμμα του ground. Ας πει ο καθένας πότε μπορεί να βρίσκουμε μία λύση. Εγώ δεν μπορώ μόνο 24,25 και 26 μέχρι το απόγευμα, από βράδυ και μετά είμαι ΟΚ.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Evans View Post
                  Δεν μπορώ 25, θέλετε να πούμε όμως για 26 βράδυ; Από την άλλη βλέπω και το πρόγραμμα του ground. Ας πει ο καθένας πότε μπορεί να βρίσκουμε μία λύση. Εγώ δεν μπορώ μόνο 24,25 και 26 μέχρι το απόγευμα, από βράδυ και μετά είμαι ΟΚ.
                  Γι' αυτό σκέφτηκα καλύτερα να βρεθούμε τον Οκτώβρη που μπορούμε όλοι...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Οκτώβρη που μπορεί κι ο Κερστ.
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment


                    • #11
                      Οκτώβριο τότε. Ο Κέρσντ δε θα φάει, εκτός και αν παραγγείλει τη δικιά του, προσωπική, μερίδα.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by TheCursed View Post
                        Οκτώβρη που μπορεί κι ο Κερστ.
                        Originally posted by Evans View Post
                        Οκτώβριο τότε. Ο Κέρσντ δε θα φάει, εκτός και αν παραγγείλει τη δικιά του, προσωπική, μερίδα.
                        Kurnst has been owned.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Evans View Post
                          Οκτώβριο τότε. Ο Κέρσντ δε θα φάει, εκτός και αν παραγγείλει τη δικιά του, προσωπική, μερίδα.
                          Άμα παραγγείλω, όμως, παραγγέλνω μόνο για μένα. Κομμένα τα κεράσματα στο εξής. Να κάνετε σοσιαλιστική επανάσταση να βρείτε λεφτά και να φάτε, η αστική τάξη, πάντως, δεν σας ξαναδίνει.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • #14
                            Mazi na eimaste na leme malakies kai as fame kai "xarmpougker"
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Ground_zero View Post
                              Mazi na eimaste na leme malakies kai as fame kai "xarmpougker"
                              This.
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment

                              Working...
                              X